Jump to content

shwejk

Klubowicz
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  mazowieckie
 • Akwarium
  350l

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy zna ktoś z Was może kogoś w Warszawie lub okolicy który dobrze a niezbyt drogo zespawa prosty stelaż? Znajomy fachowiec który zrobił mi poprzedni niestety wpadł w ciąg alkoholowy to chyba choroba zawodowa. W każdym razie napisał "stelaża nie ma i nie będzie". Jak pytami i dzwonię u siebie w okolicy, to ceny mają z kosmosu. Ten mój chciał 600 a wszędzie mi mówią tysiąc kilkaset. Tyle co w erybce za aluminium
 2. Pytanie do posiadaczy. Czy ten dozownik to w 100% to samo co Jebao DP-4? Czy da się do niego podłączyć pompę slave (DP-4S)? Może ktoś przypadkiem próbował? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 3. Popraw tytuł ogłoszenia [K]

 4. No elo Ziomale mam do sprzedania: Ukwiał quadricolor czerwony (Entacmea quadricolor) Duży i czerwony Ładnie się pompuje, zdrowy i piękny, zdjęcie było robione jak był trochę mniejszy. Cena: 200zł Odbiór: Osobisty- Warszawa i okolice (często gdzieś jeżdżę więc pytajcie).
 5. Witam Mam do sprzedania nową nieużywaną pompę jak w temacie. Pompa ta pasuje bez przeróbek do odpieniaczy Deltec AP i APF600. Oczywiście nadaje się też do wszystkich konstrukcji DIY. W komplecie posiada zwężkę. Cena 300zł. Mogę wysłać paczką pocztową (10zł).
 6. Powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę na membranę, najlepszy jest oryginalny Filmtec (made in USA), ale jest oczywiście najdroższy. Wszystkie membrany innych firm na materiałach Filmteca (jest to wtedy napisane na membranie) też są ok. trzeba unikać chińskich np Vontron. Spokojnie wystarczy wydajność 75GPD. Filtr do akwarystyki morskiej powinien mieć 3 prefiltry 10", najlepiej w przeźroczystych korpusach. Wiem. że planujesz filtr jak najmniejszy pewnie z wkładami liniowymi ale nie warto. Prefiltry są wtedy droższe i szybciej się zużywają. No i koniecznie za filtrem dodatkowy korpus z żywicą DI.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.