Skocz do zawartości
Ewa

plus i minus

Rekomendowane odpowiedzi

Nurtuje mnie to... przyznaję się, dokładnie nie szukałam ale tam gdzie szukałam informacji to nie znalazłam, co to jest ten plus i minus koło flagi pod avatarem i jakaś cyfra między mnimi u niektórych? Ostatnio nie bywam na forum za często i dzis kiepskie ciśnienie ale wyjątkowo nie kumam...?! :waving


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to taki nowy system motywacyjny!


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jenyyyy poprzedni mój post był 666 mam nadzieję, że nie spotka mnie dziś jakiś minus...To na czym ma polegać ta motywacja skoro np. Przemek ma -4 i żadnego + ? dalej nie kumam...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewo plusem i minusem "regulujesz" punkciki u wybranych osób. To tak w duuuużym skrócie.

Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ewa,jakbym Ci wytłumaczył o co tu chodzi, to wtedy możesz dać mi za pomoc plusa, a np jeśli Ci tego niewyjaśnię i poczujesz się tym faktem urażona, to z czystym sumieniem możesz mi piznąć minusa. Ja natomiast, urażony do głębi Twym niecnym uczynkiem, walę Ci minusa i jesteśmy kwita. Chyba, że znowu Ty mi ...


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewa spotkał Cie niestety minus dzisiaj.

plus i minus to jedyne co widze

plus i minus to jedyne co slysze

plus i minus to jedyne czym zyje

plus i minus to jedyne, jedyne jest

plus i minus

tak to szło jakoś? :waving


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ewie dałem plusa :waving Co będzie na minusie. Lepiej być na zero albo na plusie.


30x30x40 czyli 36 l od 14 02 2009.8 cm LS, 4 kg LR,oświetlenie Led na Cree DIY, Koralia Nano, kaskada Aquaclear 200, odpieniacz DIY, grzałka 50W, sól Kent.

Koszt postawienia.... znikomy w porównaniu do obecnie planowanego zbiornika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaa... to taki kącik wzajemnej adoracji, a ta liczba to średnia z miłości i nienawiści...To gdzie ja teraz mogę sprawdzić kto mnie lubi a kto nie? I AquaManiac dlaczego straszysz mnie minusem? Nic nie poradzę, że nie znalazłam instrukcji jak tu co chwila jakaś nowość się pojawia... :waving


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klikasz na te cyferke i mozesz zobaczyc kto i z jakim komentarzem dal plusy i minusy :waving


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AquaManiac- i po co Ci to było! teraz jesteś minus!:waving


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja doloze wazeliny :clowningi dam + Aquamaciac za reeflex.pl :waving i Ewie zeby zdopingowac do czestych wizyt na forum :)


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lizusek! zaraz dostanie minuska!


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie duży plusek, uwielbiam to kółko wzajemnej adoracji :) No dobra wiem, że mają to być opinie merytoryczne, ale w dobie światowego kryzysu staram się jak mogę... :waving


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.