Skocz do zawartości
sebastian wieden

Nareszcie.Bubble king 250 intern

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie przyszedl,nuweczka,ale pytanie nie tego tyczy.Wkoncu zglupialem,czytam instrukcje,a tu napisane,do akwa od 800 litruw do 2000 litruw czyli ?.Jak mialbym zbiornik 2000 litruw,raczej by nieuciagnal,a teraz liczac mam 800 litruw w obiegu,razy 3 czyli wychodzi ze troszeczke za maly,oczywiscie zalezy od obsady.A tak swoja droga ile uciagnal,by najwiecej,przy porzadnej obsadzie.

Dzieki


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastan nie zachodz w glowe, da rade, ja tez bym sie podniecal:D

Ale dla pewnosci zapytaj KIDULTA


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spokojnie pociągnie Twoje 800L a nawet będziesz musiał go ograniczać.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#227864 guliwer777 :

Witam

Spokojnie pociągnie Twoje 800L a nawet będziesz musiał go ograniczać.

Pozdrawiam

Zgadzam się spoko da radę

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie potrzeby możesz go zmodyfikować . Ale za tyle kasy można by było chyba coś lepszego wybrać . :)


100 l odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje,za info.darek74,dzieki ale nieskorzystam,jak masz tak pisac,to lepiej wogule niepisz.


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#228124 sebastian wieden :

Dziekuje,za info.darek74,dzieki ale nieskorzystam,jak masz tak pisac,to lepiej wogule niepisz.

Dlaczego nie skirzystasz? choć byś kupił odpienek za 5 tyś euro to i tak coś jest do zrobienia "po swojemu" .


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zawsze to wychodzi na plus...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepna pytanie,chodzi o dysze,naklejke zdrapalem,ale poco w dyszy sa dwa wejscie,na instrukcji,jest tylko jedno.I jeszcze jedno,w instrukci,pokazane ze sruby ktury lacza,korpus z podstawa sa plastikowe,a w tym,jak sruba w srodku ktury laczy sito,tak jak te 3 sruby,kture trzymaja korpus sa metalowe.I jeszcze jedno,dokladnie w srodku na podstawie jest otwur,po kiego on tam jest,w sumie jest 5, 3 otwory na sruby,a te dwa niemam pojecia,ale w szczegulnosci chodzi o ten srodkowy.A jeszcze,chodzi o wezyk,cos wydaja mi sie,ze za maly jest,w czerwony niewejdzie,a do tlumika wchodzi zarabiscie luzno.1931-2324.jpg1931-dsc_0053.1.jpg1931-dyst.jpg1931-instrukcja.pdf - adobe reader.1.jpg1931-otwur.jpg


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiem to jest Bubble king czy "Bubel king"?Tyle kasy i nie czytelna instrukcja?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#228082 darek74 :

W razie potrzeby możesz go zmodyfikować . Ale za tyle kasy można by było chyba coś lepszego wybrać . :)

Co proponujesz ?

#228164 sebastian wieden :

Nastepna pytanie,chodzi o dysze,naklejke zdrapalem,ale poco w dyszy sa dwa wejscie,na instrukcji,jest tylko jedno.I jeszcze jedno,w instrukci,pokazane ze sruby ktury lacza,korpus z podstawa sa plastikowe,a w tym,jak sruba w srodku ktury laczy sito,tak jak te 3 sruby,kture trzymaja korpus sa metalowe.I jeszcze jedno,dokladnie w srodku na podstawie jest otwur,po kiego on tam jest,w sumie jest 5, 3 otwory na sruby,a te dwa niemam pojecia,ale w szczegulnosci chodzi o ten srodkowy.A jeszcze,chodzi o wezyk,cos wydaja mi sie,ze za maly jest,w czerwony niewejdzie,a do tlumika wchodzi zarabiscie luzno.1931-2324.jpg1931-dsc_0053.1.jpg1931-dyst.jpg1931-instrukcja.pdf - adobe reader.1.jpg1931-otwur.jpg

Druga dziura jest na Ozon

#228225 robi :

Nic nie rozumiem to jest Bubble king czy "Bubel king"?Tyle kasy i nie czytelna instrukcja?

Wytłumacz mi po co się wypowiadasz jak nic to nie daje a tylko przeszkadza, pytanie również do darek74 ?

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem ori BK ale jak dla mnie tak jak napisał Guliwer - druga dziura na ozon, a otwór po środku podstawy to otwór na śrube którą się przykręca sito, a o śruby się nie martw, nie zardzewieją, to kwasówka :) Co do wężyka to on nie wchodzi dośrodka króćców, tylko na króćce, więc albo dostałeś za cienki, albo nie ten co trzeba.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,Panowie udalo dodzwonic mi sie do biura,rzeczywiscie zapomnieli wyslac drugi wezyk,ten co jest to na ozon,zostalem przeproszony i jutro wysla,a ten wezyk mam zaslepic zaslepka ktura jest w komplecie,a co do dyszy to teraz takie sa,dawniej byly z jednym otworem.

Seb co do dziury na srodku,to sito przykrecam do tego drugiego sita jesli mozna to tez sitem nazwac.


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#228232 guliwer777 :
#228082 darek74 :

W razie potrzeby możesz go zmodyfikować . Ale za tyle kasy można by było chyba coś lepszego wybrać . :)

Co proponujesz ?

Pozdrawiam

Przykręcić go bo mu wyjałowi wodę (jak to ten o którym myślę )


100 l odpieniacz DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.