Skocz do zawartości
LUK4344

III Łódzkie spotkanie morszczaków

Rekomendowane odpowiedzi

3 wrzesień będzie najlepszym terminem, już chyba wszyscy z urlopów powracają. Będzie większa frekwencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 września nie będzie dobry bo ja będę na wczasach:waving

Myślę że damy sobie troche więcej czasu bo jak przyjdze znowu sześć osób to się to trochę mija z celem, myślę że koniec września będzie odpowiednią datą, no chyba że szanowni koledzy uważają inaczej ?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lista będzie przykrótka, to IMHO można pomyśleć nad końcem września. Łukasz w ramach rehabilitacji flaszkę z wczasów przywiezie i jakoś przebolejemy zmianę terminu :D


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge postawić rakije :D


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, nie bierz na serio moich żartów :D


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mnie odwiezie i przywiezie to ja stawiam 1.5l minimum na dodatek weselnej bo GPS na palcu mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Ciebie i operatorki GPS :D


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robertk26 :[/b]

Jeśli ktoś mnie odwiezie i przywiezie to ja stawiam 1.5l minimum na dodatek weselnej bo GPS na palcu mam

uważaj bo z taką ilością wódki na forum przykleją ci śmieszną łatkę + filmy + transmisja,jak by na innych spotkaniach forumowiczów pili tylko herbatę,ciekawe ile teraz chętnych będzie ???chcesz pogadać,dowiedzieć się,wymienić,zapraszam do siebie,bez mediów


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści?


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spotykamy się czy nie?

Może 17 września godzina 18:00

Pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wakacje jeszcze wciąż trwają i choć pogoda nie nastraja to niektórzy mogą być na urlopach. Ja również przez smutną uroczystość rodzinną sprawiły że nie mam na nic czasu. Akwarium słodkowodne rośliny klapły bo cały czas byłem poza domem i nie miałem jak się nim zająć. Dobrze że z morskim się wstrzymałem bo było by z nim krucho. Założę je jak wszystko się uspokoi i będę miał trochę czasu.Ja proponuje Październik dzień się ustali we wrześniu nie dam rady praca i zaczyna mi się szkoła. Od 19:00 do 22:00 w Radio Kaszëbë jest . Gospoda pozdrowienia + muzyka do posiaduwy i piwka w sam raz. Ostatnio na jego antenie była mowa o akwariach morskich docelowo taka audycja będzie w cyklu tygodniowym w CSB TV lecz kto będzie prowadził to nie wiem. Parametry Radia i TV Hot Bird 11,320 Ghz V 27,500 FEC 3/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co, kiedy pi..... tzn spotykamy się na pogaduchy ???

jest już po wakacjach - żeby nie było że za mało czasu do ułożenia grafiku na wychodne proponuję

22-23.10

:clapping


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł ty żyjesz?:clapping


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może tak pojedziemy całą ekipą w góry w lutym?:tongues i odpuścimy sobie lokalny zlot


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam chętnych do Płocka. My w Łodzi już byliśmy:waving

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=32247&d=0

Włodek:waving


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robimy cos czy nie ??


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety słabiutko u nas z mobilizacją :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio było 8 Osób ale to były wakacje więc połowa mogła być na urlopach no ale teraz to każdy powinien znaleźć chwilę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co ??


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie musiałby się Marcin (XXC) wypowiedzieć, czy w ogóle chce nas na oczy oglądać :) Chyba, że wypad byłby gdzieś indziej (bez baniaka :)).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj poznałem kolejnych dwóch morszczaków z Łodzi..Kiedy sie spotykamy ???bo mnie irytowac zaczynacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.