Skocz do zawartości
Piotrek z Pabianic

moje błotko za szkłem

Rekomendowane odpowiedzi

prawie roczek:baby,czas pokazać bo będa zmiany,nie piszę ile?czego?bo widać(choć fatalnie)najlepiej tak jak wszyscy mamy czyli usiąść,popatrzeć:) wypłynie mandarynek,tu sie krab pokaże,tam błazenki się tulą a obok koralowiec się otworzył,czy ładne?mnie się podoba i o to chodzi + zdrowe zwierzaki,pozdro dla wszystkich:waving

Podziękowania dla Marcin Walewski i Piotr Jasiński za pomoc w realizacji rafki i duuuuuuuużą cierpliwość do mnie:kapelusz

0b26404bd5131fadmed.jpg

8d9b2642a45f8d0fmed.jpg

8def46292047cd15med.jpg

b3a939286f737038med.jpg

3163d4f909218718med.jpg


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba.

Cos wiecej o filtracji, obsadzie itd by sie przydalo :)


380l FOWLR sie robi, beda rybki...

190l kosteczka, na ledach, pare rybek, same lps i zoaski, sprobuje to zrobic jak nalezy tym razem...

link do kostki: http://nano-reef.pl/...ow/#entry656361

link do FOWLR: http://nano-reef.pl/topic/91587-380l-fowlr-nie-ma-jak-rybki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny baniaczek, pewnie na żywo jeszcze ładniejszy.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, niesztampowy baniak, na żywo wygląda duuuużo ładniej :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik i obsada bardzo przypomina moje stare 700literków, miekasy są wdziecznymi koralami dajacymi duzo ruchy w zbiorniku. Zbiornik wyglada na fajny i zadbany a ciekawe czy kiedyś się przesiądziesz na sps-y a i widze jakieś gorgonie,tuby i dendro, moze bedzie kiedyś ładne niefotosyntezujace akwarium.

Ps. czy tkanka schodząca z miekasów podczas wylinki nie czepia się gorgoni i innych korali???? bo wiem z doświadczenia że to portafi wykonczyć niejednego korala którego to ścierwo obkleji.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny baniaczek :)


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kapelusz:kapelusz

#241994 LUK4344 :

Ładny baniaczek, pewnie na żywo jeszcze ładniejszy.

śliczny wiem bo widziałem :kapelusz:kapelusz[/b]


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem :)

naprawde fajnie to wyglada :)

super baniaczek !!!!!

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pogratulować :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam faktycznie fajne zadbane akwa, a czy przez przypadek ona cos nie nawywija "Zebra Dendrochirus".

Pozdrawiam


akwa 108 l,cyr.Boyu WM-4,Lr-25kg ,Ls-10kg,

Hqi 150w + 2x 24 t5 22000 blue ,dozowanie ABC grotech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Witam

Mam pytanie ?

Jakie masz podłoże ? piasek

Pozrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

a jaki jesli można bo jest pare odmian .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest na tylnej ścianie ,takie brunatne? glon jakiś?


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :) To teraz jeszcze tylko zostaje przestawić zwierzaki, żeby tak ładnie w dzień się otwierały :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dzisiejszy nabytek?

jakieś wieści Piotrze w naszej sprawie...?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Piotra ładny nowy nabytek hmm a gdzie piętro??.

ps.Lampa super zatrzymała wzrost glonów :)


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sam nie wiem co napisać poprostu wszedłem usiadłem i sie wpatrywałem bez opamietania z bananem na twarzy, widok oszałamiający. Gratuluje i pełny szacunek, bo wiem ze nie była to prosta droga do tego co jest obecnie. Zycze dalszych sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięknie, co do chelmonow, to ktos kiedys napisal, ze nie powinni jej sprzedawac i juz ..

co do rhodymenii, idziesz za rada? :D od razu rzucilo mi sie to w oczy, ze pozarla cale tlo, ktore dodaloby akwarium uroku i glebi, rhodymenia na calej scianie poprostu blokuje to wrazenie. bedzie o niebo lepiej, zobaczysz i juz czekam na nowe zdjecia :D

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to masz za kartke na akwarium, drugie zdjecia :D zona Ci przykleja kartke z zakupami?? :D nie dziwie sie, ze wlasnie na akwarium, gdybym takie mial, szyba tez bylaby jedynym miejscem na ktorym bym cos zauwazyl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.