Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie Cię wpisałem :shocking Morszczaki to bystre chłopaki, także zaliczysz wszystko w zerówkach:reading Powodzenia:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230070 S_Y_N_E_K :

Raczej z kimś bym przyjechał więc rozumiesz:D

SYNEK pakuj się i dawaj z tamtąd dyla


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230076 slawomirdyl :
#230070 S_Y_N_E_K :

Raczej z kimś bym przyjechał więc rozumiesz:D

SYNEK pakuj się i dawaj z tamtąd dyla

Dobrze Ci radzi specjalista od tego typu poruszania się:shocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230031 leoni :

trzeba by zacząc ile osób już wpłaciło zaliczki i od tych pozbierać na trunki:) niech @rs powie ile ma osób

W tej chwili mam potwierdzenie przelewów od pięciu osób :crab, inmar, leoni, cezar, slawomirdyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wpłacajcie proszę pomału te zaliczki,a nie na sam koniec,żeby nasz skarbnik też coś miał z procentu;)

Dzwoniłem dzisiaj do szefowej pensjonatu w sprawie akwarium. Uzyskaliśmy pozwolenie na "giełdowe" akwarium, myślę że z innym np. pokazowym też nie będzie problemu. Oczywiście obędzie się bez kupowania plastikowych talerzy i kubków, dostaniemy potrzebne naczynia:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie mało osób wpłaciło

czyli zastawę mamy z głowy


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Przynajmniej będziemy mogli polać kolejkę bez otwierania nowej butelki:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam złą wiadomość. Bardzo możliwe, że kiflu też wplaci zaliczkę i przyjedzie. Trzeba będzie wlewać trochę mniej.

:shocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy gdy kupowałem 10 biletów do kina żeby obejrzeć film bo była jakaś minimalna ilość widzów, powyżej której seans się w ogóle odbywał ale jeszcze nie wynajmowałem całego pensjonatu z setką miejsc żeby zrobić imprezę na 10 osób. Zaczyna mi się podobać :shocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230242 rs :

Mam złą wiadomość. Bardzo możliwe, że kiflu też wplaci zaliczkę i przyjedzie. Trzeba będzie wlewać trochę mniej.

:shocking

Nie strasz,nie strasz bo jeszcze pomyślę że będziemy musieli się z literatek na kieliszki przerzucić:)
#230243 rs :

Pamiętam czasy gdy kupowałem 10 biletów do kina żeby obejrzeć film bo była jakaś minimalna ilość widzów, powyżej której seans się w ogóle odbywał ale jeszcze nie wynajmowałem całego pensjonatu z setką miejsc żeby zrobić imprezę na 10 osób. Zaczyna mi się podobać :)

No widzisz jedni lubią wspinaczkę wysokogórską, drudzy skoki na banji, a naszym sposobem na zastrzyk adrenaliny jest organizacja zlotu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie jazda:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230240 crab22 :

...Przynajmniej będziemy mogli polać kolejkę bez otwierania nowej butelki:clowning

Wiecie co to jest nicość ? ............... flaszka na czerech:strutin


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230267 inmar :

I plakietki nie będą potrzebne.

Panowie wydaje mi się,że jednak będą potrzebne i to nawet bardzo:) Bo jak mówi stare prawidło zdolność identyfikacji osób i zdarzeń jest odwrotnie proporcjonalna do ilości wypitego alkoholu. Planuję zabrać trochę cytrynówki niezależnie od liczby członków, a przecież nie będę targał tego z powrotem:D Idąc tym tokiem rozumowania im mniej osób tym więcej identyfikatorów będzie potrzebnych:clowning

P.S.Czy jest już ktoś chętny do ciasta?:shocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ciasta? To chyba ja. Bardzo chętnie zjem jakieś ciasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230282 rs :

Do ciasta? To chyba ja. Bardzo chętnie zjem jakieś ciasto.

Jest pierwszy chętny:clapping, czy jeszcze ktoś upiecze ciasto?:shocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shocking

Jak tylko mi się uda nakłonić żonę do współpracy to będzie sernik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie co powiedzie na temat loterii fantowej:)

Mam taki pomysł żeby identyfikatory zrobić z numerkami i każdy kto będzie chciał płaci np.20zł i bierze udział w losowaniu co wy na to??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, musimy tylko demokratycznie ustalić kwotę składki i nagrody jakie Was interesują:shocking Myślę że będzie również kilka nagród ufundowanych przez sponsorów/patronów:tongues. W planach mamy również konkurs wiedzy o akwarystyce morskiej, także zacznijcie się przygotowywać:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra!!! Dawać ten Nr konta!!! Bo pić mi się chce :) no i sprzęt obiecałem :shocking (i kwotę, jaką trzeba wpłacić)


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z kolejnym trzeba będzie się dzielić:shocking w sprawie nr konta napisz do @rs na priv,bo to nasz skarbnik:)

A wielkość zaliczki demokratycznie ustaliliśmy na 50% ceny noclegu czyli 20zł od osoby i 40 od pary, dzieci są zwolnione z zaliczki:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.