Skocz do zawartości
Ralphi

um-um

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze wpiszcie w google tą nazwę i z 5 innych sklepów ma to urzadzonko za chyba 35-45 PLN więc bez jaj nie trzeba kupować w jednym sklepie :)

ja narazie czekam na odpowiedż od Przemka odnośnie popmki jak nie dostanę to tez się wkurzę

a co do sklepów ogólnie: jak się na jakims ktoś sparzył to powinien kupowac gdzie indziej (no chyba że sklep w jakis sposób zrekompensuje mu straty moralne :))


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w sumie to już rozwiazałem problem surface skimera, ale wielkie dzięki za chęci :)

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy tylko ja nie moge się dodzwonić do sklepu reefshop albo nikt nie odbiera albo zajete??

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniają siedzibę z tego co wiem

dzwoń na komurę do Przemka jest podana na stronie głównej


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem ślepy, nie widze nigdzie numeru komórki

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w marcu, z końcem kwietnia zapowiedziana jest nowa dostawa koralowców SPS - czyli różne gatunki acropor, montipor, styllophor itd. Dla sklepów/odbiorców indywidualnych przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne ceny hurtowe - jeszcze niższe niż przy ostatniej dostawie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 0508 259086 lub wholesale@reefshop.pl


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ops, chodziło ci o strone główną forum a ja szukałem na stronie głównej sklepu :), ale gapa ze mnie

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym zakończyć ten temat związany z moją osobą, sklepem pana Przemka i krabami. Dostałem majla jak i rozmawiałem przez telefon z właścicielem sklepu i sprawa została wyjaśniona w 100% na moją korzyść, czyli wyszło na to że dostałem dwa kraby czarne w prezencie. Mam nadzieje że sklep za bardzo na tym nie ucierpi ani pracownik któy je zapakował przez pomyłke nie dostanie po premii a i same kraby będą szczęśliwie dokonywać żywota w Piotrkowie w mojej solniczce.

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauwazylem to nie ma tam zadnych pracownikow, wiec chyba Przemek sam sobie premie obetnie :)


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam temat za zamknięty, mam nadzieję że to rozwiązanie jest satysfakcjonujące.

marx = jesteś mało spostrzegawczy - albo inaczej - nigdy u nas nie byłeś :)

Nie wiem jak byś sobie wyobrażał pociagnięcie tego wszystiego w dwie osoby - chyba że mi powiesz.. :)

Tym bardziej że um-um i sklepy zoo to nie jedyna nasza działalność(w sensie firmy)

Pozdr

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ten sposób Przemek napisał że to nie on zapakował te złe kraby :)

no i to rozumiem, w takim przypadku nie ma co rezygnować ze sklepu :)

ja też odpowiedź na mejla dostałem, nie do końca mnie satysfakcjonującą, ale zawsze lepiej niż być olanym :)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do Przemka

Witam tak na marginesie nie zebym sie czepial :)( ale co z moim zamowieniem bo jak dotad to czekam i czkam a juz mnie nerwy ponosza i wkoncu zlapie za telefon i bedzie dym, nie wspomne juz o poprzednim zamowieniu gdzie zamowilem rure 1/2" 29.04.05 i jak dotad nie doszla doszedl tylko odpieniacz bez zadnej jakiejkolwiek informacj w paczce jak i przez maila totalna zlewka dlaczego tak sie stalo. A coraz bardziej kusi mnie zrezygnowanie z zamowienia wiec mysle ze ten temat poruszysz bo po ostatnim zamowieniu przyszla czesc uszkodzona peknieta ale to sobie daruje jak i rezygnuje z tej rury bo sie nie doczekam rure kupie sobie u mnie w miescie:),a prace nad baniakiem stoja w miejscu bo sprzetu nie ma :)


pomalutku....po cichutku i baniaczek bedzie stal ..... 160l, w obiegu 210 l, Beast 400P, HQI 150W 10K, OR 2500, sump 54l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze też od siebie coś napisać czekam tez na towar miesiąć i nic nie wiem na temat realizacji zamówienia

kupilem preparat w promocji jakies miesiąc temu po dwóch tygodniach przychodzi meil że nie ma go i bedzie za tydzień od tego tygodnia mija kolejna dwa tygodnie mimo wysłania meial nadal nic nie wiem na temat zamówienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche was uspokoje;) , z tymi zamowieniami , to wszedzie tak jest , tez czekam i czekam na czesci z niemiec , no ale coz trzeba sie uzbroic w cierpliwosc , najlepiej w tym czasie majsterkowac :):)

a wysylka i tak dojdzie nawet sie nie obejrzymy kiedy :)

Znam tylko jedna firme w Austri ktora wysyla od reki i towar dochodzi na 3 dzien do domu :) ale oni maja duzy magazyn i firma pewnie ju zliczy sobie kilkaaanascie ladnych latek :]

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.