Skocz do zawartości
Kris_77

pięćset z białegostoku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, żeby zamknąć jakoś temat :)

jak tylko znajdę chwilę na przeniesienie życia do kogoś kto mi pomoże - nastąpi sprzedaż po kolei: korali, ryb i skały - na końcu również część sprzętów

także jakby ktoś był zainteresowany - proszę śledzić targowisko :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kris_77 , ale ...?

Krzysiek, ja nie wiem czy dobrze zrozumiałam , ten Twój wpis?


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika - sama zlikwidowałaś nie tak dawno więc wiesz o czym mówię

ja raczej nie oddam szkła i jak tylko mi się uda usprawnię i zrobię to tak, żeby podrasować pod moje obecne możliwości - czyli mniej czasu, mniej pracy i mniej kasy...

część życia oczywiście zostawię - jak mi Rafał przechowa :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa to rozumiem :)

rozumiem o czym mówisz, ufff ...

pozdrawiam serdecznie

:welcome:


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko szkoda. Wracaj szybko :) Drugi TOTOM czeka :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500.jpg

po akwarium został nieco przyniszczony parkiet + 7 dziur w ścianie :)

wielu mnie pyta jak się z tym teraz czuję? jest bosko :) tylko muszę jakieś delikatne ledy zrobić bo dziwnie ciemno po zmroku i w nocy...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak słów. Zdrowia życze.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za ile czasu nowy baniak będzie ? ).gif morszczyzna jest jak nałóg trudno się z nią rozstać na zawsze


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też tak myślałem - ale teraz już wiem jak wiele osób jest zakładnikiem swojego baniaka i nie zdaje sobie z tego sprawy :))

po 4 latach pilnowanie, pieszczenia, testowania, wwalania kasy... teraz jest cisza i spokój :) gwarantuje Wam - też byście to docenili :)) ale jak najbardziej nie likwidujecie i walczcie dalej :)))))


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę - to jest jakiś rodzaj uprzęży. Życie nie składa się tylko z akwarium, pasja pasją ale są jeszcze inne sprawy, którym powinniśmy poświęcić czas i myśli - dotyczy to wszystkich nawet ludzi bez obowiązków (pozornie jeszcze) jak chociażby młodzieży, która powinna troszczyć się o swoją przyszłość (nauka itp.). Dla tego, moim zdaniem akwarium powinno być tak zorganizowane żeby nie poświęcać mu każdej myśli, bo to staje się męczące - a tak pewnie było w przypadku Krzysztofa - i dziesiątków z nas. Powinno samo się toczyć od podmiany wody do podmiany, tak żeby jedynym naszym zmartwieniem w między czasie było znalezienie czasu na nakarmienie płetfali i przetarcie szyb z glonów.


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcąc czy nie chcąc mając akwarium na poziomie trzeba o nie dbać - a jest co robić więc myślisz i robisz cały czas... i mi to się podobało... dopóki nie pojawił się mały "stforek" któremu chcesz poświęcać coraz więcej czasu a tego nie ma przy trybie pracy np jak mój od 8-18...

dodatkowo trzeba mieć wszystko przemyślane, zautomatyzowane, pochowane... ja tego nie miałem... i przy podmianę syn mył ręce w beczce i nie wiem co tam wlewał - nie mam drzwi w domu zamykanych tylko przesuwne i nie było możliwości nad tym zapanować :)

wyjazdy nie są aż takie trudne - jak ma się kogoś kto wpadnie i pokarmi zwierzaki ... nigdy przez to nie miałem jakiejś awarii czy strat

także nie ma co dramatyzować - da się - ale fakt, że po zlikwidowaniu ma się jakaś taką cholerną ulgę... może ona szybko minie... kto wie :)

za jakiś nieokreślony bliżej czas będę zmieniał lokum i na bank jednym z kryteriów będzie wydzielenie osobnego malutkiego pomieszczenia gospodarczego wiadomo na co :) ale mam trochę czasu na przemyślenie czy warto... w jakiej formie i w jakim rozmiarze...

najlepszy okres na stawianie baniaka to przed 40stką - dzieci nieco odchowane - stabilizacja życiowa - dom - spokój - kasa... i wtedy można się realizować np w akwarystyce.. i wcale nie musi to przeszkadzać w innych pasjach...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to chciałem powiedzieć + automatyka. I fakt, stabilizacja finansowa i dzieci podchowane, tak żeby nie mieć poczucia że kradnie się im czas który już nie wróci...


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.