Skocz do zawartości
slawomirdyl

Ustawienie skały

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wy ale ciągle coś mieszam i mi się nie podoba może ktoś podpowie jakie ma pomysły ?

Ostatnio kolega wymyślił trzy kolumny oddzielnie ale trzeba ciąć skałę co o tym myślicie ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed dostawą skały i też czeka mnie podjęcię decyzji o rozmieszczeniu skały, może nie zabierałbym się za przecinanie ale wiercenie czemu nie, myślę że kolumny to nie taki głupi pomysł, większe wykorzystanie powierzchni w toni a więcej miejsca na piasku, całośc tworzy układ przestrzenny.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek wrzuć jakieś foty z chęcią zobaczę w czym Ty tak grzebiesz :goofy Ja bym próbował zrobic dwie albo rzy wyspy przy takich wymiarach jak masz

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#234013 tomiooo :

Sławek wrzuć jakieś foty z chęcią zobaczę w czym Ty tak grzebiesz :goofy Ja bym próbował zrobic dwie albo rzy wyspy przy takich wymiarach jak masz

PozdrT

Na razje nie ma co pokazać co kilka dni przestawiam jak dojdę do jakiś wniosków dam znać, chyba że żona mnie wcześniej

zamorduje bo ciągle nachlapane w salonie :goofy


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z naszego forum nabijał na rurkę płaskie skałki.Wpierw na dno daje się najcięższy jako podstawę i rurkę chyba fi 20 mm wkleił do niej a potem to już przewiertane skałki jedna na drugą.Tak to zapamiętałem i bardzo ładna konstrukcja powstała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slawek idz obejrzy Awatar w 3D

Tam tylko troche w wiekszym rozmiarze zbaczysz fajnie poukladana skale. W drodze z do domu kup browar, wyslij zone do fryzjera bo nie ma nic gorszego jak ktos patrzy na rece i zawraca gitare.

Wlacz muzyke lyknij sobie i zlapiesz natchnienie

Rano bedziesz zachwycony i akwa i nowa fryzurka zony:D

Rufio czy Rufi w kazdym badz razie ziomek z Tarnowa zrobil super konstrukcje. To bylo jakies 3 lata tame ale watek ciagle gdzies tu jest


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:goofy

#234084 Grzegorz Dyzma :

Slawek idz obejrzy Awatar w 3D

Tam tylko troche w wiekszym rozmiarze zbaczysz fajnie poukladana skale. W drodze z do domu kup browar, wyslij zone do fryzjera bo nie ma nic gorszego jak ktos patrzy na rece i zawraca gitare.

Wlacz muzyke lyknij sobie i zlapiesz natchnienie

Rano bedziesz zachwycony i akwa i nowa fryzurka zony:D

Grzesiu ale trafiłeś :goofy Moja żona jest codziennie u fryzjera z tąd opis u mnie :help1

więc ta wersja się nie sprawdza :p


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.