Skocz do zawartości
slawomirdyl

skandal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pytam kto usunął moje odpowiedzi z tego wątku /targowisko/sprzedam lampę HQI 250 W

? Wszak zawsze myślałem że to forum ma na celu dobro akwarystów a nie robienie ludzi mało doświadczonych w balona chyba że się mylę bo kupno tej lampy za 450 zł /teraz po moich postach nastąpiła już zmiana na 250 zł/ to skandalal, Nabierać nowych morszczaków

na coś co można kupić za 180 zł to już drobna przesada i ciekaw jestem w czym naruszyłem

zasady targowiska że zostały one skasowane bo nie ma nic mowy w zasadach funkcionowania targowiska

o tym żeby ostrzegać innych przed zakupem czegoś co jest nie warte swojej ceny.

Z Powarzaniem

Sławomir Dyl

Nie znającym tematu wszystkie odpowiedzi udzielam na slawomir.dyl@wp.pl albo tel 888 111 445

bo pewnie ten posst też będzie wykasowany


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to pomału robi się normą , że posty są usuwane bez powodu . Dobrze , że mamy jeszcze inne forum gdzie wielkie łapy jeszcze nie sięgają :waving

Margo, proszę Cię po raz ostatni.

Jeszcze raz zobaczę Twoje offtopowe wkręty to osobiście załatwię u Wielkiej Łapy banana dla Ciebie.

A na drugim forum też się załatwi banan :) Myślę że ani na NR ani na AR nikt nie lubi pieniaczy.

SKoczekPL


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slawek napisz mi na mila o co poszło (skoczek@skoczek.com)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zamiesciles zdjecia to masz odpowiedz.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Sławek był sprzedawcą :]

On tylko "dbał o dobro ewentualnego kupującego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie sprawa prosta gościu na targowisku chce sprzedać używaną lampę HQI 250 w za 450 zł

którą na allegro nowa kodsztuje 179 zł dałem mu linka do takiej lampy za chwile napisał żebym

się nie nie mieszał i edytował na 250 zł za jakieś 10 min wywalono moje uwagi a chciałem tylko

poinformować ewentualnych nabywców że to naciąganie ale pewnie to była jakaś rodzina bo za chwile

wszystko mi wykasowali teraz przenieśli temat a ja w żadnym wypadku nie naruszyłem zasad

funkcionowania targowoska


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę masz misje Sławek?:waving lampe sprzedaje za tyle ponieważ kupilem ja jakiś czas tem za dość spore pieniądze i to była kwota adekwatna do nich. Ok pokazales mi lampe, tylko teraz nie wciskaj kitu ze była ona taka sama jak moja....

I zapewniam Cie ze nie ma na tym forum żadnego członka mojej rodziny!


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slawomirdyl: powinienes sie cieszyc ze nie dostales ostrzezenia za takie wpi.....lanie sie komus w topic z butami, i jeszcze kilkukrotne dalsze komentowanie.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.aqva-light.pl/shop.php?UID_c=b873da1dc934&UID_p=b89a18410094&UID=33007a1d9cb5

następny link

http://www.allegro.pl/item802392458_lampa_oprawa_metalohalogenowa_hqi_400w.html

akurat nie mają wystawionej 250 ake też kosztuje 179 zł

Ja też kupiłem jakiś czas temu taką lampę w Gdańsku za 180 zł nową która świeci

u mnie do dzisiaj a nie za 450 zł jak chciałeś sprzedać. A co do misji to prawda

nie cierpie naciągaczy ..........

Mateusz

slawomirdyl: powinienes sie cieszyc ze nie dostales ostrzezenia za takie wpi.....lanie sie komus w topic z butami, i jeszcze kilkukrotne dalsze komentowanie.

Msz rację więcej tego nie zrobie niech ludzie naciągają ludzi wszak to nie Twoja kasa.......

i pokasz mi w regulaminie forum że nie można ostrzegać innych przed naciągaczami

bardzo się ciesze i naprawdę bije ukłony że nie dostałem ostrzżenia jak to ujołeś

dzisiaj idę do proboszcz żeby dać na msze za ten Cód

ps

Sprawę uważam za skończoną


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od swojej strony, popieram Pana Sławomira. Nie każdy na tym forum jest Super znawcą akwarystyki morskiej, a wręcz przeciwnie dużo osób szuka forum aby zaczerpnąć porad, zacząć kompletowanie sprzętu. Niektóre osoby nie maja po 1000000zł na koncie i każdy grosz jest ważny tak jak na przykład dla mnie. Spotkałem się nieraz z ofertami akwarii po 20-30 litrów po 1000zł:)(o ile mnie pamięć nie myli taką cenę proponował jeden z udzielających się w tym wątku nie pisze celowo nicka gdyż nie chcę nikogo oskarżyć-po prostu nie jestem pewien czy to ta osoba) ja jak myślałem sprzedać swojej dziewczyny akwarium zaproponowałem cenę 550zł z caluśkim życiem odpieniaczem itp i uważam że to nie była super okazja gdyż po prostu nie zależało mi na sprzedaży na gwałt lecz cena adekwatna do stanu zbiornika.

Owszem są nieraz sytuacje w których ludzie po prostu chcą dopiec tak jak na przykład sprzedawałem na allegro 2 akwaria oraz odpieniacz i dostałem od użytkownika allegro na wszystkie 3 aukcje odpowiedź że we wszystkich coś jest nie tak i w ogóle jestem szustem a tutaj duszy wenturi nie zauważył w odpieniaczu a tutaj uznał skałę u mnie w zbiorniku że to totalnie martwa skała(szkoda że pełno w niej wieloszczętów i innego życia) no i jak już jednego akwarium nie miał co się przyczepić to o ile dobrze pamiętam przyczepił się do ceny, akurat cena tego zbiornika była na prawdę okazyjna(zależało mi na sprzedaży gdyż potrzebowałem pieniążków) i został sprzedany bardzo szybko. Lecz tu nie chodzi o takich dziwnych ludzi lecz osoby które się znają i chcą pomóc nowym którzy nie koniecznie mają jeszcze wystarczająco dużo informacji i pojęcia o cenach poszczególnego sprzętu.

Uważam że jest to bardzo ale to bardzo dobre jak znawcy udzielają się w tematach sprzedaży na targowisku gdyż cena jest wyższa niż nawet nowy sprzęt.

Pozdrawiam Serdecznie,


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach sie tu i owdzie udzielic, bo mlody dres przyjdzie i spusci lomot. Jest taki zwyczaj ze rzeczy uzywane sprzedaje sie taniej niz sie kupilo a i naciaganie to paskudny zwyczaj jeszcze z czasow komuny. Cwaniactwo do tego bezczelnosc to cecha gimnazjalistow i widze ze wlasnie tu wychodzi u jednego z panow kolegow.

Dobrze zrobiles ze podales linka do tanszej alternatywy, a dzialanie moderatorow troche mnie zastanawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram.

Może powstanie na stronie startowej taki napis.

JAK BĘDZIESZ PISAŁ NIE PO NASZEJ MYŚLI,ZOSTANIE TO USUNIĘTE

Jacek święta za miesiąc, wtedy przyda się piana do ciasta :)Wyluzuj.

SkoczekPL


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, moze mozna podac linka do tanszej alternatywy, choc nie wiem czy pisanie tego w watku osoby sprzedajacej jest wlasciwe, ale pisanie kilku postow nabijajacych sie z autora to juz troche przesada, i z pewnoscia nie jest pisaniem na temat w watku na targowisku.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mów co chcesz ale znikają posty,czy to na taki czy inny temat,jest demokracja i wydawało mi się ze można pisać na każdy temat.


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też popieram walkę z cwaniakami. Sam startując nakupiłem sprzętu którego nie potrzebowałem.

Ale proponuję też troszkę opanowania, można zgłaszać modom takie przypadki a nie produkować masę offtopowych postów i masę piany.... :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprzedajmy odpieniacze i bedziemy bić piane:clowning


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.