Skocz do zawartości
sebulastian

Sprzedam gorgonie SZCZ-n

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie najprawdopodobniej Muricea pinnata dla zainteresowanych zdjecia na meila:) Cena 350 gorgonia osadzona na skale z 13 grzybowiencami o sr.5 cm gorgonia ma ok 25 cm porzadnie rozkrzewiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosze fotke w calosci i w makro

Dziekuje


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę fotkę na Han23@poczta.onet.pl


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecznie to samo,pisałem jak był temat targowiska aby fotki były i teraz co ktoś sprzedaje to "milion" ludzi prosi się o foto.Bosowie zróbcie coś z tym bo to wk....Co chwilę jak pojawia się nowy post to klikam bo myślę,że zobaczę foto a tu następna proźba.

Przepraszam za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I DALEJ TO SAMO A TYLE MÓWI SIĘ O ZAŚMIECANIU.

Ps.Na naszym Rybnickim forum z tym nie ma problemu.A poza tym ludzie jak chcę coś kupić to bez foto nic mnie nie interesuje, więc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą, gdzie mod!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na urlopie nad jeziorkiem:strutin net z doskoku tylko. Możemy zrobić tak jak chcecie bo w sumie macie rację, też mnie to wkurza, w najbliższym czasie (piątek, sobota) niech mi ktoś o tym przypomni żeby zmienić to w regulaminie i nowe ogłoszenia już będziemy zamieszczać w ten sposób że przy sprzętach używanych czy szczepkach, skale itp sprzedawca będzie musiał wkleić zdjęcia lub link do zdjęć, w sumie jeśli ktoś chce coś sprzedać to te minimum wysiłku nie zaszkodzi. Co Wy na to? wyjątkowo piszcie w tym temacie, sprzedawcy to nie zaszkodzi bo ciągle będzie "u góry" :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze nie ma sensu robić referendum:)umieszczanie zdjęć wszystkim wyjdzie na dobre.Wkurzające są te powtarzające się posty proszę o foty.

pozdr

Od jutra nowe ogłoszenia bez zdjęć lub linków do nich będą usuwane.


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i o to chodziło!!:D


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję.Oczywiście nie miałem pretensji do proszących o foto,choć można było wysłać taką prośbę na pw.Sprzedawcy powinni wiedzieć,że bardzo często kupuje się "oczami" więc bez zdjęć nikt tego nie kupi.Pozdrawiam wszystkich.Fajnie coś zrobić dla ogółu.I myślę,że na tym koniec tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.