Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś to ma ?

E-PAPIEROS ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MA :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ? :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. DZIAŁA! :)

Żeby nie truć się syfem z normalnych fajek, E-papieros w pełni je zastępuje. Wciągasz czystą nikotynę i organizm oszukany. Dodatkowo można to fajczyć nawet w łóżku czy przy TV bo nic nie czuć.

Jedno ale...... przekonasz się że nikotyna nikotyną, ale zatęsknisz za dymem ( czyli rakotwórczymi substancjami smolistymi) z prawdziwej fajki.

Ja pale E-peta już od 3 mc, ale raz na tydzień lub dwa śmigam sobie normalnego Marlboraska :)

Ale polecam.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zwykłego czy coś wyrafinowanego, może coś polecisz ?

Szukam w necie i są ceny różne a nie chcę byle co, wole więcej zapłacić

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam :) i mogę powiedzieć, że sprawdza sie i zastępuję "analogowego" papierosa.

trochę inaczej się go "pali", żeby nie napisać "zaciąga" - kwestia wprawy :)

mam mentolowe wkłady i jest o.k. ale w weekendy palę analogowe :)

edit:

ja mam taki zestaw

porównania nie mam z innym, ale z tego jestem zadowolona.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek ja mam takie coś jak Nika, w "olejek" mam o smako-zapachu Marlboro.

I tak samo jak Nika - co jakiś czas analog :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam lek o nazwie Tabex, trzeba poprosić lekarza interniste o recepte, koszt to około 40zł kuracja trwa 28 dni, w moim otoczeniu rzuciło kilkanaście osób, ja nie palę już dwa lata i mam poteżny wstręt do fajek


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam epapierosa - polecam!!!! aktualnie oduzam sie liquidami cappucino i cherry. analogowe pety mi smierdza strasznie teraz i juz nigdy ich nie zapale. pozatym od epapierosa jak dla mnie mniej sie chce palic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram LUK4344 :) lepiej zaoszczędzoną kaskę na baniak wydać :)


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daimen, zgadza się, jeżeli ktoś chce rzucić palenie.

ale ja np. nie chcę :) lubię trzymać papierosa i być otoczona mgiełką dymu :) dlatego e-papieros dla mnie jest o.k.

mam dym, ale nie śmierdzący i (jeśli wierzyć opisom) nie szkodzący otoczeniu, jak dym z analoga.

poza tym jak pisał KIDULT, faktycznie e-fajka, mniej się pali... do tego jeszcze w porównaniu z analogiem, duże zyski finansowe :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fuj! A ja mam takie cusie fajki i polecam ;P


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mnie namówiliście na e-peta. Jutro śmigam zakupić, może uda się ograniczyć analogi ???


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie pale już dwa lata, ale dla relaksu przy wódeczce albo w dobrym towarzystwie wyciągam sprzęt:strutin

1927-dsc03442.jpg


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie paliłem papierosów, ale czasami tak jak Luk4344 siadam sobie z bulgocze wodą.

Ps: akurat wczoraj kupiłem ePapierosa dla tatuśka na urodziny. Dam znać jak przyjął ten prezent.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Tabex...trzy razy już z tym rzucałem palenie

taki kiepski czy nałóg taki silny????


New project 75×60×60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#245160 bigwalker :

Tabletki są super,ja poprostu mam słabą silną wolę :)

Ja mam silną wolę jak postanowie wypić to wypije :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się napaliłem.............

http://www.allegro.pl/item940936292_super_jakosc_e_papieros_marlboro_10_kartdridzy.html

następny oszust, do dzisiaj ani fajek ani kasy wysłanej, tel nie odpowiada na maila też

i jak tu rzucać palenie :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepsza metoda jest biorezonans.tylko 15 minut i po wszystkim.aczkolwiek duze znaczenie ma sama chec niepalenia.jesli ktos rzuca na sile bo ktos chce to nie ma szans.


kostka 45x45x45,Tunze Osmolator Uniwersalny Nano,Tunze Comline Reefpack 250,tunze 2x 6015,lampa AQL-C64(***)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie należe do tych co nie mają szans :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rzuciłem bo chciałem przytyć ,jako palacz ważyłem 63kg /176cm . 1 stycznia 2000 postanowiłem "nie palę" i tak już do dziś :) (a palaczem byłem namiętnym) . mój brat codziennie wrzucał 10zł do skarbonki (tak sie motywował) po roku kupił za to plazmę (palił ponad 2 paczki dziennie). Z doświadczenia wien ,że jeden papieros w trakcie oduczania i wszystko w łeb ;( mi pomogło ,że sie nie zaciągałem jak już zapaliłem jednego czy dwa . przytyłem 20kg i mógłbym trochę zrzucić , ale palić już nie chcę . przedewszystkim trzeba chcieć


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pol roku nie palilem i nie bylo dnia, w ktorym nie chcialo mi sie jarac. Popatrzylem sobie na ulicy, jacy inni sa szczesliwi, jak swobodnie sie zaciagaja. Kupilem paczke i ja tego samego dnia spalilem. Pyszne! No i teraz znowu mysle co z tym zrobic. Ostatnio jest jeszcze gorzej, bo mam plastry, ale puszczania dymku nic nie zastapi.

Zeby tylko, jak Slawek, do tego sie nie rozpic.:)

Dobrze, ze na "Trojmiejskie Spotkania" mam daleko.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.