Skocz do zawartości
bigwalker

Nasza druga pasja "MOTÓR"

Rekomendowane odpowiedzi

ja ujezdzam Honde VFR800. Niezniszczalna (nie dotyczy dzwona :))


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezniszczalna (nie dotyczy dzwona :))

hehe dobrze napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlfon wisze browca :) stawianie na centralce wychodzi poistrzowsku bez kropli potu :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzimy się w tawernie we Wdzydzach :-)

Qlfon mobilnie.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Komarka i Motorynkę :-) Zawsze chciałem mieć Junaka, może kiedyś....


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zacząłem edukację młodzieży :-)

P1010503.jpg

Na początek żeby zweryfikować czy w ogóle spodoba się jazda na moto Córa założyła ochraniacze z rolek. Po tym jak stwierdziła, że się bardzo podoba zrobiliśmy objazd warszawskich sklepów (już samochodem).

Niestety wybór dziecięcych ubrań na moto jest znikomy. Na szczęście udało się trafić kurtkę i rękawiczki.

Spodni nie mają - pozostanie kupienie solidniejszych ochraniaczy na kolana. No i buty raczej jakieś wyższe trzeba będzie skombinować bo trampki to tak średnio.

No i oczywiście nie mogła sobie odpuścić przetestowania więc zrobiliśmy tak ze 30km po mieście już w nowych ciuchach :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie edukacja wygladala troche inaczej, wszystkich musialem wozic.

pozdrawiam Dyzma

p.s. 12 000km pojemnoscia 125cc w 10 miesiecy. Chyba czas na cos wiekszego:p

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk 2

post-14673-1368923008,13_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CC: a jeździsz czymś innym jeszcze czy to jedyny środek transportu? ładny przebieg:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm 10 miesiecy to zima tez jezdziles ??? SZok. Zmienialaes na jakies specjalne opony ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cezek: zimowe opony do skuta w UK? Oni jeżdżą 13 miesięcy w roku:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo to chłopaki mam do Was prośbę - jakbyście znaleźli w swojej okolicy Honde VFR rocznik 2004-2006 (nooo chyba, że cena dobra to i nawet do 2008) - wszystkie kolory prócz czerwonej i bez wieś wydechów - wartą uwagi - dajcie mi proszę znać na PW :)

Obecnie dosiadam Yamahe FZ6 2006r wersję N :) super moto, uwielbiam go, ale do daalekiej turystyki jaką planuje - to jednak owiewek brakuje :/

Znalazłem tez FZ6S w okolicach Białej Podlaskiej - może jest ktoś, kto może ją obadać?

http://otomoto.pl/yamaha-fz-fazer-600-fz6-fz-6-M3534470.html

Pozdrawiam i szerokości chłopaki :D


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na forum VFR-ek patrzyłeś? Jest kilka fajnych sztuk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Was tu znam a tamtych 'ludziuf' nie. Poza tym wiadomo, że jak jest ktoś znajomy na miejscu np w Wa-wie i może oblookać moto to ja specjalnie z Rzeszowa bym nie jechał by zobaczyć np, że to szrot :/ a znajomemu akwaryście zawsze mogę krate pifka przesłać ;)


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniegu w UK tego roku było troche ale na szczęście soli nie brakło.

Temperatury nie rozpieszczly, na minusie w Londynie było może kilka dni.

W takich warunkach

Nie wolno hamować i skrecac :-D , ale ogólnie da sie jeździć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo to chłopaki mam do Was prośbę - jakbyście znaleźli w swojej okolicy Honde VFR rocznik 2004-2006 (nooo chyba, że cena dobra to i nawet do 2008) - wszystkie kolory prócz czerwonej i bez wieś wydechów - wartą uwagi - dajcie mi proszę znać na PW :)

Obecnie dosiadam Yamahe FZ6 2006r wersję N :) super moto, uwielbiam go, ale do daalekiej turystyki jaką planuje - to jednak owiewek brakuje :/

Znalazłem tez FZ6S w okolicach Białej Podlaskiej - może jest ktoś, kto może ją obadać?

http://otomoto.pl/ya...6-M3534470.html

Pozdrawiam i szerokości chłopaki :D

VFR Vtech juz bym nie bral, fakt ze przebieg zrobisz duzy, ale wszyscy powracaja do legendarnej VFR 800 przed wersjami Vtech. Nie do zdarcia. Nawet chcialem taka sprzedac ale pojezdzilem tydzien Vtechem i szybko zmienilem zdanie. Swoja krolowa chyba bede mial do smierci, jej albo mojej :)

Edytowane przez darecky3 (wyświetl historię edycji)

122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darecky niby fakt, ale kurcze no sam nie wiem...chce właśnie moto, na którym będę mógł zrobić wmiarę duże sezonowe przebiegi stąd pomysł na VFR bo wsumie...co mi innego zostaje? Litrowej CBFy się trochę obawiam, tymbardziej kilofazera :p a mniejsze moce niż to co mam odpadają :p


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto zajmie sie akwarium na czas dlugiej i dalekiej turystyki :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie edukacja wygladala troche inaczej, wszystkich musialem wozic.

pozdrawiam Dyzma

p.s. 12 000km pojemnoscia 125cc w 10 miesiecy. Chyba czas na cos wiekszego:p

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk 2

hej, to może taki : BMW C 650 GT

post-6816-0-97668600-1369222687_thumb.jpg


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....zdecydowanie za duzo kasy jak na skuter.

Moje oczekiwania sa dosc spore. Moc silnika, predkosc maxymalna czy lans to cechy malo istotne.

Dla mnie to glowny srodek lokomocji przez 365 dni w roku.

Dojezdzam do pracy a Londyn to miasto korkow. Ma byc lekki, oszczedny, bezpieczny i tani w eksploatacj. Na na trasie predkosc w przedziale 120km -140km mi w zupelnosci wytarczy. Przestrzen ladunkowa musi byc spora byby zapakowac sie na dluzsze trasy czy zwykle zakupy bez placaka czy top box-a. Musi byc wygodny dla pasazera.

Jedeny jednoslad ktory spelnia moje wymagania to Piaggio X10 350 ie. Za te pieniadze nie ma konkurencji.

Edytowane przez CleverCookie (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze sie zastanawialem co za "dziwaki" kupuja skutery piecsetki :D a tu prosze :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna wygodna maszynka.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....zdecydowanie za duzo kasy jak na skuter.

Moje oczekiwania sa dosc spore. Moc silnika, predkosc maxymalna czy lans to cechy malo istotne.

Dla mnie to glowny srodek lokomocji przez 365 dni w roku.

Dojezdzam do pracy a Londyn to miasto korkow. Ma byc lekki, oszczedny, bezpieczny i tani w eksploatacj. Na na trasie predkosc w przedziale 120km -140km mi w zupelnosci wytarczy. Przestrzen ladunkowa musi byc spora byby zapakowac sie na dluzsze trasy czy zwykle zakupy bez placaka czy top box-a. Musi byc wygodny dla pasazera.

Jedeny jednoslad ktory spelnia moje wymagania to Piaggio X10 350 ie. Za te pieniadze nie ma konkurencji.

myślę że konkurencję ma i to silną w postaci Piaggio Vespa 300 gts.

I tu nie chodzi o lans z którym większości ludzi Vespa się kojarzy, jeździłem na X9 i Vespie - dla mnie Vespa jest o niebo lepsza - zgrabniejsza i szybciej się zbiera.


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darecky niby fakt, ale kurcze no sam nie wiem...chce właśnie moto, na którym będę mógł zrobić wmiarę duże sezonowe przebiegi stąd pomysł na VFR bo wsumie...co mi innego zostaje? Litrowej CBFy się trochę obawiam, tymbardziej kilofazera :p a mniejsze moce niż to co mam odpadają :p

Mozesz brac Vtecha na dluga trase sa nawet ok, mankament jaki maja to taki ze co 40 tys km obowiazkowy przeglad i serwis silnika musisz robic. A to jest strasznie wysoki koszt. W UK to jakies do 1000F, Dlatego z Vtecha wszyscy uciekaja, po drugie te modele jakos maja kiepsko zbierajace sprzeglo, skrzynie biegow nie toleruja wszystkich olejow. Lista jest dluzsza z niedogodnosciami, no i komfort jazdy nieco gorszy od poprzedniczki, przynajmniej w moim odczuciu. Nie potrafilem ustawic tylnego zawieszenia pod siebie. Czwarty bieg juz nie ma takiego powera jak przy moim. Nie jest to odczucie tylko po jednym wyprobowanym motorze. Dokladniej obadalem dwie VFRki vtech. W kazdej to samo. Ale lista zalet tez jest dluga. Ogolnie biorac pod uwage ja mam wieksze wymagania. R6 mi kolo d*py lata, malolaty szpanuja na motorway a potem wachaja tylko moje spaliny..hehe. Nie ma co, poprzedniczka Vtech to motor o pieknej linii, silne swiatla latwe w regulacji, pieknie dzialajaca aerodynamika, Dluga trasa i krzyz nie boli, jedziesz jak chcesz, lubisz sie polozyc to masz jak i na czym, lubisz sie wyprostowac i delektowac jazda w krajobrazie, masz jak znalazl, power niesamowity, ninja ma problem zeby uciec, ale musi byc juz 900ccm. Mocny i masywny, 225 kg, pelny lub pusty baniak nie robi roznicy w balansie, niedoswiadczony pasazer nie poprzeszkadza duzo. Swietnie sie sklada, no i najwazniejsze, hamulce, po prostu bajka, aktywny balans przod i tyl, operujesz jedynie recznym, tyl tez hamuje i dobiera balans do predkosci zebys kozla nie fiknal. Dla mnie sportowy traveller to najlepszy wlasnie VFR800. Nie zmienie zdania za nic w swiecie


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.