Skocz do zawartości
inmar

Jastrzębsko-Rybnickie Spotkania

Rekomendowane odpowiedzi

JESTEM, JESTEM KRZYSIU. Jasne że jestem za spotkaniem. :), kolega Kordla pewnie też nie odmówi więc się nas trochę zbierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Marka nie liczyłem bo On tak w samotni mieszka,ale fajnie jak by przyjechał.Nie udziela się nigdy,ale trzeba wiedzieć,że morszczyzną zajmuje się co najmniej 5-6 lat i ma się czym pochwalić,nie Darek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ma, dziś byłem u Marczasa, przebudował trochę baniaczek z jednej strony (pozbył się grzybów)i ułożył ładnie skałke, wygląda to pięknie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ostra ekipa się szykuje :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja krzesełko zarezerwuje:reading

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Na Marka nie liczyłem bo On tak w samotni mieszka' date='ale fajnie jak by przyjechał.Nie udziela się nigdy,ale trzeba wiedzieć,że morszczyzną zajmuje się co najmniej 5-6 lat i ma się czym pochwalić,nie Darek ? [/quote']

1 czy ja wiem w samotni - raczej nie :) jest super

2 a pewnie że przyjadę

3 nie udzielam się Marku gdyż wiedz ma - niestety nie jest tak duża jak twa i cały czas się uczę :)

4 też sprawdziłem :) i nawet dowód załączam mój pierwszy baniak działający pół roku (z fotki)

263-img_0190a.jpg

zdjęcie dokładnie Panie Marku 17-10-2003

5 a chwalić się nie ma za bardzo czym :)

no i jeszcze raz potwierdzam przybycie

pozdrawiam wszystkich


500 Liter-ków + ze 100L wody w sump-ie aaaaaaa i graciarstwa trochu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuhhh Kordla szacou, taki baniak po poł roku. hehe fajnie że będziesz. Przynajmniej z cyganusem nie będę bez przerwy pił.:) Ależ żwirek!!! Domyślam się kto Ci tak pięknie doradził. hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę jest nas coraz więcej,ale nie wszyscy się jeszcze zgłosili więc napiszę do nich specjalne zaproszenia na PW.

Jak już pogadam z wszystkimi to ustalimy sobie jakiś termin.Większość jest za piątkiem wieczorem jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czas pozwoli to też bedę, posłucham o co w tym wszystkim kaman :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może napiszesz dokładnie gdzie i kiedy ostatecznie ta libac... znaczy to spotkanie?


90x50x50, sump 60l, 150W HQI Reeflux 12000K, 39W ATI Blue Plus, 39W ATI Purple Plus

Odpieniacz Sebastek Cone z AquaBee 2000/1, AquaBee 2000/1, JVP-101, JVP-102

1081983450.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę na spotkanie zebrać jak najwięcej ludzi.Byłem dziś w Harjanie i gadałem z właścicielką.Mają na pięterku salę na 30 osób i jeśli było by więcej ludzi to w razie zamówienia jedzenia i coś ta...to się za nią nie płaci.Jak nas będzie mniej to bez problemu po prostu przychodzimy i siadamy gdzie chcemy.Cennik noclegów to 40 do 80 zł za osobę.

Może przyszły piątek,sobota ?

Sala

a606a1125e7aab28med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta idą....Święta...chyba dopiero po...


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja,będzie czas na pozbieranie wszystkich.Czyli wstępnie pierwszy piątek lub sobota zaraz po świętach.Obecność obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie piątek lepszy :), tak jak mówiłem do końca czerwca wszystkie weekendy zajęte bez odwrotnie a bez leoniego niema zabawy:clowning


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki niestety nie mogę przyjechać,bo będę już za granicą:) Zabierzcie lapka a ja kupię flaszkę i zadzwonię do Was na skype'a:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 IV ?? No i piknie .. :-)


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety pracuje


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga,piątek się zbliża czyli nasze spotkanie.Jutro popytam w tym lokalu czy mają wolne,czy coś im się nie zmieniło,ale w międzyczasie proszę napisać kto jest chętny.

Raczej spotkanie będzie krótkie,kilka godzin.Jeśli ktoś chciałby zjeść obiad,przenocować czy ma inne potrzeby to proszę pisać na PW.Spotykamy się o 17 a jeśli ktoś będzie wcześniej to proszę napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bede


450l+160l sump, 2xhqi150w+2xt5 54w,APF600,cyrkulacja40000,reaktor deltec, i trochę szczęścia... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisz i mnie w kajeciku :playing


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.