Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

#232763 leoni :
#232737 seb :

A dlaczego każdy nie kupi sobie tego co lubi i tyle co może?

Pozdrawiam

seb

bo chcemy uniknąć sytuacji gdzie każdy przynosi swoje i siedzi w własnym gronie:)

Ale jak ktoś będzie chciał pogadać, to i sok jabłkowy nie będzie przeszkodą... :p IMHO za bardzo kombinujecie :p


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę wprost o trunkach. Ostatnio byliśmy z kolegami z pracy na imprezie:strutin. Piliśmy - jak napisał Krzysiek26 - "trochę drogą WÓDĘ" i przypadkiem przy sąsiednim stoliku spotkałem kumpla z mojej wsi. Czułem się dobrze do momentu, dopóki nie polał mi Sobieskiej. Efekt smakowy i żołądkowy katastrofalny:cursin:banghead. Dlatego optuję za jednym rodzajem a do degustacji nikogo nie namawiam.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232738 smoki :
#232690 Włodzimierz :
#232605 krzysiek26 :

czyli bierzemy czyściochy i tyle:googleye i wina dla naszych drugich (ponoc lepszej połówek):)zeby nie mówiły ze tylko my chlejemy:bow

Proponuję czystej jeden gatunek ze śedniej półki np.Finlandia, bo zmiana smaku w trakcie degustacji czasami źle się kończy, a wina jakieś półwytrawne.

Półwytrawne są błeeeee.

Wytrawne ofkors :p

Masz u mnie flaszkę wytrawnego z mojej prywatnej winnicy :p za szarlotkę

guliwer777

swoje miejce Ci odstąpię bo znając życie krzesełko przy stoliku mi wystarczy :p


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz u mnie flaszkę wytrawnego z mojej prywatnej winnicy :p za szarlotkę

Hura :p


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232600 rs :

@rysiu, jak pewnie przeczytałeś, była mowa, że Beam czy Daniel's jeśli ktoś woli coś łagodnego.

Widziałem już różne rzeczy - nawet mieszanie whisky z colą.

Na drugim końcu można postawić jakiegoś jednosłodowego Ardbega i jego niepowtarzalny "bukiet"... lizolu :p

więc może przywiozę ze sobą flaszeczkę i napijemy się razem :p


90x50x50, sump 60l, 150W HQI Reeflux 12000K, 39W ATI Blue Plus, 39W ATI Purple Plus

Odpieniacz Sebastek Cone z AquaBee 2000/1, AquaBee 2000/1, JVP-101, JVP-102

1081983450.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarłem do domu po weselu:D

Teraz już będę bardziej na bieżąco, a nie tylko z doskoku:)

Widzę, że w sumie to jest jeden temat przewodni w naszym wątku:D Jest nas już sporo, dlatego trudno będzie podjąć jakiekolwiek wspólne decyzje (a zwłaszcza odnośnie alkoholu) które każdego zadowolą. Biorąc pod uwagę, że mamy do dyspozycji tylko pieniądze z zaliczek (czyli 20zł od osoby), to nie "nawojujemy" za bardzo w temacie alkoholu:tongues

Kurde sam nie wiem co by wymyślić... mogę zrobić np. cytrynówki na piątek dla wszystkich (jak dotąd nie zdarzyło się żeby ktoś reklamował:p) i w sumie głowa tak po tym nie boli, ale nie wiem czy wszystkim będzie pasowała taka opcja.

( koszt produkcji to ok. 10zł/0,5l, wódka jest z miodem i z cytryną). Ale jeżeli zdecydujecie że kupujemy białe to też nie ma problemu. Możemy dajmy na to kupić karton soplicy ( na weselu wszyscy pili i tylko paru się pochorowało:tongues) albo smirnoffa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za smirnoffem ogólnie jak dla mnie najlepsza wodka z tych niedrogich :p(zimna):p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232737 seb :

A dlaczego każdy nie kupi sobie tego co lubi i tyle co może?

Pozdrawiam

seb

Kolega ma rację :p

Też tak myślę jak ja np piję denaturat to za jedną flaszkę Finlandji mam rozweselacz na tydzień, różnica tylko taka że muszę przez chleb przepuścić a mnie jest wszystko jedno byle by sponiewierało :p


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232791 krzysiek26 :

jestem za smirnoffem ogólnie jak dla mnie najlepsza wodka z tych niedrogich :p(zimna):p

A nie lepsza Czysta Gorzka Żołądkowa Deluxe? :p


90x50x50, sump 60l, 150W HQI Reeflux 12000K, 39W ATI Blue Plus, 39W ATI Purple Plus

Odpieniacz Sebastek Cone z AquaBee 2000/1, AquaBee 2000/1, JVP-101, JVP-102

1081983450.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysiu i krzysiek 26 - bardzo dobry pomysł, te dwa gatunki są ok...


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci! :p

Tylko wódka i wódka.

Zauważyliście jak się wątek rozkręcił jak zaczęła się dyskusja o trunkach? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek,najprawdopodobniej zaszkodziło Ci coś innego niż Sobieski, bo to akurat bardzo dobra i czysta wóda...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232824 seb :

Włodek,najprawdopodobniej zaszkodziło Ci coś innego niż Sobieski, bo to akurat bardzo dobra i czysta wóda...

Pozdrawiam

seb

Tylko tą piję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232824 seb :

Włodek,najprawdopodobniej zaszkodziło Ci coś innego niż Sobieski, bo to akurat bardzo dobra i czysta wóda...

Pozdrawiam

seb

Jasne, pewnie goloneczka i flaczki:clowning


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232827 Włodzimierz :
#232824 seb :

Włodek,najprawdopodobniej zaszkodziło Ci coś innego niż Sobieski, bo to akurat bardzo dobra i czysta wóda...

Pozdrawiam

seb

Jasne, pewnie goloneczka i flaczki:clowning

A może to piwko co lataliśmy do sklepu :p


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek, to nie na tej imprezie :p. A piwko było niezłe, u mnie go nie ma :cursin.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro podjadę do Makro i zobaczę jaka wóda i w jakiej cenie jest dostępna i wybierzemy. Podjadę i zakupię tyle ile trzeba i po sprawie. No i każdy z nas zabierze swojej Pani winko takie jak lubi i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym żeby zakończyć sprawę alkoholu bo jeszcze dużo do ustalenia:)

No to co bierzemy karton sobieskiego? jak nie ma sprzeciwu to zamykamy temat:D

Przecież każda wódka jest dobra:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cyganus i @Dmt musiałem trochę pokombinować,ale macie już przydzielone pokoje (strona 1). Podziękujcie Sławkowi (@Slawomirdyl), bo odstąpił Wam jeden pokój a sam poszedł do integracyjnego. Piękny gest:clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam swoje pytanie już więcej nie będę zaśmiecać:p to jak z tym Jaworznem nikt przez nie nie leci:P?


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@domat jak tak będziesz o tym leceniu cięgle zagadywał to w końcu znajdzie się taki co Cię prze-leci :p

sorry, ja co najwyżej mogę cie zabrać z Katowic :p


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe:p a tam ciagle 3 razy napisałem:P a w tym gaszczu 25 stron to ciężko znaleść mój skromniutki pościk:) kiflu a no co do twojej propozycji to pięknie podziękowałem i myślę nad nią:p, ale przecież pewnie dużo osób również przez jaworzno będzie prze-lecieć heh:):p:)

Kurde jak pech to pech z tymi samochodami, 3 samochody w jednym się oc skończyło(przecież za tate płacić nie będę..:p hehe, drugie niestety bierze, a trzeci polonezik w gotowości watpliwej..:p

Ps. Kifu: głodnemu chleb na myśli:) ale nie przejmuj się akwaryści to bardzo tolerancyjni ludzie, myślę że twoje preferencje również zostaną mile przyjęte:) hehe:)

POzdrawiam,


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opracowanie planu zajęć dla dzieci - @Smoki:) (może znajdzie się ktoś to pomocy?)

Od dzieci to ja chcę ODPOCZĄĆ. Szarańczy się nie tykam :p


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232884 smoki :

Opracowanie planu zajęć dla dzieci - @Smoki:) (może znajdzie się ktoś to pomocy?)

Od dzieci to ja chcę ODPOCZĄĆ. Szarańczy się nie tykam :p

U mnie są 4 szt. więc też chętnie bym ich nie chciał na oczy widzieć przez trzy dni.Ale co zrobisz jak ich nawet nie widzisz na oczy i myślisz,że masz spokój to wyjmują komórkę i już cie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231324 smoki :
#231108 leoni :

no pracy z dziećmi widze nikt nie chce sie podjąć.

Nikt nie jest na tyle odważny.

Ja bym nie była. Młody smok ćwiczy sztuki walki :p

Sorry Smoki, z rozpędu wziąłem to za zgłoszenie:D Ale i tak mnie nie zrozumieliście. Myślałem o stworzeniu planu złożonego z zabaw, gier,bajek itp (tych absorbujących czas) dajmy na to tydzień przed zlotem, a następnie stworzyć im zaplecze techniczne.

Bo jak będziemy kombinować na zlocie czym by tutaj dzieci zająć to może wyjść niezła maniana:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.