Skocz do zawartości
Tata

AM Turboflotor 5000 shorty

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o opienie na temat tego sprzętu. Co o nim sądzicie? Akwa ma 300 l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy akwarium ma 300l czy moze 3000l? :Satisfied

Jesli 300l to raczej nie ma sensu pakowac tego odpieniacza do tak malego akwarium.


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat ten odpieniaczyk jest moim zdaniem lipną konstrukcją, i pomimo zapewnień producenta do jakiej jest pojemności to osobiście niedałbym do większego baniaczka niż 500 literków, napewno nie za tą kasę.


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem napisac ponownie, ze AM to badziew bo nie widzialem w pracy tego odpieniacza. Ale utwirdziles mnie w przekonaniu, ze szkoda kasy na AM.


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja testowałem już wiele sprzętów AM i mam dość radykalną opinię. Nieukrywam, że jeżeli chodzi o wykonanie to są dość precyzyjni, to trzeba oddać, jednak jeżeli chodzi o "osiągi" to już jest pewien problem, generalnie mam zasadę przy szacowaniu zdolności AM, ze jak piszą do 300 litrów to jest do 30, jak do 1000 to do 100 i tak dalej, no troszke się teraz wydurniam, ale prawdą jest, że dane producenta nie pokrywają się z faktycznymi. A przyrównując cenę do faktycznych osiągów to już kompletnie nie trzyma się kupy. Od jakiegoś czasu jestem zwolennikiem DELTEC'a, różnica w cenie jest, prawda, ale jakość jest nie porównywalna.


88d3e180721d3e3cf82e042b1e240cc3u1718a15

Tu najłatwiej mnie łapać :P:P:P  https://www.facebook.com/aleksander.smigielski.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.