Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

No i właśnie o to chodzi:clapping z nadwyżki zawsze można w niedzielę rano zanim wszyscy wyjadą kopsnąć się do sklepu i kupić dwie skrzynki jakiegoś regionalnego browarka i każdemu dac po butelczynie, gest miły i nie ma problemu z nadwyżką sianka :p

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb w zupełności zgadzam się również z tobą, bo naprawde kupe czasu w to włożyliśmy i serca żeby wszystko zorganizować, nie mówiąc już o telefonach paliwie itd.

Jeżeli chodzi o Nasze noclegi itd. to wszystko płacimy jak zwykli użytkownicy, chcieliśmy być fair żeby nam nikt nie zarzucił jakichkolwiek machloji, ale jak to mówią "kto ma miękkie serce ten ma twardą d...e", to nauczka na przyszłość:p.

Jutro podejmiemy konkretne decyzje więc wszystko zostanie umieszczone w wątku, szkoda że takiego postu nie napisałeś prędzej napewno by nam to ułatwiło organizacje.

Serdeczne dzięki za tak trafne spostrzeżenia.


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co biegać po pokojach?

W jakiejś sali przy wejściu do ośrodka zorganizujcie Biuro Zlotu.

Po przyjeździe każdy musiałby tam się zameldować, opłacić pobyt i pobrać klucze do pokoju. I od razu Informacja by była.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, nie napisałem bo nie chciałem wyjśc na łajzę która dostaje wszystko podane na talerzu, a czepia się o pierdoły. A co do kosztów przez Was poniesionych to moim zdaniem nic straconego, ja bym na Waszym miejscu zadzwonił do babki i postawił sprawę jasno że dzięki wam zarobi ładnych parę tysi, łachy nie robi że nie skasuje Was za pobyt, a jeśli będzie chciwa to kij jej w oko, w tej chwili już mniej więcej wiadomo ile osób jedzie więc kilka złociszy od łba i koszty Wam sie zwrócą, bo moim zdaniem jedyne co powinniście włożyć to Wasz czas i wyrzeczenia (rodzina, praca itp) w zadnym wypadku pieniądze! My jeszcze raz Wam dziękujemy że dzięki Wam możemy się spotkać w takich pięknych okolicznościach przyrody :p

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb cała przyjemność po naszej stronie a na miejscu oprzemy to o barek:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Was pieniędzy nie będziemy wyciągać, tylko od szefowej:D A z podziękowaniem się wstrzymaj,aż dojedziesz na miejsce:tongues P.S. mapki jak najbardziej będą (dobry pomysł):p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb, z regionalnych to Brackie z browaru Cieszyn. Niezłe, piłem w październiku 2009 r.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, już jest pomysł:p ja tam uwielbiam właśnie takie regionalne sikacze, jesienią zauroczyła mnie Lubelska Perła :p Szczoch niemożliwy, ale ma w sobie to "coś" :p

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb kup Perłę Exportową, właśnie wyciskam butelkę:p


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie chyba o tą chodzi :p

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perły są na pewno dwa gatunki, Perła Lubelska i Perła Export. Do tego jeszcze sikacz Goolman ~4% alk. z tego browaru.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie kapeli,to proponuję żeby organizacją zajął się @dmt_dar jeżeli nie ma nic przeciwko:)

ja mogę wpłacić te 20zł (w razie takiej decyzji) ale zbierania się już nie podejmuję:p

@seb szybko się uczę,nie?:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No :p Właściwie to powinieneś napisać - "Organizacją kapeli zajmuje się dmt_dar, on nie ma nic przeciwko temu." :p

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....cały czas się uczę:p

a organizacją alkoholu zajmie się @seb:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crab, spodobało ci się, co? :p

Skoro tak przykładasz się do tej nauki to pamiętaj co seb pisał o ilości organizatorów :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233536 rs :

@crab, spodobało ci się, co? :p

Skoro tak przykładasz się do tej nauki to pamiętaj co seb pisał o ilości organizatorów :p

A @seb nie mówił czasem o 3 organizatorach generalnych?:p Nie no sprawa wódki już jest zamknięta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się mogę zająć degustacją alkoholi :p

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i luźno chłopaki! Pewnie że się zajmę. Tak jeszcze do wszystkich, którzy mają jakieś wątpliwości o nudności. To nie jest kapela, która wychodzi rzempoli na skrzypkach, przez dwie godzinki a my ziewamy. To jest kapelka, która świetnie oddaje klimat góralski w muzyce a przede wszystkim są wodzirejami imprezy. Więc nie proponuję koncertu!!! Niech nas bawią, przez cały wieczór i nawet do rana, w przerwach między naszym spotkaniem i innymi zabawami. Niech się również z nami wódki napiją. Są z wioski obok więc co im będzie zależeć. Myślę że te 20 lub 30 złotych nikomu nie będzie żal, a zabawę jaką nam dadzą będziemy pamiętać do końca życia. Jestem przekonany!!! http://www.kapelajuhas.pl/multimedia.html

P.S. świetnie tu chłopaki piszą spostrzeżenia o organizacji! Aby zebrać ten tysiak proponuję ilość pokoi podzielić na 1000 zł i niech każdy zapłaci przy regulowaniu za hotel. Jak ktoś ma inny pomysł, bardzo proszę o podsunięcie... . pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAA jeszcze jedno: jakby się komu muzyka spodobała mają płytki do kupienia. I napewno komuś z nas się coś dostanie, bo zawsze mają jakąś nagrodę przy konkursach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dostaniesz krzesełko przy naszym stoliczku inkasowym i będziesz zbierał:p

P.S. Swoją drogą kolega ma tyle entuzjazmu co niegdyś sprzedawcy Amway:clowning oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, ja jestem przeciw kapeli i to z kilku powodów:

1) pochodzę i mieszkam w tej okolicy i mam na co dzień taki folklor

2) nie mam pojęcia jak wygląda plan zlotu, więc nie wiem jak chcecie pogodzić te wszystkie atrakcje

3) obawiam się że akurat ja nie za długo posiedzę na nocnej bibie, więc może się okazać że zapłacę za coś czego nie będę widział.

Ale że decyduje większość to się podporządkuję.


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233521 Włodzimierz :

@seb, z regionalnych to Brackie z browaru Cieszyn. Niezłe, piłem w październiku 2009 r.

No widzę żę co do piwa klamka zapadła :p


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233547 dmt_dar :

AAAA jeszcze jedno: jakby się komu muzyka spodobała mają płytki do kupienia. I napewno komuś z nas się coś dostanie, bo zawsze mają jakąś nagrodę przy konkursach.

Pewnie do czau zlotu zostanie nam zaproponowana jeszcze jakaś dodatkowa atrakcja ze strony kapeli Juhas :p

Mam tylko obawę, że zamiast tzw. wieczornych rozmów kuluarowych, przy kapeli, która będzie wciągała nas do zabawy nie będzie na to okazji.


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.