Skocz do zawartości
Grzegorz Dyzma

Allegro, priorytety

Rekomendowane odpowiedzi

W okresie swiatecznym zarejetrowalem sie jako allegrowicz.

Zakup przedmiotu, wszystko gladko. Tuz po transakcji natychmiastowa wplata gotowki na konto plus opalata z przesylke priorytetowa.

Ale w wyniku przejezyczenia jednej litery w moim profilu mam tu na mysli nazwe miasta Tranow zamiast Tarnow poczta ponoc zwrocila przesylke do nadawcy mimo ze kod i nazwa wojewodztwa wyraznie podana. Bralem pod uwage przejezyczenie oraz sytacje pogodowa w Polsce ale 24 dni oczekiwania to zdecydowanioe za dlugo wiec uprzejmie skontaktowalem sie ze sprzedajacym.

Sprzedajacy zdal sobie sprawe ze to chodzi o mnie bo jaks przesylka wrocila do niego. Probowal sie ze mna skontaktowac ale podobno numer tez podalem zle. Teraz za przesylke musze zaplacic jeszzce raz. O tm ze jest przejezyczenie profilu zdalem sobie sprawe i poprawka zostala naniesiona dzien po nastepnego ranka po zakupie. Ale chyba bylo za pozno, sprzedajacy jak mnie poinformowal wyslal przesylka o 18:40 wieczorem doslownie godzinke po wplacie.

OK sprawy groszowe ale liczylem ze odpbiore przesylke jeszcze kiedy bylem w Polsce na urlopie w okresie swiatecznym. Teraz przelew za ponowne wyslanie, oplata z przelew, i teraz za granice. Wiadomo wszytsko czas i dalej watpliwosci dlaczego taka cisza ze strony sprzedajacego skoro wiedzil ze pisze na nano-reef jak moze sie ze mna skontaktowac skoro mimo ze "numer kontaktowy tez zly".

A co z e-mail adresem i sama wiadomoscia przez forum skoro to tez klubowicz na naszym forum? Czy poczta nie powinna sie bardziej wyslic?

Pretensji do nikogo nie mam, ale chcialbym znac wasze zdanie bo jako alegrowicz jestem zupelnie zielony


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba było porposić sprzedającego o wysłanie skanu potwierdzenia nadania przesyłki to byś wiedział czy i kiedy została wysłana oraz czy podałeś dobry numer kontaktowy, jeśli numer kontaktowy z allegro do Ciebie był OK to sprzedający musiał mieć prawidłowy kontakt, chyba ze miałeś po za adresem podany tez zły numer kontaktowy w allegro

...kupując cos w necie trzeba zawsze sprawdzic czy dane do wysyłki i numer kontaktowy sa prawidłowe - w przeciwnym razie nie ma co sie dziwić ze przesyłki nie docierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu

Po wylicytowaniu piszę do sprzedawcy i podaję jeszcze raz adres oraz tel. z informacją że przy wysyłce ma zdzwonić

i potwierdzić to pomaga

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.