Skocz do zawartości
leoni

[S] korale sprzęt tylko na Zlot w Milówce

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam bioballe około 20L wyciągniete na świeżo z filtra zraszanego cena jaka mnie interesuje to 50zł/10L

d316055b047d9e0f.jpg


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz

Ja bardzo proszę Montipora Digitata, czerwoną i skałkę z Clavularią. Odbiór oczywiście na zlocie ;).

Pozdrawiam

Grzegorz


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodku, ja poproszę

Montiporę talerzową zieloną i czerwoną takie po 25 zeta.

Ja z kolei mam na wymiane na cokolwiek:

1228-img_3143b.jpg

oraz

1228-img_3144c.jpg


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232384 leoni :

Sprzedam bioballe około 20L wyciągniete na świerzo z filtra zraszanego cena jaka mnie interesuje to 20zł

Za litr biobali 20zł chcesz? czy za całość?


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233592 Nemezis :
#232384 leoni :

Sprzedam bioballe około 20L wyciągniete na świerzo z filtra zraszanego cena jaka mnie interesuje to 50zł za 10 litrów

Za litr biobali 20zł chcesz? czy za całość?

50zł za 10 litrów


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też postaram się coś żywego przywieźć. Prawdopodownie będą to zielone montipory, pseudogorgonia, może jakaś akropora, grzybki i takie tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziyo, @cezar1 nie ma sprawy. Przywiozę szczepki.

Pozdrawiam.

Włodek


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#234086 rs :

Ja też postaram się coś żywego przywieźć. Prawdopodownie będą to zielone montipory, pseudogorgonia, może jakaś akropora, grzybki i takie tam...

To ja wstępnie na grzybki się piszę:goofy

P.S. Mimo tego że zmieniamy akwarium na większe,to jak słusznie @Seb zauważył węgiel aktywny by się przydał. Jeżeli ktoś ma to niech zabierze żeby nam się korale nie "zagryzły":goofy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#234086 rs :

Ja też postaram się coś żywego przywieźć. Prawdopodownie będą to zielone montipory, pseudogorgonia, może jakaś akropora, grzybki i takie tam...

Też jestem chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#233580 ziyo98 :

Ja z kolei mam na wymiane na cokolwiek:

1228-img_3144c.jpg

Z chęcią przygarnę sadzonkę :goofy I jak ktoś ma jakieś inne makroglony, to przyjmę szczepki.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#234167 zielony mintaj :

Z chęcią przygarnę sadzonkę :goofy I jak ktoś ma jakieś inne makroglony, to przyjmę szczepki.

Załatwione Pawle.


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#234389 inmar :

Może ktoś przygarnie za 50 zł moją rozgwiazdę,która łazi po koralach ?

01c1261e4ff8e34fmed.jpg

Inmar - nie chciałbym się wtrącać ale rozgwiazd nie powinno się wyciągać z wody:waving


465 l.+sump 230 l.Pozostało tylko wspomnienie i pustka w domu!!!

0507-151-131

Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta rozgwiazda sama wychodzi z wody na 2/3 swojego ciała i karmię ją można powiedzieć poza wodą.

ed6649275fc754ccmed.jpg

Tu jeszcze mało wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz

Jeżeli miałbyś jeszcze euphylię na sprzedaż, to ja jestem chętny:)

Poza tym jeżeli ktoś ze zlotowników ma ciekawe szczepki grzybków,albo miękasów to też chętnie kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj o mnie z ta euphylią Włodziu:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar a była by możliwość przetrzymania tej rozgwiazdy u Ciebie parę tygodni? bo jestem właśnie na etapie zakładania drugiego akwarium.Jeżeli tak to biorę, bo mi się bardzo podoba (oczywiście zapłacić mogę już na zlocie):)

P.S.Jeżeli ktoś ma na zbyciu,to chętnie kupię używaną szafkę (taką, która wytrzyma ponad 200kg) kolor bez znaczenia,bo i tak nie będzie jej widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Włodzimierza na priv może jeszcze jakąś ma na zbyciu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się usmiechnę o jakieś makroglony- może ktoś ma, chce wyrwać i w kiblu spuścić- niech przywiezie :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#235871 crab22 :

Inmar a była by możliwość przetrzymania tej rozgwiazdy u Ciebie parę tygodni? bo jestem właśnie na etapie zakładania drugiego akwarium.Jeżeli tak to biorę, bo mi się bardzo podoba (oczywiście zapłacić mogę już na zlocie):)

P.S.Jeżeli ktoś ma na zbyciu,to chętnie kupię używaną szafkę (taką, która wytrzyma ponad 200kg) kolor bez znaczenia,bo i tak nie będzie jej widać

Przegapiłem Twoje pytanie,dopiero Leoni mi wspomniał.Przytrzymać mogę,ale teraz jest u mnie w sumpie i nie wiem czy długo tam pociągnie.

W Jastrzębiu w zoologicznym mogę ją oddać za 50 zł,ale oni ją chcą dać do jakichś krewetek,które pomału ją wyżrą.Brrrr,nie oddam jej im.

A jak chcesz ją odebrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.