Skocz do zawartości
Sebastek

Kolejny wytwór, odpieniacz stożkowy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie paczka od Sebastiana z pompą ostatnio np w ogóle nie doszła do domu.. gdybym nie pojawił się na poczcie zostałaby zwrócona do nadawcy.. powód, zewnętrzna firma rozwożąca paczki wpisała że u mnie nikt nie mieszka ;] Fajnie nie? Sebastiana na poczcie nie lubią:)


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jest podał mi numer przesyłki której nikt nie nadał lub zapomniał wklepać do systemu pewnie to ktoś kto go nie lubi bo dawno wysłał przecież, myślę że czas to zakończyć

Myślę Panie Sebastianie że jak do jutra do 15.00 sprawa się nie wyjaśni to proszę o zwrot wpłaconej gotówki po za tym można przecież przesłać potwierdzenie które się odnalazło jakoś może skan na maila lub fotka aparatem z widocznym numerem datą i z jakiej poczty wyszła paczka

Pozdrawiam


W budowie 60x60x60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ankalin, czy ty nie potrafisz zrozumieć że nie wyjdę ze szpitala żeby ci iść sprawdzić na pocztę, nie ma takiej możliwości, i pisałem ci żebyś mnie nie bombardował, bo to i tak nie zmieni, ja naprwdę nie mam na głowie tylko tylko twojego potwierdzenie i żona też, znajomi też, koniec kropka.

Muszę dojść do siebie bo to teraz jest dla mnie najważniejsze.

Czekasz do końca tygodnia, jak nie będzie odpieniacza dostajesz kasę na konto, sprawa zamknięta.


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam do jutra do 15.00 potem czekam na kasę i to jest koniec sprawy jesteś niepoważnym kłamiącym człowiekiem i interesy z Tobą to farsa jutro kasa ma być na koncie u mnie

skoro jesteś uczciwy to niech każdy se sprawdzi jak to paczka poszła o to numer 00259007733994871435


W budowie 60x60x60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu tylko mi tu bez takich ... ja ci mówię, jeszcze to odszczekasz na forum, bo nie pozwolę sobie żebyś bezpodstawnie robił ze mnie złodzieja i kłamcę.


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie robię z Ciebie złodzieja nie mam takich podstaw po prostu twierdze że nie doszła paczka którą że komo podkreślam szczególnie słowo że komo wysłałeś pisząc priva że "ba oczywiście że wysłałem" to była sobota 15 stycznia 2011 roku

Proszę prześlij mi na maila którego podałem Ci w privie skan potwierdzenia wysyłki ja resztę sprawdzę zadzwonię na pocztę jedną drugą czy dziesiątą to jest do wyjaśnienia


W budowie 60x60x60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji i ja się upomnę o obiecany odpieniacz.

Jeśli nie jest sklejony poproszę o uczciwą odpowiedź i zwrot pieniędzy, kupię firmowy.

Na swój czekam od 27 listopada, rozumiem, że są sprawy wyższe jak zdrowie, ale miały byc to 2 tygodnie.

W stopce maila mam podane wszystkie dane kontaktowe i miło by było chociaż zadzwonic i powiedziec, ze są problemy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę od siebie:

-4 miechy czekania (od kiedy Sebastek napisał, że odpieniacz jest gotowy i wpłaciłem całą kasę)

-Niby wysłany (To wszystko wina Poczty!) kilka razy-nie liczyłem dokładnie

-Wysłany naprawdę (po grożeniu policją) odpieniacz dostałem i jest, to trzeba przyznać naprawdę ładnie zrobiony.

Muszę dodać, że miałem naprawdę mało czasu, na dręczenie Sebastka meilami.

To się tak musiało skończyć Sebastek. Ja generalnie się na Ciebie nie gniewam, bo do takich błahostek podchodzę z dużym dystansem. Robisz fajne rzeczy, masz do tego talent, ale ludzi trzeba traktować poważnie. Reputacja jest w handlu najważniejsza. Nie kłam, że wysłałeś, jeżeli tego nie zrobiłeś. Ja uwierzyłem tylko za pierwszym razem, gdybyś napisał uczciwie nie wyrabiam się, odpieniacz wyślę na pewno, to czekałbym spokojnie i nie miał do Ciebie żalu. Myślę, że teraz będziesz miał trochę więcej czasu a niestety mniej zamówień.


200l+sump HQI150W+2x39WT5 Reefoctopus RO-PS-1000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz teraz swoją uczciwość


W budowie 60x60x60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuu... Nieładnie Sebastek... Proszę postaraj się załatwić sprawy z odpieniaczami jak najszybciej i koniecznie opiszcie rezultat na forum ok? I na przyszłość nie korzystajcie z PP tylko z kurierów.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb, sprawy będą załatwione na pewno.

ankalin, ja ci już mówiłem, ty nie podważaj mojej uczciwości, dojdzie twoje pienidło i wszystko się wyjaśni.

olek, twoj odpieniacz jest do odebrania w każdej chwili, na priv ustalimy szczegóły.

Nie ukrywam że niekiedy mam zaległości, napewno teraz, ale to siła wyższa, o czym informowałem w tym wątku.

Krecią robotę robi także poczta, teraz np. mam złożone 2 reklamacje i to nie jest napewno moja wina że niekiedy paczki nie dochodzą, lub dochodzą rozwalone, bo i takie przypadki były, ale rozwalone paczki brałem na siebie i naprawiałem sprzęty, chociaż nie musiałem tego robić.

Suma sumarum, po wyjściu ze szpitala zaległości będą nadrobione.


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ja, kupowałem odpieniacz od sebastka chyba jako jeden z pierwszych klientów i niestety również miałem problemy z zakończeniem transakcji, czekałem długo ale się doczekałem no i odzyskałem jeszcze cześć pieniędzy.

Zamówiłem, dostałem kolosa który był za wielki, odesłałem i poprosiłem o mniejszą wersje i dla mnie oczywiste było że mniejsza=tańsza(pleksi z której robił dostał odemnie nawet wiecej niż potrzeba było ) jednak nie było to oczywiste dla w/w, w związku z powyższym poprosiłem o zwrot kasy na co Sebastek odparł, że pieniądze zwróci dopiero wtedy jak sprzeda odpieniacz "co za bzdura pomyślałem", wkońcu dogadaliśmy się co do ceny i dostałem mniejszy i tańszy odpieniacz. Kasa oddana po miesiącu od rozmowy widać ciężko było zrobić przelew, a cała ta papranina trwała od marca do maja.

Z jednej strony Sebastek zachował sie jak na forumowicza którego darzy się większym zaufaniem delikatnie mówiąc nie poważnie, z drugiej strony po stanowczym potraktowaniu sprawy z mojej strony finalnie odpieniacz dostałem i część pieniedzy odzyskałem. W każdym bądź razie moje odczucie pozostało takie, że pierwszy i ostatni raz robię interesy z tym forumowiczem.

PS: Polak mądry po szkodzie- trzeba pilnować się nawet na forum i lepiej załatwiać transakcje przez allegro tam chociaż jest czarno na białym. Myślę, że jakaś reprymenda od administracji forum zasłużona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skiper: a dlaczego administracja forum, sluzacego do wymieniania sie doswiadczeniami mialaby intereniowac w takich sparach jak opisales? Bo jakos nie widze zwiazku?


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ja, bo troszkę mi przykro patrzeć jak wielu osobom Sebastek dostarczył "cierpień". Piszę troszkę ironicznie, ale nagły "wysyp" takich negatywnych opinii zastanawia. Mogę zrozumieć klientów aktualnych, ale tych wcześniejszszych już nie do końca.

Jeżeli faktycznie, x-czasu temu, poczuliście się oszukani i skrzywdzeni i "macie wiedzę", że to absolutnie niegodna zaufania osoba... to czemu wcześniej się tym nie podzieliliście? dlaczego nie przestrzegliście innych przed tą "traumą"?

ja też mam odpieniacz od Sebastiana :) i też na niego się naczekałam-dłuzej niż było umówione.

Ale całość transakcji od projektu (troszkę nietypowy) do wsadzenia w akwarium, przebiegała niesamowicie sympatycznie.

Kontakt był cały czas i ja akurat nigdy bym nie podsumowała naszych "biznesów" i Sebastka jako kłamcy, oszusta, naciągacza czy jeszcze co tam wynika z "przekazów" niektórych postów.

owszem, nie dotrzymuje terminów i za to reprymenda, ale z moich doświadczeń, prawie każdy z naszych "magików DIY" ma ciut luźniejsze podjście do terminu.

Natomiast kwestia finansów i kontaktu- absolutnie wzorcowa.

@skiper, tak z ciekawości, jak to możliwe, że dostałeś za duży odpieniacz? wymiary nie były ustalone wcześniej?

edit:

i jeszcze co do podejścia Sebastiana. Mój odpieniacz przyszedł w kawałkach niestety. Miałam piękne puzzle 3D. i co? i ja zrobiła to co mi najlepiej wychodzi czyli się rozpłakałam :), potem telefon i krótka piłka, Malinę odesłać pocztą (nie na mój koszt) a po tygodniu przyjechała do mnie pociągiem cała, piękna i śliczna :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mody piszą i ja też dodam coś od siebie.

Korzystałem z usług trzech naszych DIY magików. Dlaczego ? Nie dlatego że mnie nie stać na oryginały - ale dlatego ze cenię zdolności innych to po 1, a po drugie to co oni robią jest na wymiar- na taki jaki mi pasuje.

Z Moniką zgodzę się w temacie terminów. Są one u każdego długie. Ale akwarystyka morska uczy nas pokory i mi to nie przeszkadza.

Gorzej jest jak ktoś mówi, a potem utwierdza nas przez email że termin będzie dotrzymany......... a potem tak nie jest. :bump1

Mi się podobało podejście np: Darka, czy Skiby który powiedział że moje zamówienie będzie za xxxx dni a było wcześniej - wtedy każdy jest pozytywnie zaskoczony, lepiej dać dłuższy termin czekania.

A teraz wracając do Seby. Przede wszystkim dużo zdrowia - bo to najważniejsze!

Czy byłem zadowolony z tego co zamówiłem ? Tak i to bardzo! Filtr do BIO kulek - pierwsza klasa i na pewno będę stałym klientem.

Czy miałem jakiś przypał ? Miałem, lekki - kilkudniowy w realizacji....... i kolejny przy wysyłce. O ile ten przy realizacji rozumiem to ten przy wysyłce nie.

Tyle w tym temacie. Życzę Sebastian zdrówka i kolejnych pomysłów DIY.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika ja powiem za siebie bo nie mogę mówić za innych. Nie pisałem o tym bo myślę: no nawalił, zdarza się trudno i tyle. Co będę roztrząsał na forum, może zwykła wpadka. Ale dobrze że ktoś napisał tego posta. Widać, że tych "przypadków" jest więcej i nie wierzę, że to zwykły pech czy nieszczęsny los. Ja nie piszę, by się na nim wyżywać, tylko żeby inni wiedzieli jak to z nim jest. Nie uważasz, że tak uczciwiej ??

Acha - ja jakbym się rozpłakał, to byłbym najdelikatniej mówiąc wyśmiany ;-)


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie oskarżam Sebastiana o kradzież czy przekręt, po prostu, rzecz jasna dla mnie, że skoro wysyłam paczkę to mam potwierdzenie i jest to dla mnie niezbity dowód, że paczka została wysłana w tym terminie o jakim była mowa . Prosząc, a wręcz błagając w privach o przesłanie potwierdzenia wysyłki (skanu lub fotki) na maila lub telefon nie powinno stanowić problemu. Nie oczekiwałem interwencji na poczcie. Chciałem tylko potwierdzenie by pociągnąć sprawę dalej z pocztą. Niestety okazało się, że On nie ma dostępu do potwierdzenia. Po jakimś czasie przesyłał mi dane że wysłał na adres XXXX i podał numer przesyłki. Niestety po wprowadzeniu podanego numeru wyskakuje info, że podana przesyłka nie istnieje. Proszę, może to mi ktoś wytłumaczyć, a może ja się mylę i to jest normalne?! Ale żeby przyjąć paczkę do wysyłki trzeba wklepać magiczny numerek lub go zeskanować i pojawia się on w systemie. Czyż nie tak to działa? - ale może się mylę jeśli ktoś zna temat proszę o sprostowanie.


W budowie 60x60x60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę jedziecie sobie dalej.

Skiper, jesteś ostatnią osobą która może narzekać.

Po pierwsze, może troszę się przestrzeliłem w wymiarach dla ciebie, może fakt, ale jak napisałeś że przyszedł z urwaną podstawą powiedziałem od razu żebyś odesłał to go naprawię i odeślę do ciebie, tak było ?

A może ty urwałeś podstawę specjalnie żeby mieć powód do odesłanie odpieniacza, też mogę tak mniemać.

Między czasie zmieniły się Twoje wymiary więc zrobiłem ci odpieniacz od nowa, tak było ?

Skiper, proszę cię nie przejaskrawiaj ... ty wiesz swoje, ja wiem swoje a prawda zawsze leży po środku.

Edit: ankalin: wybacz żebym Twoje potwierdzenie zabierałdo szpitala jako rzecz niezbędą.

Tak jak pisałem, jeśli się sprawa z tobą nie wyjaśni do końca tygodnia będziesz miał zwrot kasy i kupisz sobie coś firmowego.


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niejeden z nas, ależ oczywiście że należy pisać i o plusach i minusach wszelkich transakcji.

Ja absolutnie tego nie neguję i uwierz, wiem jak to jest jak się na coś czeka.

zdziwił mnie tylko taki zmasowany atak i opinie dotyczace wcześniejszych transakcji.

owszem ja też czekałam, ale uczciwie podsumowując całokształt sprawy byłam zadowolona i to bardzo. no może poza płaczem nad "puzlami" :bump1

chodzi mi tylko o to, ze z niektórych postów (nie ze wszystkich niezadowolonych!) można odnieść wrażenie, bardzo bardzo złe-nie chcę tu już cytować.

a uważam że jest to lekko krzywdzące i niesprawiedliwe. Tyle tylko.

Bo jest nieterminowy jak cholera i wcale go nie usprawiedliwiam, ale robienie z Sebastiana naciągacza i oszusta (bo tak to odebrałam)już mi się nie podoba.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem odpieniacz od Sebastka i po uzgodnieniu szczegółów sprzedaży odpieniacz dotarł cały,porządnie zapakowany w przeciągu chyba tygodnia.

Sebastek pozdrawiam i życzę dużo zdrówka.


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałem poinformować że odpieniacz doszedł cały i zdrowy. Wykonanie super, zapakowany super.

Tak jak pisaliście jest z Sebastiana super fachowiec i robi to naprawdę starannie jestem Bardzo zadowolony z wykonania odpieniacza.


W budowie 60x60x60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale antyreklame już mu zrobiłes na całe forum(nie ty jeden).... takie rzeczy załatwia się prywatnie a nie na łamach forum. trzeba było cierpliwie poczekac a nie teraz słodzic...


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

czegoś nie trybie :bump1_o

narzekasz że długo czekasz,przesyłki nie możesz sprawdzić !!! bo niema przesyłki :banghead

a tu dwa dni mijają i poczta dostarcza przesyłkę

to raczej wina poczty a nie sebastka

ale to moje zdanie :)

napewno na przesyłce jest data nadania :)

to sprawdź i mniej pretensje do poczty że w balona leci :cursin

poza tym sebastek pisał ze jest w szpitalu i niema jak teraz sprawdzić przesyłki

@AnT, orciki do poprawy... A co to się stało? tak już cudnie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jeden człowiek zadowolony z odpieniacza :bump1 zawsze to już coś :)

A takie pienidło czeka na Olka :)

3246-olek.jpg

Może też będzie zadowolony :)

Teraz biorę się za zaległości.

Pozdrawiam


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

bym za zapomniał :bump1

zamawiałem u sebastka już dwa filtry i wszystko ok

- drugi czeka na odbiór :) i niema żadnych problemów -wystarczy się spokojnie dogadać i tyle :)

Pozdrawiam Daniel

p.s

sorry że się wcinam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.