Skocz do zawartości
krzyś

Buduję duży zbiornik

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek15141 :

Jak bym miał tyle kasy to miał bym w d*pie zoo sam bym sobie postawił baniak

Jeśli to jest według ciebie KASA, to wolałbym nie wpuszczać ciebie tam gdzie się buduje coś z dwoma zerami więcej, NIE OGARNĄŁBYŚ tego nawet miotłą :)

Tak wiec temat wszelkich CZYNÓW SPOŁECZNYCH i DAROWIZN chyba mamy za sobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomajk :

Jeśli to jest według ciebie KASA, to wolałbym nie wpuszczać ciebie tam gdzie się buduje coś z dwoma zerami więcej, NIE OGARNĄŁBYŚ tego nawet miotłą :)

W myśl tej zasady każdy pracownika powinien "ogarniać", w domyśle finansowo, przedmiot swojej pracy. W sumie słusznie, tylko wtedy kto budowałby mosty, naprawiał samoloty i np. pracował w mennicy :)? Gdyby było tak w rzeczywistości to niżej wspomniane czasy

tomajk :

...wszelkich CZYNÓW SPOŁECZNYCH i DAROWIZN...

byłyby nadal aktualne.


Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz na myśli akwarium? że niby baniaczek 1000L będzie stał w ZOO w Płocku? dobrze wiem o jakiej kasie mówię, i powtarzam, że nie zdajesz sobie sprawy jakie to przedsięwzięcie a chcesz robić coś w niedzielę. krzyśnie mógł znaleźć człowieka który choć będzie wiedział od czego zacząć, a tu zgraja amatorów miała by coś pomóc, wolne żarty.

Z pewnością jest parę osób TUTAJ które wiedzę dużą mają bez wątpienia, ale jest jeszcze więcej takich, którym się to tylko WYDAJE. Akwarium w "domowym zaciszu" to nie to samo co oceanarium, nawet niektórzy z was nie wiedzą jaki sprzęt się stosuje do takich zbiorników.

Ale ja już zdecydowanie odbiegłem od głównego wątku iii proszę mnie już nie PROWOKOWAĆ! :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, nie wiem czy Cię dobrze kojarzę, ale jesli tak to proszę uspokój się i pisz na temat.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb usunąłem swoje posty i inaczej formułuje swoją wypowiedz tak aby nikt nie miał głupich zastrzeżeń :)

Fajnie by było uczestniczyć w takim projekcie nie mówimy tu o planowaniu i zarządzaniu :) lecz prostej pomocy jak wspomniano wcześniej .Jeżeli miał bym 15141 dolców to postawił bym sobie domowy baniak który by mnie na tyle zadowalał że w d*pie miał bym baniaki w zoo

tomajk jeśli nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi to odrazu mnie nie oceniaj i nie pisz mi co mam miotłą robić .


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od moderatora Olek otrzymałem uważam niesłuszne ostrzeżenie, wygląda to stronniczo a ja nie złamałem żadnego punktu regulaminu. Oczekuję posprzątania tego wątku, co powinno się stać już od pierwszych postów i cofnięcia ostrzeżenia, lub usunięcia mojego profilu z tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.