Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

w lutowym NA będzie już pierwsza wzmianka o naszym zlocie:)a w marcowym, bardziej obszerna:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu już malutko,więc musimy podopinać wszystko na ostatni guzik.@Astronotus postara się załatwić mikrofon + nagłośnienie,także jeden problem mniej:strutin Mamy też kolejnych chętnych do zabrania wody, ale wciąż trochę brakuje także kto może niech zabierze:)Sprzęt do akwarium w zasadzie mamy już skompletowany, akwarium będzie stało do czasu aż ostatni zlotownicy zabiorą swoje skarby.

Cały czas zbieramy chętnych do przygotowania ciast oraz innych smakołyków na biesiadę(lista na stronie 1), na pewno wszyscy będą bardzo wdzięczni:D

P.S. Czy ktoś jeszcze bierze kamerę oprócz mnie? fajnie by było bo moja słabo nagrywa w półmroku:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezmę kamerę a i żona jakieś ciasto sprawi :goofy


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni, że chcecie to wszystko oglądać następnego dnia?

:goofy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#234816 rs :

Jesteście pewni, że chcecie to wszystko oglądać następnego dnia?

:goofy

a przez następne lata na youtube :goofy


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie najgorszy pomysł,nie trzeba będzie każdemu płytki nagrywać:)

P.S. Ci co nie wystawili jeszcze zdjęć swoich zbędnych korali w tym wątku http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25813&d=30 proszeni są o to (musimy być przygotowani) Potencjalnych klientów także proszę o przejrzenie "oferty" giełdy i wcześniejsze zaklepanie:) W akwarium będzie parę kilo skały i żwirku koralowego, żeby korale nam nie "latały" po całym akwa, mimo to fajnie by było jakby większość szczepek była na skałce:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena gorzałki:

De Lux 16,10 pln 0,5L

22,20pln 0,7

31,1 pln 1L

Absolwent 16,2 pln 0,5L

23,7 pln 0,7L

33,2 pln 1L

Bols 19,2 pln 0,5L

26,8 pln 0,7L

42,3 pln 1L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przywiozę Ciasto - Żonka obiecała że zrobi.


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że mamy tyle chętnych na ciasta (już mamy 6:D)oczywiście zapraszamy kolejnych:)

@Cezar odnośnie alkoholu,to masz wiadomość na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie umieściłem 2 mapki do naszego punktu docelowego:) Proponuję wpisać sobie w google map "Willa nad rzeką Milówka", a następnie wydrukować trasę podróży, aby każdy dotarł bez problemu. Jeszcze raz przypominam o zebraniu dokumentacji fotograficznej nt. swojego akwarium oraz urządzeń DIY. Proponuję również zabrać jakieś gry dla dzieci, sanki oraz sprzęt grający typu gitara:playing Jak się bawić to się bawić:)

P.S.Na zlot przyjeżdżamy ześcy i wypoczęci, żeby nie marnować czasu na odpoczynek czy spanie:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebujemy osoby która ma najbliżej do Chrzanowa, potrzebujemy odebrać rzutnik


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi jeszcze kto będzie w piątek przed 15:00, wstępnie naliczyłem 20 osób:D już się wcale nie martwię o organizację akwarium giełdowego i stołów jak tyle osób do pomocy:) Wobec zaistniałej sytuacji zamawiamy obiad dla przybyłych na 15:00. Proszę o info od osób które reflektują na obiad i ile porcji zamawiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miałby do przywiezienia szczepkę grzybków ceglasto-pomarańczowych albo niebieskich?

Miałam ale nieprzyrośnięta. Borsuk zrobił przemeblowanie w akwa i grzybki popłynęły "gdzieś" :)

Crab ksenię już mam. Dostałam z dostawą do domu :)


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smoki, mogę przywieźć jakieś grzyby. Nie będą to jakieś super cuda ale za to w atrakcyjnej cenie bo wszystkie zwierzaki będą po "co łaska" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#235417 rs :

@smoki, mogę przywieźć jakieś grzyby. Nie będą to jakieś super cuda ale za to w atrakcyjnej cenie bo wszystkie zwierzaki będą po "co łaska" :)

Weź dużo grzybów, bo amatorów myślę będzie sporo (łącznie ze mną:)) "co łaska" to mi się chyba tylko z flaszką kojarzy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My będziemy dopiero na kolacji.:):


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz + 2 osoby przed 15.00 w piątek.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#235431 Włodzimierz :

Włodzimierz + 2 osoby przed 15.00 w piątek.

Włodek poszukaj sklepu będę też około........ kto pierwszy ten stawia :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Wy tam jedziecie większą ekipą z pomorza:) kiedy planujecie wyjechać?, w razie co możemy trochę przesunąć obiad, bo pewnie przyjedziecie głodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"Włodek poszukaj sklepu będę też około........ kto pierwszy ten stawia :) "

:):bump1


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crab22 my czyli Wojtesu + 1 bedziemy w piątek do południa wiec obiadek dla 2 osób poproszę...


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy będzie moze jakiś lekarz albo pielęgniarka ? Biorę zastrzyki w dolną częć :)

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#235563 slawomirdyl :

Mam pytanie czy będzie moze jakiś lekarz albo pielęgniarka ? Biorę zastrzyki w dolną częć :)

pozdrawiam

Myślę że ktoś się znajdzie, tylko pytanie czy trzeźwy:clowning

Przypominam o zgłaszaniu się chętnych na piątkowy obiad (około godz 15) bo muszę zarezerwować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minie zapisz 1 osoba


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slawomirdyl, moja żona kiedyś robiła zastrzyki naszemu kotu. Jak wypije parę kieliszków to na pewno podejmie się wykonania zabiegu.

A może i ja bym sprawdził czy potrafię. Nigdy nie próbowałem więc nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.