Skocz do zawartości
Slawekkrzyzanowski

Zajelo prawie Roczek.Czekam na wasze Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele nocy nieprzespanych. Tysioce pomyslow. Wiele blendow.

A teraz tylko jedno zostalo. Wasze opinie mile widziane.

Wasze uwagi beda wspaniale.Moze to jeszcze nie jest

tak mocno prawie wspaniale.

http://picasaweb.google.com/acutehomecare/NewReefTank#

Slawek Krzyzanowski


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widze że jesteś jednym z niewielu który może tak usytuować akwarium, zawsze to mi się najbardziej podobało.

W pokoju cisza i można cieszyć się widokiem. Ciekawie zapowiadające się akwarium.

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:clowning:clapping:clapping

Slawek - super sprawa!

Zdaje sie, ze wiesz co robisz. Tylko tam miekasow nie wkladaj! Nawet tych amerykanskich.:reading

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zbiorniczek:clapping gratuluję.

Zastanawiam się tylko czy zostawiłeś sobie możliwość dostępu do akwarium od strony salonu.

W przeciwnym razie może być cięzko "opiekować" się koralami,znajdującymi się przy samej szybie.

pozdr


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extra sprawa. Kiedyś , kiedyś też tak zrobię. Naprawdę SUPER!

Mam nadzieję tylko że stelaż nie będzie sprawiał kłopotów.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajera!

Inofo na temat litrazu, sprzetow itd uzupelni fajne zdjecia

PS czekamy na dalsze fotki


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwisowalem przez jakis czas baniak w ten sposob zainstalowany,bez dostepu od przodu,dla mnie tragedia,nie polecam takiego rozwiazania,lapy ciagle pokute od spsow, zeby dostac sie do przedniej szyby w celu jej wyczyszczenia i nakarmienia lpsow,nie mowiac zeby wogole wsadzic glowe nad akwa to ciagle musialem podciagac wazaca od pyty lampe 3XHQI + 4XT5 80W.Nie mowiac o jakielkolwiek aranzacji zbiornika,wszystko na czuja.Takze zycze duzo cierpliwosci przy serwisowaniu akwarium.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za wasze opinie.Wiele rzeczy ktore zrobilem w moim tenku sa dzieki waszymi dyskusjami na tym forum.

Kraze po wieloma forum pomiedzy kontynentami.Mam nadzieje ze moje korale wytrzymaja ten maly experyment.

Jedynie nawiekszym testem bedzie czy moja zonka da rade wszystkie rozkazy wykonac (jedzenie ,bakterie,itp).Jutro znowu

wyjazd i 2.5 tygodnia w domu mnie nie bedzie (dobze ze listonosz maly kurdupel i mleka nie dowoza u nas).

Mam nadzieje ze po powrocie pare korali doloze do tenku.U nas troche drogie (male 15$,srednie 60$ a zadkie okazy 150 i wiecej)

Z Filtra do wegla jestem bardzo zadowolony.Ladnie zrobiony imocno filtroje (przestawilem go na 2h/24h).Zobaczymy czy ZEOvit

kamyczki bedo pracowac bez osobnego reaktora.Vortech 40W jak przewidywalem jest mocny ale musze dokupic jeden maly bo

w poprzecznym kocie tenku jest maly martwy punkt( i nastepne 200$ peknie).Przenioslem wplyw wody z filtra na spod tenku.

znalazlem fajne rorki nazywaja sie Modular Pipe-Lockline.(po prawej stronie mojego tenku jedynie tylko maja odwor co dwa cm).

Pompy do dodawania chemi zostaly w koncu ustawione (2.5 ML) Calcium na dobe i reszta 3 ml 2 razy w tygodniu.Fajnie ze zajmuje im 15 min dodac ta dawke do tenka.(w nocy).Po dodaniu korali plastelina spowodowala ze moj skimer wylal prawie 5 galonow wody.Dobrze ze zalozylem zawor na kabel powietrzny i nie bylo wiekszej tragedri. Jak narazie to tyle mam jakis nowych wiadomosci.

Dzieki jeszcze raz za mile slowa.

Slawek Krzyzanowski


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.