Skocz do zawartości
JODLA

Ustawienie Profiluxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czekam właśnie na przesyłkę z profiluxem plus II i pompami dozującymi, i zastanawiam się gdzie go ustawić oczywiście pompy pod zbiornikiem koło sumpa, ale z komputerem mam kłopot, bo nie wiem czy jak go włożę tam gdzie pompy to czy duża wilgotność powietrza i sól mu nie zaszkodzi, nie wiem, jakiej długości są kable łączące go z pompami jedynym chyba rozsądnym rozwiązaniem jest ustawienie go na obudowie zbiornika. Proszę o jakieś sugestie osoby, które używają właśnie profiluxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, profilux dotarł do mnie i już pracuje w związku z tym mam kolejne pytanie, czy podświetlanie wyświetlacza i przycisków jest po jakimś czasie automatycznie wyłączane albo samemu można, bo u mnie cały czas się świeci czy to tak ma być? W instrukcji nie mogę nic znaleźć na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak byc musi. Moj swieci 24 na dobe i tez nigdzie nie znalazlem , ze mozna wylaczyc podswietlenie. pozdrowienia


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o wyrozumiałość, bo zadam kolejne pytanie, na które może jest w jakimś wątku odpowiedz a ja go nie mogę znaleźć, a mianowicie chcę do profiluxa podłączyć dwie pompy Tunze 6055 i mam lekkiego młyna z tymi kablami nie winem, jakie mam kupić kable czy tunze 1 czy 2 o co tu chodzi, oby dwa gniazda L1/2 i L3/4 mam wolne, ale chciałbym podłączyć obie pompy do jednego gniazda, więc będę jeszcze potrzebował rozgałęźnik? Proszę o podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jest rozgaleziacz do pomp tunze i potrzebne beda ci kable tunze1 i tunze2


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Komputer Profilux II Plus, ale nie doczytałem się czy ten sprzęt może być stosowany w akwarystyce morskiej. Dział w którym był oferowany dotyczył akwarium słodkowodnego. Podłączę się z pytaniem czy ten sprzęcik obsłuży większość czujników, parametrów i urządzeń w solance ?

Tak trochę lakoniczne są opisy tego urządzenia w sieci, albo nie znalazłem tego co trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, oczywiście, że tak można dokupić do podstawowego zestawu elektrody do pomiaru zasolenia czy redox no i ma wiele innych możliwości. Do słonego jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.