Skocz do zawartości
milek

bielenie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne bielenie??http://www.nano-reef.pl/datas/users/3555-img_0524.jpg


330+70sump,cyrkulacja12000+3200+4000l/h,oswietlenie2*150HQI+2*39w blue,odp TMC V2 Skim 800,ok 55kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyraźna fotka, ale to już chyba umieranie na końcówkach.

Zrób lepszą fotę.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gąbki potrzebuja silnej cyrkulacji ( po osadzie na niej widać ze takowej ona nie ma), nie lubia z regóły swiatła. Czy jak ją kupiłeś nie wyjąłeś jej przypadkiem na powietrze przy przekładaniu z worka do akwarium ? No i jeszcze ta zielona skała - ile czasu masz akwarium ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, juz jest raczej po gąbce...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) niestety wyjalem ja na powierzchnie,zreszta facet w sklepie tez to zrobil jak kupowalem,a akwarium ma 3miesiace:(

330+70sump,cyrkulacja12000+3200+4000l/h,oswietlenie2*150HQI+2*39w blue,odp TMC V2 Skim 800,ok 55kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja gabka kupiona tydzien temu miala tez biale koncowki , ale byla przekladana z wody do wody bez dostepu powierza ?


[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten facet ze sklepu to JA :clowning A moja Gabka byla wyciagana kilka razy z wody miala biale koncowki ale dalem ja w miejsce gdzie jest wieksza ryrkulacja i zaczela sobie rosnac! Z bialych koncowek widac jak sobie puszcza nowe galazki

Pozdrawiam

Rafal wstaw ja w miejse wiekszej cyrkulacji i bedzie dobrze zobaczysz

Pozdrawiam


Rio 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyciąganiem gabek z wody to może też zależeć od gatunku , swoją dziko rosnącą w supmie wyciągałem kilkakrotnie i męczyło mnie to wkładanie skałki z gąbka pod wodą do worka więc zeby sie przekonać co sie stanie zrobiłem to pare razy bez takich zabezpieczeń i nic , gąbka jak zyła tak żyje jednak z tą co mam w akwarium bym nie zaryzykował .

Istnieje jeszcze ( ponoć) sposób wyciśniecia powietrza z gąbki poprzeż delikatne wygniatanie , ale tego też sobie nie wyobrażam.

limerick fajna praca

pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.