Skocz do zawartości
dragon_x

ODPIENIACZE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o opinię na temat dwóch odpieniaczy:

1. WEIPRO SA2012

2. BOYU WG-310

Czy ktoś ma lub miał, któryś z tych odpieniaczy i czy któryś będzie odpowiedni zamiast flotora? Pytam o te dwa konkretnie ponieważ są dostępne na Alledrogo a BOYU ma juz chyba nawet pompę wbudowaną.

Zadalem to pytanie w innym duzo szerszym wątku ale pozostało bez odpowiedzi, a myślę, że dział sprzęt jest właściwy.

Proszę o odpowiedź.

Dziekuję i pozdrawiam


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam SA-2013 a mam z sumpem jakies 150l wody czyli jakies 3 razy tyle co potrzebuje

Odpieniacz ładnie daje tylko że niema własciwie co odpieniać,jestem z niego zadowolony:)

Przy twoim litrarzu ten mniejszy będzie ładnie sie pienił

Co do BOYU niech się inni wypowiedzą

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zako dzięki po raz kolejny za pomoc.

czy ktoś może się wypowiedzieć w kwestii BOYU??? ten odpieniacz szczególnie mnie interesuje...


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj zamówię tego boyu i zobaczę czy jest coś warty, jak przyjdzie i pochodzi parę dni to dam jaką relacje


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Jacek_Lublin - czekam na info. w swoim dużym zbiorniku będziesz go używał czy w jakimś innym?


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym odświeżyć temat ponieważ równiez zastanawiam sie nad zakupem tego BOYU dokładnie z pompą WG 308, jak to pracuje w małych zbiorniczkach , wie już ktoś ?

Z gory dziękuję za odpowiedz :clowning


Pozdrawiam

Łukasz

Moja "160-tka" ma juz ponad rok ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam skoro odswiezcie temat to moge powiedziec bo uzywam W-310 w baniaczku 40 l i nawet sie w spisuje.

Pozdrawiam.


akwa 108 l,cyr.Boyu WM-4,Lr-25kg ,Ls-10kg,

Hqi 150w + 2x 24 t5 22000 blue ,dozowanie ABC grotech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 112L mini flotora niestety caly czas i mam dwa nemo, chypistere parseme, dwa ukawialy (byl jeden ale sie podzielil:) i jest ok


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.