Skocz do zawartości
QesT

Najlepszy "suchy" pokarm ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Jaki-jakiej firmy-platki czy "pokruszony" jest wedlug Was najlepszy "suchy" pokarm?

Najlepiej jakby mial jeszcze czosnek we skladzie!

Moje Blazny niczego nie chca ruszyc.

Mozliwe jest, ze to co znajda we skale czy na szybach im wystraczy?

Jak dlugo taka rybka moze zyc bez przyjmowania pokarmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hikari marine s - moje błazny wcinają to lepiej niż artemię


"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"

Ernest Hemingway

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jeden z błaznów nie przyjmował pokarmu przez 2 tyg ,już go spisywałem na straty bo strasznie wychudł i stracił pigment , po dwóch tygodniach błazen skusił sie w końcu na cyclop eeze potem dopiero ruszył artemie


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie podajesz mrozonek?? Zacznij od mrozonek a potem stopniowo przyzwyczajaj do suchego, bo inaczej padna. Moje blazny jedza suchy kazdej firmy, wcinaja nawet spiruline jbl.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie błaznom najlepiej smakują mrozonki wcinają ze aż miło patrzeć. Spiruliną nie pogardza


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje jedzą artemie ale najchętniej granulki spektrum.


180x63x60+sump,120kgLR,DSB,BK 200,FR509+ROWA,GroTech Tec III NG+EP IV,Reaktor Aqua Care Turbo 2,2x Koralia8 WaveMaker 4,WaveBox,Tunze Osmplator Universal, Powermodule8x80W,Profilux II Light,2x MiniRedDragon 3500,Chłodziarka AM 1500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wszystkie jadą od ponad 2-ch lat na:

rano - hikari marine s, na przemian ze spiruliną forte tropical - jedno i drugie polecam

wieczorem mrożony solowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.:)

Z mrozonek to co Polecacie i jakiej firmy najlepiej?

Odnosnie tego okresu "glodzenia"(bo od dzisiaj do poniedzialku nie bedzie Mnie w domu), to Blazny jakos sobie daja rade czy jak?

Zdaza sie im podskubiwac glony i cos tam zjadac ze skaly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ocellarisy nic nie skubią . Jedzą tylko to co podam , a za radą doświadczonej osoby podaję głownie płukane mrożonki ( solowiec , ikra homara , kryl drobny , oczlik, wrotka ,itp itd ) czasem jak nie mam czasu bawić się w rozmrażanie to podaję spirulinę , cyclop-eezy , OSI marine . Jedyna ryba , która żywi się u mnie wyłącznie pokarmem który znajdzie na skale to Sohal , reszta wsuwa to co podaję bez wybrzydzania ( no może nie przepadają za algami ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontuj sobie karminik na baterie ktory bedzie podawal pokarm pod Twoja nieoobecnosc lub popros sasiada zeby Ci dokarmil mrozonka, moze sprobuj z pokarmem granulowanym hikari bo przypomnialem sobie ze jak mialem kiedys apogeony to one z suchyh pokarmow przyjmowaly tylko granulat hikari.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kolega Nemezis Hikari marine rozmiar "s" rządzi,

moje błazny wcinają te granulki aż miło patrzeć :) a ślimaki kopiące tak go wyczuwają że jak namaczam to już wychodzą


...jeszcze tu wróce...

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.