Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam świadomość tego,że pewnie jest sporo morszczaków, którzy chętnie pojechaliby na zlot, ale obawiają się problemów lokalowych:)Dla wszystkich tych osób mam propozycję nie do odrzucenia:strutin. Cały przyszły tydzień będziemy robić listę tych osób i zbierać zaliczki (20zł od osoby). Później przedstawimy Wam propozycję kilku pensjonatów wraz z wolnymi miejscami i cenami. Osoby,którym propozycja się nie spodoba dostaną oczywiście pieniądze z powrotem:D Tak sobie myślę,że nowym chętnym z małymi dziećmi będziemy starali się zapewnić nocleg w głównym pensjonacie (z oczywistych względów) a ja i mam nadzieję grupka młodych chętnych udamy się na noc do pobliskiego pensjonatu zamiast nich(mam nadzieję że dotrzemy o własnych siłach:D).

P.S. Nadal szukamy osób które przyniosą mikrofon i sprzęt nagłaśniający (coraz bardziej wydaje się to konieczne) no i węgielek do akwarium też by się przydał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231736 crab22 :

Mam świadomość tego,że pewnie jest sporo morszczaków, którzy chętnie pojechaliby na zlot, ale obawiają się problemów lokalowych:)Dla wszystkich tych osób mam propozycję nie do odrzucenia:strutin. Cały przyszły tydzień będziemy robić listę tych osób i zbierać zaliczki (20zł od osoby). Później przedstawimy Wam propozycję kilku pensjonatów wraz z wolnymi miejscami i cenami. Osoby,którym propozycja się nie spodoba dostaną oczywiście pieniądze z powrotem:D Tak sobie myślę,że nowym chętnym z małymi dziećmi będziemy starali się zapewnić nocleg w głównym pensjonacie (z oczywistych względów) a ja i mam nadzieję grupka młodych chętnych udamy się na noc do pobliskiego pensjonatu zamiast nich(mam nadzieję że dotrzemy o własnych siłach:D).

P.S. Nadal szukamy osób które przyniosą mikrofon i sprzęt nagłaśniający (coraz bardziej wydaje się to konieczne) no i węgielek do akwarium też by się przydał;)

dokładnie wpłącajcie zaliczki żebyśmy wiedzieli na czym stoimy i ilu mamy jeszcze chętnych, niezadowolonym a myśle że takich nie będzie tak jak pisze Michał, zwrócimy pieniążki.

Więc do dzieła WPŁACAĆ!!!

POTRZEBNY MIKROFON I GŁOŚNIKI


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozyskaliśmy kolejnego sponsora, proszę o jak najszybsze decyzje max do niedzieli, bo załatwiam niespodzianki dla każdego uczestnika, żeby potem nie było że kogoś pominołem:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie zapowiada się całkiem fajnie,a jeszcze parę atrakcji mamy w zanadrzu:)

Wystawiajcie proszę szczepki na handel w tym wątku http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25813&n=last#bottom , bo skoro odpalamy już całe akwa,to niech to będzie giełda z prawdziwego zdarzenia:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chciałem zgłosic swoja obecnosc tyle ze w pensjonacie obok nocleg bede z przyszła małzonka mam nadzieje ze nie ukróci mi tych pieknych chwil które tam na nas czekaja:)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny wystąpię z apelem: Wpisujcie w tytule przelewu swój nick z forum. W wielu przypadkach same nazwiska mi niewiele mówią. Wprawdzie prędzej czy później dojdziemy kto, kiedy i ile... Ale można prościej.

@crab, przelać ci z zaliczek 500zł za te pieniądze zostawione w pensjonacie?

Nikt się nie dowie, że to wszystko jedna wielka ściema ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek wpisany:) Osobom,które przyzwyczajone są do wyższego standardu proponuje również "Pensjonat u Kubiców", wcale to nie znaczy,że u nas jest grzyb na ścianie ale pokoje są raczej proste:) żeby później nikt nie miał do mnie pretensji, bo spodziwał się luksusu:tongues @rs wszelkie machloje finansowe będziemy robili później:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna prośba, prosimy o max. do piątku wpisywanie i wpłacanie zaliczek gdyż po tej dacie czyli 22.01.2010 osoby nie będą uwzględniane do nagród ufundowanych przez sponsorów.

Oczywiście będzie można przyjechać, ale troche będzie przykro jak wszyscy będą dostawać upominiki a Wy nie.


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załapałem sie w tym terminie pewnie dostanę nagrodę ;)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewno tak:)jak byłeś grzeczny:baby


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie aktualizacje nowych chętnych zrobię jutro, bo dzisiaj jestem jeszcze na weselu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Jastrzębia Zdroju lub okolic się waha bo nie ma transportu to mam wolne 4 miejsca w aucie i mogę zabrać ;) Wyjeżdżał z Jastrzębie będę w piątek wieczorem. Jak coś priv.


90x50x50, sump 60l, 150W HQI Reeflux 12000K, 39W ATI Blue Plus, 39W ATI Purple Plus

Odpieniacz Sebastek Cone z AquaBee 2000/1, AquaBee 2000/1, JVP-101, JVP-102

1081983450.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysiu a ty skad jestes z jakiej ul?ja juz jade z wojtesu ale fajnie ze jeszcze bedzie ktos z jastrzębia:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam przetrząśnijcie piwnice i szafy.

Potrzebuję odkupić (jak wszyscy - niedrogo ;)) używaną pompę do filtra przepływowego. Coś w stylu Atmana. Wydajność 300-400 l/h.

Ktoś ma i chciałby się pozbyć?


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z wielkopolskiej ;) a skąd ty, bo wiem ze wojtesu z krakowskiej bo mam od niego kilka szczepek ;)


90x50x50, sump 60l, 150W HQI Reeflux 12000K, 39W ATI Blue Plus, 39W ATI Purple Plus

Odpieniacz Sebastek Cone z AquaBee 2000/1, AquaBee 2000/1, JVP-101, JVP-102

1081983450.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiu zaktualizowany:) Pasują Wam pokoje czy ktoś chce się zamienić?;) Myślę,że wszyscy stosunkowo szybko się poznamy, wczoraj na weselu nie znałem nikogo, a dzisiaj na poprawinach każdy mnie do stolika ciągnął;) Napiszcie proszę do kiedy zostajecie, może wszyscy zostaniemy parę dni dłużej?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma ktoś za piwko mocowania na magnes do jvp bo te na przyssawki troche lipne sa,moze ktos ma taka pompe zepsuta i mocowanie mu lezy :)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może by tak wsadzić na 10 min do gotującej się wody te prztssawki ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale moze ktos ma magnes i nie bedzie wtedy problemu:) no jak nikt nie bedzie miał to trza bedzie włozyc:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam bioballe około 20L wyciągniete na świerzo z filtra zraszanego cena jaka mnie interesuje to 20zł/l wszystko w dziale giełda dla Zlotu


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sponsorów bez dzieci przerzuciliśmy do pensjonatu nr 2:tongues Zwolnione miejsca już zostały zagospodarowane:strutin

P.S. Domat myślę że teraz będzie Ci pasować;)

Padła (bardzo słuszna z resztą) koncepcja żeby zrobić jakąś zrzutkę dla Pań, które zdecydują się upichcić nam parę smakołyków na wieczorną biesiadę. W razie czego można pogadać z właścicielką ile będzie kosztować dodatkowe danie dajmy na to koło 22:00.Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że zapowiada się super imprezka:)

Przekonaliście mnie,jadę z Wami:)

Namawiam jeszcze Seba z rodziną.


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namówiony ;) mam włóczęgę pod skórą wię c prosić mnie nie trzeba za długo ;)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.