Skocz do zawartości
Olek

druga akcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proponuję zrobić następną akcję wielkich zakupów:D w USA, jaką zrobiono ok. pół roku temu.

jesli sa chętni to trza wybrać jakiś sklep(ja proponuję ten:http://www.premiumaquatics.com/ , oraz jakiś punkt do którego dojdą te paczki i kto je roześle:)

P.S Wiem że świetny pomysł:)- np. falownik Aquarium System:w Polsce ok. 400zł, a tam po przeliczeniu na PLN kosztuje 142zł....

Myślę że trza korzystać z okazji póki dolar taniutki.

Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile trzeba kupic stuffu żeby sie opłacało ??

i jak robicie z wysyłką ?? ktoś z rodziny odbiera i wysyła do Polski czy bezpośrednio ze sklepu ??


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie inne adresy to dajcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sklep chyba że ktos ma rodzinę która nam wyślę na własny koszt:), żartuję..., popatrzcie na ceny, nawet jak nas będzie 10 to podziel sobie przesyłkę na 10, a myślę że będzie Nas więcej. orientuje xię ktos w jakiej cenie jest przesyłka???

Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olek: z tego co czytałem to gorzej jest z tym że te sklepy nie wysyłają do PL :D

smk podawał 3 sklepy, które mogą to wysłać do PL

jak by co to i rodziny sie poszuka :)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam rodzinkę, ale wątpie by się tego podjeli- niedość że bardzo zabigani, to będzie ogromna paka:), ten sklep wysyłał chyba. Z tego zamawiali w tametej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy myslicie o Cle?? przeciez kazda paczka jest otwierana przez celników, i w dodatku jak beda tam rachunki, ceny o duzej wartosci to bedą sie pluli o zaplacenia cła, chyba ze bedzie jakas lista kto sie na to zrzucał i kogo co jest w tej paczce.

A Jak to wyglądalo ostatnio z tymi zakupami w USA?? Placiliscie jakies cło?


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tez za takiem projektem, jak cos wybiore wysle info do inicjatora czyli olekszwarc!

Dany


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe lepiej nigdzie nie pisac że organizatorem jest 13 latek:D, oddam tą funkcję Zbychowi- chcociaż nie, jak On by się zaczął klócić z celnikami to uuu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy parę dni na osoby które rzadko tu bywają, może będzie duużo chętnych- teraz jeszcze większość w pracy. Myślę że okazja ogromna, nie jestem na bierząco z tym- jaki jest teraz kurs dolca?, ostatnio był 2,95 hmmm:0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby każdy wszedł na GG np. o 18- podajcie nr to sobie wszyscy tak orientacyjnie pogadamy- miło by było9 jak by wypowiedział się uczestnik którejś z wcześniejszych akcji.

p.S mój nr gg: 5097980

Pozdr Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje konferencje prasowa na messenger``rze :D

Omowimy wszystkie mozliwe projekty sprzetu DIY :)

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no na GG bez sensu robić taką konferencję

ja bym chciał urzadzenie do mierzenia zasolenia i może SCWD (tylko Ci co kupowali wcześniej niech napiszą czy to działa) no i może jakiś odpieniacz w stylu BiostarFlotora (a najlepiej Biostar'a tylko że go w tym sklepie nie ma :))


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chcial hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm oj duzo tego:))

Trzeba znalezc inny sklep niz ten www.premiumaquatics.com

gdyz są tańsze sklepy. Szukam czegos na ebay, czesto tam sie oglaszaja sklepy:)

Pozdr

Tomek


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć pisę sie na taką akcję spoko coś wybiore sobie


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie z celnikami nie klocil Olek , celnik to moj stary dobry sasiad , celnikiem zostal no hehe

Ciekawe tylko przez ktory urzad celny to idzie , glowny w Wawie...?


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś propozycje e-sklepu?

Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sądzę ze tez bym coś kupił. Ewentulanie prosze o kontakt na majla lub GG

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja tez cosik bym zakupił, a co..

pozdro..


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie czy można gdzieś kupić Biostar Flotora ?? bo jakoś na amerykańskich stronach nie mogę znaleźć :/ a na niemieckich kosztuje powyżej 100EUR więc się zupełnie nie opłaca kupować

i jeszcze taka sprawa odnośnie wysyłki - czy nie ma możliwości żeby coś kupić wysłać sprzęt do jakiejś firmy kurierskiej która wozi do Polski (niech się sprzęt pozbiera) i dopiero wtedy puścić jedną paczkę do Polski ??


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę falownik ten Aquarium system:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey :)

macie tu namiary na sklepy netowe wysyłające do polski:

http://www.premiumaquatics.com - sklep internetowy w USA wysyłka międzynarodowa (także Polska)

http://www.marinedepot.com - sklep internetowy w USA wysyłka międzynarodowa (także Polska)

http://www.thatpetplace.com - sklep internetowy w USA wysyłka międzynarodowa (także Polska)

http://www.sewatec.de - sklep internetowy w Niemczech wysyłka międzynarodowa (także Polska)

Ja ściągałem refraktometr, SCWDa, świetlówki power compact 50/50 i inne pierdoły z premiumaquatics.

Za sprzęt zapłaciłem ok 140$

Przesyłka wyszła mnie ok 70$

a cło i VAT 180zł (od 140$ wartości)

Więc nie podniecajcie się tak za bardzo chłopaki doliczcie sobie na przesyłkę i cło jescze ze 80-100% ceny sklepowej z usa.

A co do przesyłki i cła - przesyłka była wysłana EMS Global Express (najszybciej i najbezpieczniej ale i najdrożej) przyszła do Polski w 4 dni i... leżała w urzędzie celnym 2 tygodnie i musiałem wykonać chyba z 5 telefonów. Za 1 razem dowiedziałem się że mam im przetłumaczyć na polski i przesłać fakturkę (brak mi słów) i to wszystko co im potrzeba. Potem po kolejnych 5 dniach zadzwoniłem i dowiedziałem się ze dziś już wyślą, po kolejnych kilku że na bank jutro a 3 dni temu dowiedziałem się że nie mają moich danych (PESEL itp) i jakim prawem ja się na nich drę i że wcale nie dzwoniłem wcześniej i o co mi chodzi. Dziś zostałem zapewniony że już zostało wysłane do mnie pocztexem i jutro (piątek) będzie na 200%. Masakra - ściągałem kupe rzeczy z USA ale nigdy nie miałem takich przepraw.

Acha zapomniałem powiedzeć najlepszego. Pan celnik powiedział że dlatego to tak długo trwało bo musieli wysłać prośbę o interpretacje do jakich stawek celnych te produkty zaliczyć a podobno każdy produkt jaki zamawiałem był z innej stawki liczony i powiedział że jak nast epnym razem będę sprowadzał sobie coś do rybek to żebym sprowadzał sobie wszystko .... z jednej stawki - NO ZABIŁ MNIE TYM!!!

P A R A N O J A ! - gdzie my do Unii z naszymi służbami celnymi - do Azerbejdzanu a nie do Unii

Dlatego popieram waszą akcję USA (bo np. świetlówek Power Compact 50/50 u nas po prostu nie ma) ale niech ściąga to ktoś inny niż Olek. Nie o to chodzi że coś jest z olkiem nie tak (bardzo cię lubie olek) ale powinien to zorganizować ktoś kto będzie potrafił ich zbesztać i wywalczyć o swoje. Olka tam zajadą i będą mu wciskać cuda na kiju ze stawkami celnymi (zresztą nie wiem czy może podpisać dokumenty celne będąc niepełnoletnim itp).


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty koles nie fikaj bo jak ja im tam do stolicy wyślę grupkę dresików z osiedla to nam wskoczą z tymi cłami i vatami w ****:D

A po za tym ja jestem tylko dawca pomysłu( za co należy mi się 22& stawka od każdego zakupu:D:D:D) i na samym początku piowiedziałem żeby ktoś pełnoletni załatwiał. Falownik noramlknie bomba- u nas 400zł a tu mi wychodzi 40$:), więc mnie to nie przeraża- taki odzew że bardziej się boję że się paczka nie zmieści na statek/ samolocik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.