Skocz do zawartości
Swirlej2

MAM NOWY BANIAK ! ! !

Rekomendowane odpowiedzi

lol, negatyw :p. wlacz sobie gady, mam pytanie


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marx :

Jestem chyba wyjatkiem, bo wielkosc mojego akwarium mnie zadowala i nie planuje postawic wiekszego.

Rozumiem ze to co napisalem to dla Was herezje, ale uwierzcie, jest jeszcze inny swiat, ten nadwodny :p

Byłem pewien, że po moim poście się uśmiechniesz :p

Ale cóż.

Ależ jest inny świat (NAWODNY) dla mnie, przekonałem się zwłaszcza w ostatnim czasie.

Buduję aktualnie wjazd z kostki brukowej do domu i mimo wielu doradców, którzy mówili aby nająć firmę nie chciałem z dwóch powodów. Uważam że najlepiej jak zrobię sam, no i zrzucę te parę kilogramów z zimy.

Chociaż mimo że już wywiozłem setki taczek ziemi i ręce momentami mi odpadają to się uparłem.

To jest ostatnio mój świat nawodny.

PRZYZNAM SIĘ ŻE PADAM:( ale skończę.


http://rafa.koralowa.pl Katalog przyrodniczych stron --> http://katalog-www.eu Serdecznie pozdrawia, Waldek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba akumulatory trzeba w nim wymienic na nowe , bo cos one sie slabo laduja i moez dlatego sie przestawia , a jak nie pomoze to do klopa z nim bo szkoda czasu :p


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmij akumulatory, podlacz bezposrednio do ladowarki, jak bedzie dalej swirowal to "kilim"


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz długo ten aparat to możliwe że masz już akumulatory do wymiany, ale to nie jest powód że on robi ci takie zdjęcia.

1.Wyjmij akumulatory z aparatu

2.Naładuj je na fula

3.Włóż naładowane i ustaw aparat na wartości fabryczne (albo domyślne) każdy aparat powinien mieć taką funkcję.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laduje te akumulatory narazei , ale chyba pojade kupie nowe bo one juz maja 2 lata i chyba poprostu nie trzymaja , aparat swiruje.


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :p

Fajny baniaczek masz taki sam jak ja teraz tylko czekac na fotki zalanego baniako :p:P:P


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe:D Pewnie tak:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas 3...mój już stoi i startuje po wakacjach i na gwiazdkę zobaczymy komu się co urodzi:)


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:p:P:P a poważnie..stawiasz Grzesiek coś nowego?Może spytam inaczej...kiedy??:p

Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
waldemar Kwiecień :

Ładniutki zbiorniczek tylko go nie spapraj wiesz, co mam na myśli.

Jeśli mogę coś poradzić to teraz dokładnie jego wypieść (jak kobietę satysfakcja będzie obopólna) począwszy od szafki, poprzez oprzyrządowanie, a skończywszy na zasiedleniu.

Masz dużą praktykę i bardzo duże możliwości majsterkowania.

Jest to najpiękniejszy okres w życiu akwarysty, tyle nowego przed Tobą, mogę tylko zazdrościć.

@Marx@-->cyt:Swirlej, nie kazdy ma takie warunki jak ty czy waldek K.

Powiedzialbym raczej ze jestescie wyjatkami

Oj Marx, Marx ciągle niezadowolony jak czytam Twoje posty to czasami przypominasz mi tego SMERFA ciągłego malkontenta (jak on się nazywał?? MARUDA??), poczekaj chwilę i Ty będziesz miał większe możliwości.:D

Chyba Cie Waldemar dokladnie teraz zrozumialem co miales wtedy namysli :D tak jest masz racje , robie baniak dla siebie a nie dla nano .

Wszystko ok , dzieki wielkie , Twoj mondry post dal mi duzo do myslenia i tak tez zrobie :D

Pozdrawiam Zbyszek

Ps; Zawsze szanowalem Twoje wypowiedzi tutaj .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

YO MAN @Swirlej2, ja już się pogubiłem, wiem ze jesteś Redaktorem, wiem że masz zaj.... ( w pozytywnym znaczeniu) na punkcie "samoróbek", ale jak jest w koncu z Twoim akwa, miałeś, potem nie miałeś, teraz masz albo bedziesz mieć ??

W każdym razie działaj i wrzucaj zdjęcia bo bez tego to wiesz można "se pisać" - trzymam kciuki

aha

..."Ps; Zawsze szanowalem Twoje wypowiedzi tutaj ."

do grona osób rozumiejących ( w pełnym znaczeniu tego słowa) akwarystykę morską, dodałbym jeszcze

p. Rybkowski, i p. Bolesławski, bo słyzszałem że trochę na nich pokrzyczałeś :D.............

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hallo Panie Romanie :D Ciebie tez mozna zaliczyc a co do Leszka B to sie tez w zupelnosci zgadzam :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@alex :D, przeróbka jak przeróbka ważny efekt, ale cieszę sie jeśli komuś pomogłem w jakiś tam sposób, ale no właśnie , @alex już raz gdziesz tam pytałem Ciebie o krewetkę "wurdemani"( sorry za pisownię) czy spełniła swoje zadanie?

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.