Skocz do zawartości
alex

Kupię odpieniacz

Rekomendowane odpowiedzi

chętnie kupię nowy lub prawie nowy odpieniacz do akwarium 240L. Nie za bardzo mi odpowiada wizja zakupu Weipro ani odpieniaczy na pompki powietrzne, ale za to np. coś z oferty Ruwala, Red Sea albo Tunze, może AM Turboflotor 750,... coś w ten deseń. Czy ktoś z klubowiczów może ma na zbyciu?


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cóż koleżanki i koledzy chcecie od tego biednego Weipro? Mając zbiornik 240 l (a nawet 400l) Weipro starczy z palcem w ... No wiecie sami. nie chwalę dlatego że mam, bo to najmniej ważne, ale dlatego że działa bez zarzutu. Owszem 600-700 to już dla niego tak jak napisał Przemek o wiele za dużo, ale 240? Nie lepiej za to co Ci zostanie kupić więcej skały lub fajnego zwierzaka?


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co np. hałasem, któreto podobno te urządzenia wydają? Pompy też z tego co słyszałem nie są najlepsze. Wielu je wymienia. Nie chcę kupować czegoś co z założenia od początku trzeba modernizować.

Podkreślam, że swoje zdanie wyrobiłem tylko i wyłącznie podczytując posty bardziej doświadczonych kolegów (i koleżanek też!). Boję się takich rozwiązań...


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim SA 2011 oprócz hałasu przede wszystkim nie podoba mi się ilość i wielkość wytwarzanych bąbelków. Mimo zastosowania pompy mocniejszej niż oryginalna efekt jest moim zdaniem wybitnie niezadowalający :(. W każdym razie po kilkumiesięcznym doświadczeniu eksloatacyjnym w moim przyszłym akwarium mam zamiar użyć odpieniacz innego producenta. Co nie znaczy, że Weipro nie działa (u mnie robi to cały czas). Ja tylko uważam, że mógłby działać lepiej - odpieniacz jest bardzow ważnym elementem wyposażenia.


pozdrawiam Łukasz Kaczmarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam odpieniacz red sea berlin 1000l, gg 2334815,,rafal poznan,, pracowal 3 miesiace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukaszk, doloz mu kostke i bedzie dzialal lepiej


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.