Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

#237844 inmar :

Ja to powiem,strasznie się cieszę,że WAS poznałem.CI co nie przyjechali niech żałują podwójnie,raz że nie przyjechali a drugi raz,że mieli przyjechać a my musieliśmy za nich zapłacić.

Inmar przysiegam na moje akwarium ze kolejnego zlot mnie nie ominie:tongues

Zaluje i to bardzo a co ja sie naslucham teraz przez te zdjecia to sobie nawet nie wyobrazasz. Bije sie w piers:bow


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#237845 Grzegorz Dyzma :
#237844 inmar :

Ja to powiem,strasznie się cieszę,że WAS poznałem.CI co nie przyjechali niech żałują podwójnie,raz że nie przyjechali a drugi raz,że mieli przyjechać a my musieliśmy za nich zapłacić.

Inmar przysiegam na moje akwarium ze kolejnego zlot mnie nie ominie:tongues

Zaluje i to bardzo a co ja sie naslucham teraz przez te zdjecia to sobie nawet nie wyobrazasz. Bije sie w piers:bow

no masz czego żałować chociaż nie bede się chwalił jako organizator, inni niech się wypowiedzą co tam byli i miód i wódke z nami pili:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniam mniam :)


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#237849 bigwalker :

A jaka cytrynóweczka była:)mniam mniam...

Co poniektórzy jeszcze ją mają:D. Dostali trochę we wtorek:strutin. Trzeba było zostać:)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#237844 inmar :

Ja to powiem,strasznie się cieszę,że WAS poznałem.

Ja też :kapelusz


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się przed zlotem czy zabrać cytrynówkę, to nikt nie chciał:D

Następnym razem przywiozę więcej żeby dla nikogo nie zabrakło

A gdzie Sebowe zdjęcia? ktoś pamięta czy ściągał klapkę jak robił?:D

P.S. Oczywiście też za Wami tęsknię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że cytrynówka przepyszna była, ale bardzo mocno musiała walczyć o palme pierwszeństwa ze wspaniałymi domowymi nalewkami (przynajmniej przy naszym stole tak było :) )


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie robicie mi te smaki zeby podirytowac:mooning ? czy wspominacie :)


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#237873 ziyo98 :

Trzeba przyznać że cytrynówka przepyszna była, ale bardzo mocno musiała walczyć o palme pierwszeństwa ze wspaniałymi domowymi nalewkami (przynajmniej przy naszym stole tak było :) )

I jak miałem ogarniać siedząc przy takim stoliku:D, ale to i tak pół biedy bo później poszliśmy w 30 osób do tej małej salki, a z popitki to tylko piwo było w zasięgu ręki...

P.S.Grzegorz pieczemy 2 pieczenie na jednym ogniu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Przegapiona wcześniej fotka. Druga strona sali podczas losowania nagród. Chyba do tej pory nie wiadomo, która strona miała więcej szcześcia. Jakieś badania statystyczne trzeba by zrobić żeby wiedzieć gdzie siąść w przyszłości.

982-zlot4.jpg

Eeech, żałuję, że nie wziąłem analoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs nie narzekaj, zdjęcia dobre, chyba, że chodzi Ci o bon do e-rybki ...:)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfra jest fajna do zdjęć przyrodniczych (w tym akwarium, krajobrazu itd), do architektury, fotografii produktowej itp. ale zdjęcia reportażowe z ludźmi w głównej roli to mi najbardziej leżą chyba z kliszy. Może dlatego, że z racji podeszłego wieku pamiętam czasy gdy niepodzielnie panowała fotografia analogowa i jakoś tak mi się zakodowało. W każdym razie twoje fotki @Włodzimierz, mają ten charakter, nie są takie sterylne. Może coś w skanowaniu można by poprawić a może kompresja za duża ale ogólnie bardzo przyjemnie się je ogląda i na pewno na papierze wyglądają super.

Bo wszystkie zdjęcia wyglądają dobrze dopiero na papierze. Takie ze mnie dziwadło :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi cyfra w zasadzie potrzebna jest tylko do zdjęć akwarium i szczepek. Dlatego ją sobie kupię. Gdyby nie to, w życiu bym się nie zdecydował. Zdjęcia są zeskanowane z odbitek 9x13 cm w 400 DPI i pomniejszone do 640x480 pikseli. Nie są w żaden sposób obrabiane. Jak wyszły tak są wstawione. Na 36 klatek jedna nie wyszła, przypadkowo nacisnąłem spust. Też zaczynałem dawno temu od Zorki, Feda i ręcznego światłomierza. Praca w ciemni też mi nie obca, ale tylko czarnobiała.

2553-mil10.jpg


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się wyjaśniło dlaczego wydawały mi się jakieś inne - skany z odbitek.

Ja się rozglądam za skanerem do filmów ale jeszcze nie jestem gotowy. Może kiedyś...

Do czarno-białej wciąż mam komplet sprzętu tylko czasu za mało na to wszystko. Ale jak czarno-biała to chyba tylko własnoręcznie bo w labie to albo nie przyjmą materiału bo proces nie taki albo zepsują a do tego nie ma zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skany z odbitek, ale negatyw analogowy, tylko w fotolabie popsuł im się skaner do negatywów. Nie kupuj skanera do filmów. Porządny fotolab ma profesjonalny i Ci zeskanują wszystkie negatywy.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego nie kupiłem bo nie jestem przekonany co do sensowności zakupu. Tylko mam problem ze znalezieniem labu, który się do tej roboty przyłoży i nie zgubi materiałów - mam bardzo złe doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię w Fuji, jako stały klient mogę trochę pomarudzić.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#237953 Włodzimierz :

Ja robię w Fuji, jako stały klient mogę trochę pomarudzić.

Ja ciągle mam kilka analogów na stanie - min. Feda i Zenitha, ale mam problem z dobrym labem. W okolicy nikt nie potrafi dobrze filmu wywołać, nie wspominając już o odbitkach. Ostatnią kilsze dupki mi prześwietliły. Dlatego też od jakiegoś czasu robie tylko cyfrówkami.


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy zlotownicy

Pani Hania z MA prosiła o jakieś materiały ze zlotu,bo chcą zrobić fotorelację. Wysyłajcie zatem fajne zdjęcia na crab@vp.pl, my z Leszkiem opiszemy zdjęcia i im prześlemy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy organizatorzy.

Tylko żebym się przypadkiem gdzieś na jakimś zdjęciu nie znalazł :waving

Moje fotki już wysłałem Leszkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie zostawimy na okładkę:waving

Jeżeli wysłałeś do Leszka to ok, mamy ten sam worek na zdjęcia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nastała cisza


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.