Skocz do zawartości
inmar

Logowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pięr....co z tym LOGOWANIEM co chwilę ktoś ma problem i ja też.Jestem zarejstrowany na kilkunastu forach tematycznych od 10 lat i nigdzie nie ma takich problemów jak tu.Po jaką cholerę jakieś ustawianie logowania na ileś tam dni.NIC nie zmieniam w moich komputerach a co chwilę problem.Wyszukiwarka też jest najgorsza jaką widziałem.Jestem laikiem w tych sprawach więc nie wiem dlaczego tak jest ale skoro potrafią inni to .....?

Ps.Żeby nie było,forum tematycznie jest najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod wypowiedzią kolegi. Nie można tego uprościć? Coś ostatnio się stało i nie można się zalogować na dłużej niż jedno logowanie...:clowning


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Logowanie powinno działać na okres do 60 dni bez problemu - w tej sprawie nie uległo zmianie nic od wielu miesięcy.

Jak znajdę chwilę, dorobię opcję logowania na stałe.

Co do wyszukiwarki - czy mogę prosić o informację - co tym razem nie działa? Skrypt został całkowicie przebudowany i nie wydaje mi się aby wypluwał nie właściwe/nie pełne wyniki.

Może tajemnica tkwi w odpowiednim dobraniu słów kluczowych? Proszę pamiętać, że w bazie danych jest 17.000 tematów i ponad 364 tysiące postów.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wyszukiwarka teraz chodzi bardzo dobrze , jedyne co mnie denerwuje to wtedy kiedy wchodzę w czyiś profil (użytkownicy----> wybieram użytkownika) to w tym momencie zawsze zacina mi się strona gdy zaczyna ładować się mapka użytkowników mam wyszukiwarkę mozilla i sprawdzałem na 2 komputerach na obu tak samo


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta mapa mam tak samo, w pracy mam niestety stara wersje przegladarki (IE6), choc kompa calkiem nowego, i zacina sie na mapce, pojawia sie po chwili komunikat ze skrypt dziala bardzo wolno i czy go przerwac - jak przerwe to jest OK, bez mapy.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z logowaniem mam dalej problem.Naprawdę nic nie robię a już dziś kolejny raz muszę się logować na 60 dni.Po co jest ta opcja logowania na ileś tam dni,może ona stwarza nam takie problemy ?Jak pisałem wcześniej nigdzie nie ma takich problemów.Brakuje mi też opcji "zobacz swoje posty".

Pszemku nie gniewaj się,jestem w tych sprawach laikiem,ale porównuję inne moje fora tematyczne(nie akwarystyczne) i takich problemów tam nie mam.Właściwie przypomniałem sobie minus forum Rybnickiego,tam nie ma powiadomienia o odpowiedzi.:-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za granica podobny problem. Logowac musze sie za kazdym razem gdy chce sobie poczytac forum. Podobnie z wysylaniem na prv. Mapka przeszkadza?

Niemniej jednak forum jest prawdziwa skarbnica wiadomosci. Gratuluje.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani

Z tym ciągłym logowaniu..... może masz program antywirusowy który wywala z pamięci hasła.

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Mam ten sam problem , od pewnego czasu zakazdym razem musze sie logowac.

Na kompie nic nie zmnieniałem,a logowanie sie zmnieniło zakażdym razem musze sie logowac :bangheadwczesniej miałem ustawione na 60 dni i spoko było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć ze od dwóch dni szlag mnie trafiał z logowaniem więc zmieniłem przeglądarkę na Mozille i problem się jak na razie skończył.Pytanie co spowodowało,że IE ma takie problemy skoro NIC nie zmieniałem i było bez problemów wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slawek, jasne ze mam. To chyba normalne.

Od wczoraj logowanie trzyma.:clowning


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to troche szkoda, ze logowanie systematycznie traci pamiec...

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#223101 Stani :

Slawek, jasne ze mam. To chyba normalne.

Od wczoraj logowanie trzyma.:clowning

Nic nie trzyma , a dodatkowo strony łedują sie po " 5 minut" wszystko znów chodzi z refleksem szachistów.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że ktoś jeszcze korzysta z IE:strutin to że strona Wam muli to nie wina strony... Proponuje chociaż na próbe ściągnąć sobie Operę :clowning

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muli na IE, Firefox, Safari a nawet muli odpytania z tekstowego Lynxa :-) - tych używam stale.

Jaki hosting taka strona ze tak powiem....


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#224780 seb :

Dziwię się że ktoś jeszcze korzysta z IE:strutin to że strona Wam muli to nie wina strony... Proponuje chociaż na próbe

z IE korzystam bo go lubie :clowning ale ale ale - na firefoxie loginy pamieta, ale strona tez sie muli na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie w końcu mówić że to wina IE , bo tylko nz NR występuje ten problem !


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z opery :clowning logowanie pamięta bez problemu, ale raz na kilka dni zdarza się że strona główna ładuje się 2-3 min. !!! a otworzenie jakiego kolwiek tematu garniczy z cudem. mogę iść zrobić kawę, zapalić papierosa i czasem jeszcze nie wchodzi. ale uczciwie mówiąc nie jest tak co dziennie, zjawiska "wieszania" i "mulenia" nasiliły się w okresie ostatniego m-ca i to niezależnie od pory dnia.

:D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb troche owczym pedem jedzie po IE.

Jak cos slabo dziala to zawsze mozna dokopac Microsoftowi :-) nie wazne jak jest faktycznie.

a przy IE8 to juz wogole obstawiam ze 99% osob na anszym forum nie ma pojecia

jak bardzo ta przegladarka nie przypomina poprzednich ze stajni Ms :-)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczes wszystko otwieram w firefoxe i nie chce opery. To chyba jednak mozna zmienic, gdyz rok czy wiecej temu ta pieprzona pamiec dzialala.

Pozdrawiam serdecznie!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę po IE bo widzę ile otwierają mi się różne strony kiedy muszę z niego skorzystać w porównaniu do Opery. Zresztą, co mnie to, mi tam wszystko pamieta i działa:mooning a że muli czasem? Ano muli:strutin

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Seb zawsze optymistycznie patrzyles na swiat, takze sie nie liczysz.:clowning


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb to popatrz lepiej jak trzyma sie standardów W3C :-) To juz Google przegladareczka jest lepsza...


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala!!!!!!!!!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.