Skocz do zawartości
atrawa

Mała prośba (a może duża)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

akwarium ma już 30 dni, parametry się ustabilizowały (oprócz wapnia oczywiście - poziom 760) i w związku z tym jeżeli to możliwe prosiłbym kogoś jesli ma na zbyciu jakieś slimaki, pełzatke, rozgwiazdy i chciałby się podzielić jestem jak najbardziej zainteresowany :)

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgwiazdy???!!!! może acropory?

Pełzatka i finisz. 30 dni i nie ustabilizowany wapń to surowe akwa. Polecam węgiel (do dostania w każdej dobrej aptece) - doustnie lub w czopkach.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że mial na myśli takie małe z podłoża - ale one też dopiero jak już będzie starszy baniak. To jak w życiu - pewne przyjemności dostaje się wraz z wiekiem.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie ma się co unosić, kilku użytkowników pisało że ma dużo małych białych rozgwiazd :), więc może mają także na zbyciu. Co to znaczy nieustabilizowany wapń?? Jakieś herezje czy też o czymś nie wiem?? A poza tym niepotrzebny taki sarkazm "acropory!!!!!??".

Pozdrawiam

Artur

PS. Nie lubie medalikarzy :)


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoł, nie lubisz? Twoja brocha. Na szczęście ludzi nie ocenia się pod względem miejsca zamieszkania. Jeśli nie zrozumiałeś o co mi chodziło - a widzę że np. Qbab zrozumiał idealnie to chyba jeszcze sporo musisz poczytać. Węgiel jeszcze nieraz Ci polecą, to taki nasz slang, może do niego także kiedyś dorośniesz.

Pozdrawiam Tomek


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jednak Qbab zrozumiał bardziej mnie niż ciebie (przynajmniej w kwestii acropor), i taka odpowiedź jaką uzyskałem od niego jest w pełni zadawalająca, czyli musze jeszcze poczekać i już. No ale skoro niedorastam to musze bardzo przeprosić i kupić sobie jakiś słownik grypserki bo slang jak slang jest całkiem niezrozumiały dla człowieka który dopiero od kilku lat interesuje się akwarystyką, fakt że nie morską. No cóż pozdrawiam miasto świętej wieży

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atrawa, poszukaj jakiegos akwarysty w okolicy i go odwiedz. Jesli to powazny akwarysta, to z pustymi rekami cie nie wypusci


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no niestety nie mam kontaktu z nikim w pobliżu :-( i to jest problem. Może sie ktoś znajdzie w pobliżu Piotrkowa.

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.