Skocz do zawartości
Kośmid

Potrzebny informatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Mam problemy z komputerem mianowicie z trudem ładuja mi sie niektóre strony, wp.pl, nasze nano reef.pl, nie umie pisać postów na niektórych forach ani wysyłać privów i najgorsze nie umie wystawiać aukcji na allegro i niekiedy mi się nie otwieraja strony na allegro... ładuja sie bez końca...

mam XP Windowsa... nie znam prawie wogole na kompach, pomóżcie prosze bo zamiast wymieniać sie doświadczeniem wku***** się przed monitorem...:clowning


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wgrany jakiś program antywirusowy ?

Jakiej przeglądarki używasz ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

program NOD32

przeglądarka Fire fox i explorer 6 czyli stary.

Niekiedy z tej a niekiedy z tej, niekiedy jedna łączy lepiej niż druga...


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kosiara :

Czesc.

Mam problemy z komputerem mianowicie z trudem ładuja mi sie niektóre strony, wp.pl, nasze nano reef.pl, nie umie pisać postów na niektórych forach ani wysyłać privów i najgorsze nie umie wystawiać aukcji na allegro i niekiedy mi się nie otwieraja strony na allegro... ładuja sie bez końca...

mam XP Windowsa... nie znam prawie wogole na kompach, pomóżcie prosze bo zamiast wymieniać sie doświadczeniem wku***** się przed monitorem...:clowning

Jak nie umie to niech się nauczy...

Jeżeli obsługuje windowsa tak jak pisze ortograficznie posty na forum, to mu ( temu windowsowi) wcale sie nie dziwię , też bym się wk....


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jakiego masz neta - po kablu czy WiFi ? i kiedy ostatni raz reinstalowałeś kompa ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet mam po kablu, najpierw do Routera bo w drugim pokoju mam laptopa jeszcze. Do "czyszczenia" komputer oddałem może dwa tygodnie i nie pomogło...

Zenon co to za plik ?


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zapeszając na razie wszystko śmiga pięknie...


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kosiara :

...na razie wszystko śmiga pięknie...

Tak samo z siebie zaczęło nagle śmigać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczeło i się skończyło... nadal kicha...

wgrali mi nowego Windowsa, nie pomogło, przyszedł informatyk i stwerdził, że to wina Routera, że blokuje mojego kompa.

Może i ma racje bo jak jestem podpięty bezpośrednio do kabla to działa wszystko jeśli przez Routera to nie działa... a laptop w pokoju obok działa super...


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już bywa z siecią bezprzewodową na PC. Z jakiegoś nieznanego mi powodu laptoki działają bezproblemowo, natomiast na desktopach coraz to pojawiają się problemy. Niedawno znajomy miał coś podobnego, podpinając się bezprzewodowo pod router miał losowe zwisy Windows zaraz po uruchomieniu, albo po godzinie...jak popadło. Zaktualizowałem sterowniki do karty bezprzewodowej, owszem, zwisy się skończyły, za to przepustowość spadła do jakiś 5 kB/s :clowning. Po dwudniowym kombinowaniu i radzenia się helpdeska znajomy uznał krótko: "fok it" :), zakupił parę metrów kabla, podpiął się przewodowo, i ma spokój.

Od różnych osób właśnie słyszałem że wireless na stacjonarce może byc problematyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry @Zenon ale teoria, ze stacjonarny zle dziala a lapotp dobrze na Wlanie jest co najmniej dyskusyjna, jak dla mnie to kwestia konfiguracji, jesli komp jest na 100% dobry to problem moze byc w konfiguracji routera, jesli czesc stron sie nie otwiera to bym szukal w ustawieniach DNS, ktos doradzil combofixa, tez bym nim przelecial kompa dla swietego spokuju, opisz dokladniej konfiugracje kompa, jesli laptop chodzi ok, znajdz uruchom w starcie wpisz cmd + <Enter>, potem ipconfig /all + <Enter>, spisz adresy i sprawdz czy masz takie same na stacjonarnym, inny bedzie tylko adres IP.

jak nie pomoze, cos sie wymysli.


Pozdrawiam

Marcin

===============================================

190L, 6x24W T5, 150W HQI, dużo pomp i innych dupereli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.