Skocz do zawartości
ZenonPL

Lysmata mnie stresuje

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie mam poczucie winy. Kiedy tylko podniosę pokrywę żeby coś tam przy akwarium zrobić, ta podpływa pod powierzchnię, odwraca się na grzbiet i przebierając łapkami zasuwa pod powierzchnią szukając żarcia. Wasze tez tak mają? Bo normalnie czuję się jak bydlę jakieś, nic jej nie rzucam, a ona tak się stara. Potem siada na skale i patrzy na mnie z wyrzutem ..........terrorystka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj jej jesc,moje z wielka checia biora jedzenie prosto z rak.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdzieczne pozyteczne zwierze, ale zrezygnowalem.Przy karmieniu niefoto podchodzily i jadly ze strzykawki jak maluch z butelki. Potem dobieraly sie do polipow. Po jakim czasie w momencie wlozenia reki zaczynaly grzebac mi w paznokciach.Fajne natrety, ale co zaoberwowalem po eksmisji ostatniej krewetki to ogromny przyrost populacji kielzy i innych robali. Moim zdaniem taka brygada jest w stanie przerobic wiecej niz krewetki ktore nie wejda we wszytkie zakamarki.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaje, ale nie mogę jej karmić cały czas :clowning. Z tym tez jest niezła, łapie jeden kawałek kryla, chomikuje gdzieś, łapie drugi, tak samo, łapie trzeci i idzie wcinać pod pompę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He , he, u mnie dokladnie to samo. Tylko mam ciekawą sprawę przy okazji z błaznami. Jak wsadzę rękę, to z jedne strony mam na palcu Lysmata, a z drugiej strony dostaję mocno od błazna. To kurde boli! :)


420l, 35kg LR, światło 4 x LED Aquael 39W

Sterowanie: DIUNAX3

Odpieniacz Tunze4096,

cyrkulacja 3x3300l/h, bez sumpa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje błazny bronią ukwiała i też atakują a parka lysmaty tak się dobrała że non stop nosi jajeczka w "bagażniku". Ostatnio widziałem jak w nocy rozpyla je w akwa :)


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.