Skocz do zawartości
KIDULT

[S] 15 LITROW SPAGHETTI W CALOSCI LUB NA CZĘŚCI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem Spagetti od Kidulta i jestem bardzo zadowolony. Towar pierwsza klasa. Polecam.


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#226810 KIDULT :

moze tu na forum inni pracuja w jakims urzedzie i maja za duzo czasu i sie im nigdy nie spieszy, a wyplata wiadomo od czego zalezy.

Niektórzy naprawdę pracują ciężko od rana do wieczora na swoją emeryturę, tak jak np. ja.

Wspomniałem wcześniej odnośnie mojego zamówienia, czekam na konkrety na priv.

Pozdrawiam.

PS. temat czaderski, nie wiedziałem że glony aż tak dużo wspólnego mają z SI, solą, może ukryte talenty? :D

PS2. od dzisiaj zaczynam skrobać sól także, jakby co to za jakieś 100 lat będę miał karton prise'a na zbyciu :D


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto moja diagnoza: Kontrowersje zawsze wzbudzają zainteresowanie!!!!!!!! Temat od paru dni odswieża sie sam, bez ingerencji autora a chyba o to na targowisku chodzi :D Widac, że uczył się od Krzyska Ibisza i jemu podobnych :D Gratuluję pomysłu bo plan zadziałał pierwszorzędnie.

Pozdro


Nowe 400L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezar to przewaznie masa razy przyspieszenie ziemskie, czyli kg razy metr/sekunda kwadrat, wiec jak Ch00y jest to NEWTON, a ciezar wlasciwy to co innego. grzejanc wszystko pogonione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#226810 KIDULT :

cena nie jest za spaghetti tylko za czas poswiecony na zalatwienie sprawy. wyrzucenie na hasiok mnie nic nie kosztuje.

hehehehhe

Na moje oko pogrążasz sie coraz bardziej.... rozumiem że są rzeczy za którą naturalnie pare groszy się przyda ale na tym forum sa ludzie z ta samą pasją więc jak można jeszcze pisac że kasa jest za czas (czyt. różnica między wywaleniem do kibla a włożeniem do torebki) "poświęcona koledze" z forum....

Sam zaproponowałem kilka dni temu forumowiczowi (jak czyta ten post to potwierdzi) że oddam mu: żywy piach, zwir koralowy wode z akwa i RO jakaś skałka tez się by znalazła- CALKOWICIE ZA DARMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam jak pisalem, moze jestes jednym z tych co pracuja w urzedzie, konczysz "prace" o godz 15 a pozniej przyjmujesz pielgrzymki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kidult,czujemy się zaszczyceni,że znajdujesz czas na pisanie na tym forum,dzieląc się bogatą wiedzą i robisz to całkiem za darmo...


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasmucę Cie kolego... jestem informatykiem, prowadzę od 3 lat firmę (2 filie Łódź i Katowice), w której aby zaisnieć na rynku trzeba działać... Możesz mi wierzyć że mam mało czasu ale jak napisałem wcześniej: to nasza pasja a kto nie ma czasu na pasję i rodzine ten poprostu jej nie ma.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#226929 KIDULT :

grzejanc wszystko pogonione...

Jak widzę panuje tutaj wolna amerykanka. Odpowiedziałem pierwszy na ogłoszenie o glonach, napisałem że wezmę conieco, później określiłem się ile, zapytałem odnośnie warunków odbioru. Już drugi raz zostałem potraktowany jak POWIETRZE. Dziękuję za współpracę i podziwiam za profesjonalizm!

Do moderatorów: proponuję założenie osobnego działu pt.: "Czarna lista" :D

Pozdrawiam


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze zaczniemy sprzedawac wode z podmian zamiast wywalac na hasiok:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bigwalker masz oczywiscie na mysli to, ze podsuwam Wam pod nos rewelacyjne rozwiazanie jakim jest ATS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.