Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

to może to będzie jeden z konkursów "kto zrobi najlepszy zastrzyk sławkowi":)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy zabierze strzykawkę,na zwycięzców czekają ciekawe nagrody:clowning

Ja też podejmuję rękawicę igieł mam sporo (z czego 2 w akwarium):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#235563 slawomirdyl :

Mam pytanie czy będzie moze jakiś lekarz albo pielęgniarka ? Biorę zastrzyki w dolną częć :)

pozdrawiam

spróbujemy, ale sprzęt będziesz miał swój ???


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz się zastanawiam czy nie zabrać ze sobą innej dupki :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy już w kalendarzu imprez na rok 2010 na stronie naszego kolegi kocana http://www.akwa-mania.mud.pl/


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy drobną komplikację jeśli chodzi o mikrofon i nagłośnienie. Krzyśkowi niestety nie udało się tego załatwić:)

Może znajomy kogoś z Was dysponuje takim sprzętem? Wiem że nie jest to niezbędne,ale poprawiłoby to znacznie odbiór prelekcji. Pomyślimy o jakiejś nagrodzie dla tego kto to zorganizuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę, który posiada takowy sprzęt i jutro jadę pożyczyć. Napiszcie co doładnie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#235655 cezar1 :

Mam kolegę, który posiada takowy sprzęt i jutro jadę pożyczyć. Napiszcie co doładnie potrzeba.

Super:) Tak myślę że potrzebujemy mikrofon,wzmacniacz i kolumny (szczególnie te 2 pierwsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzęt będzie potrzebny dla prelegentów czy też do odtwarzania muzyki na imprezie, bo nie wiem jaki zestaw zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie planujemy tam dyskoteki,ale jak jest możliwość to weź zestaw "poszerzony" bo m.in. będzie karaoke...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to i to:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#235433 slawomirdyl :
#235431 Włodzimierz :

Włodzimierz + 2 osoby przed 15.00 w piątek.

Włodek poszukaj sklepu będę też około........ kto pierwszy ten stawia :)

Nie mogłem się powstrzymać żeby przytoczyć tą wypowiedź, kolega Sławek będzie już o 5:30 rano:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna wzmianka o naszym zlocie na stronie http://www.gsa.org.pl/ :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszczę parę informacji organizacyjnych:) W piątek rano z pensjonatu wyjezdzają ostatni goście, koło 12 już powinny być wolne pokoje.Dzisiaj podawałem szefowej liczbę zajmowanych łóżek w pokojach, co do niektórych osób z dziećmi nie byłem do końca pewny,ale w razie czego szczegóły się ustali na miejscu.Jeśli chodzi o wieczorne posiłki o 22,to będzie to bigos i bogracz.

Od 2-óch dni intensywnie pracowałem nad kuligiem, wybrałem moim zdaniem najlepszą opcję:)W niedzielę o 11 wyjeżdżamy z pobliskiego Zwardonia kuligiem w górę na Rachowiec http://www.beskidy-zwardon.pl/atrakcje_w_okolicy ,po godzinie zatrzymamy się na herbatkę w karczmie "Swojskie klimaty" http://www.zwardon.alte.pl/dojazd01.html Kulig będzie trwał 2h, a cena dla osoby dorosłej to ok 12zł.

Jutro mamy w planach zrobienie zakupów za pieniądze z zaliczek tj. alkohol,napoje,kiełbaski,drobne zakąski,ciastka,paluszki etc. Bez szaleństw,ale coś na tych stołach przecież musi stać:) Zarówno alkoholu jak i drobnych zagryzek nie kupimy dużo,dlatego mamy nadzieję że każdy coś tam przytarga z piwnicy:)

Śnieżek ładnie pada,także posiedzimy w pięknym zimowym krajobrazie:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zlocie będzie dostępny test Hanna na PO4 każdy kto bedzie chciał zmierzyć sobie wode niech zabierze w słoiczku lub innym naczyniu solankę i będzie mógł dokonać bardzo dokładnego pomiaru.

Cena za pomiar to 5zł:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy kolejny drobny problem techniczny... koledze Przemkowi (@Nemo) zwaliło się tyle spraw na głowę,że raczej nie będzie mógł pojawić się na zlocie. Wobec tego czy ktoś inny ma może jakieś dojścia do ekranu i rzutnika,które mógłby pożyczyć na czas zlotu? Mamy w zanadrzu pewne rozwiązanie, ale raczej prowizoryczne (a chcielibyśmy tego uniknąć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem mikrofon, wzmacniacz zintegrowany z kolumną 300W myślę, że to wystarczy. Kolega pokazał mi kolumny estradowe to się przestraszyłem nie miał bym tego jak przywieźć na zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie @cezar1 pogratulować i oprzemy to o barek na miejscu:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezar na następnym zlocie na pewno będzie więcej osób, wtedy zgłosimy się do Ciebie po te estradowe:)

Dla spóźnialskich chętnych mamy jeszcze parę miejsc "Last Minute":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znajdziecie rzutnika z ekranem jutro do godz 12 to dajcie znać postaram się coś zorganizować tel 602-803-976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, a propos telefonów: prośba do organizatorów, podajcie swoje numery (jak nie tu to na priv), tak na wszelki wypadek.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój numer oraz garść praktycznych informacji znajdziecie na stronie pierwszej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zostać kierowcą-zaopatrzeniowcem. Pić nie mogę :banghead


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy z Sebem już na półmetku:),wczoraj przebrneliśmy przez śnieżyce i dotarliśmy do Wrocławia.


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bigwalker to fest po drodze do Milówki :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.