Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie magnez się przyda ;)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I potas też..;)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs: Whisky jeśli ktoś nigdy nie próbował nie polecam wynalazków typu Jim Beam czy Jack Daniels, bo to burbony i wspólnego nie mają wiele ze szkocką. Jeśli szkocka to od czarnego Johnniego w górę ;) Na rozsądnej półce cenowej polecam Glenfiddich 12yo ;)


90x50x50, sump 60l, 150W HQI Reeflux 12000K, 39W ATI Blue Plus, 39W ATI Purple Plus

Odpieniacz Sebastek Cone z AquaBee 2000/1, AquaBee 2000/1, JVP-101, JVP-102

1081983450.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rysiu, jak pewnie przeczytałeś, była mowa, że Beam czy Daniel's jeśli ktoś woli coś łagodnego.

Widziałem już różne rzeczy - nawet mieszanie whisky z colą.

Na drugim końcu można postawić jakiegoś jednosłodowego Ardbega i jego niepowtarzalny "bukiet"... lizolu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli bierzemy czyściochy i tyle:googleye i wina dla naszych drugich (ponoc lepszej połówek):)zeby nie mówiły ze tylko my chlejemy:bow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232551 dmt_dar :

super by było jeśli będą 2 pokoje. mam małą Julcie i ona rządzi się swoimi prawami.

No to będziemy coś kombinować, czy ktoś z zakwaterowanych nie chciałby się zamienić z kolegą ze względu na dziecko?;) Wracając do alkoholu:D no to proponuję zakupić przeźroczystej większą ilość + parę butelek perfum:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również będę z dwoma córeczkami (Julcia 7 lat, Justysia-2)

Jutro wpłacam zaliczkę. Perfumy jakieś przywiozę.

pozdrawiam


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to możemy za zaliczkowe zrobić zakupy:D tylko się musi towarzystwo zdeklarować ile co i jak:) Chyba że trochę białego pokupimy, a kolorowe + wina z piwnicy wyciągniemy:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tam leci ktoś przez Jaworzno czy nie bardzo:)? pech jak nigdy akurat w ten weekend zostaje do mojej dyspozycji tylko polonezik:D:P


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232605 krzysiek26 :

czyli bierzemy czyściochy i tyle:googleye i wina dla naszych drugich (ponoc lepszej połówek):)zeby nie mówiły ze tylko my chlejemy:bow

Proponuję czystej jeden gatunek ze śedniej półki np.Finlandia, bo zmiana smaku w trakcie degustacji czasami źle się kończy, a wina jakieś półwytrawne.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Proponuję czystej jeden gatunek ze śedniej półki np.Finlandia, bo zmiana smaku w trakcie degustacji czasami źle się kończy, a wina jakieś półwytrawne."

hahaha kadarka ,naprawde tu sami swoi :p wiecie co dobre :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadarek jest kilka gatunków i wolę je niż wina francuskie w podobnej cenie, któe są wg. mnie przereklamowane.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale to ma być zlot morszczaków a nie degustacja :p


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że z alkoholem nie dojdziemy do konsensusu bo każdy lubi lub preferuje co innego.

Moja propozycja jest taka kupić czystą i piwa, jakieś winka dla Pań + jakieś paluszki chipsy, aj jak ktoś ma smaki na coś wyszukanego to w własnym zakresie, a my potem podegustujemy :p


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czystych jest tyle samo marek co soli więc którą, żeby był dobra. A poza tym degustacja wyostrza zmysły :p


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego każdy nie kupi sobie tego co lubi i tyle co może?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232690 Włodzimierz :
#232605 krzysiek26 :

czyli bierzemy czyściochy i tyle:googleye i wina dla naszych drugich (ponoc lepszej połówek):)zeby nie mówiły ze tylko my chlejemy:bow

Proponuję czystej jeden gatunek ze śedniej półki np.Finlandia, bo zmiana smaku w trakcie degustacji czasami źle się kończy, a wina jakieś półwytrawne.

Półwytrawne są błeeeee.

Wytrawne ofkors :p


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,niech każdy pobiera to co lubi i sobie przywiezie,a kaskę można przeznaczyć na zakup np. kiełbasek na ognisko.


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Milówki to blisko do Czech a tam i zioło dozwolone ... . perfumy + zioło ale będzie jazda he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232737 seb :

A dlaczego każdy nie kupi sobie tego co lubi i tyle co może?

Pozdrawiam

seb

bo chcemy uniknąć sytuacji gdzie każdy przynosi swoje i siedzi w własnym gronie:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finlandia to troche droga WÓDA:)ja bym był za czym tanszym,ale od biedy mozna wziasc co inni na to?:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232767 guliwer777 :

Witam

Są jeszcze miejsca ?

Pozdrawiam

pewno że są tylko się śpiesz wpłacaj zaliczke i ile osób jedzie?? wszystko w pierwszym poście


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.