Skocz do zawartości
Miloo

Beast 400p & Weipro...

Rekomendowane odpowiedzi

Przemku! Jak przebieka konfrontacj tych odpieniaczy?

Kiedy poznaja nano-reeficze szczegolowe informacje?

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nic!!!

A mailo byc!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????????????????????????????

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwośći !!

Odpieniacza nie przetestujesz w ciągu jednego dnia.


"______________________ Akwarium 590l; obieg deltec HLP5250; cyrkulacja Tunze Turbelle Stream kit TS07, MJ 1200; Deltec APF600; 2x HQI 150W, 3 x T8 40W;Mieszacz DIY; NR1000; RO+DI; dolewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwośći !!

Odpieniacza nie przetestujesz w ciągu jednego dnia.


"______________________ Akwarium 590l; obieg deltec HLP5250; cyrkulacja Tunze Turbelle Stream kit TS07, MJ 1200; Deltec APF600; 2x HQI 150W, 3 x T8 40W;Mieszacz DIY; NR1000; RO+DI; dolewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weipro nie mialem wiec o nim nic napisac nie moge

ale besta mam i uwazam ze jest spoko, do baniaka 250 - 300l idealny. W pierwszej chwili przerazac moze mala ilosc babelkow ktore widac podczas pracy(zaczynaja leciec w polowie wysokosci ) ale ich intensywnosc i sposob zawirowan widac jest dobra bo b skutecznie oczyszcza wode. Dodatkowa zaleta jest bezproblemowa regulacja odpieniacza i bloga cisza

pozdrowienia tomek


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.K. Dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomik Jeśli leci ci mało bąbelków powietrza to raczej nie jest normalne. Mam tego większego Beasta. To kwestia pompy. Mi też po czyszczeniu przestała wypuszczać bąbelki powietrza. Próbowałem restartów, regulacji i nic. Rozłożyłem ją, wszystko było ok, złożyłem spowrotem i po włączeniu piękne "mleko" w odpieniaczu. Proponuję ci rozbierz pompę, przeczyść, złóż (pamiętaj o podkładkach, żebyś nie pogubił) i spróbuj jeszcze raz wystartować. Poza tym musisz sobie ustawić pompę maks 10 cm pod powierzchnią wody (czyli trzeba sobie skrócić wężyk). Musi dawać dużą ilość bąbelków. Jeśli nie daje to jeszcze ją spróbuj rozebrać i złożyć. Sam nie wiem co tam zmieniam, ale po takim działaniu zaczyna pięknie puszczać bąbelki.

Opiszę moje wnioski z pracy za jakiś tydzień, dwa. Włącze się z tym odpieniaczem do akwarium, gdzie pracuje WEIPRO (z którego notabene jestem zadowolony) i porównam pracę obu odpieniaczy w jednym zbiorniku.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przemku jak test tych odpieniaczy, ktory doluje, a ktory zachwyca ???

Mowiles ze pod koniec maja przeczytamy kolejna czesc arty.,na temat dzialania i sprawowania sie tych odpieniaczy!

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nic sie nie dowiedzialem....................

Ale, nie wazne...............................


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test będzie, musze usiąść i wszytsko przelać na papier - teraz niestety nie mam na to czasu, za co zainteresownaych przepraszam. Pod koniec tygodnia powinno mi się "poluzować" - mam za dużo spraw aktualnie do załatwienia - i dzień od 6.30 do 23.30 jest za krótki

Odrobinę cierpliwości jeszcze - popytaj na grupie użytkowników bestii o wrażenia z pracy - sporo tych odpieniaczy trafiło, także do użytkowników tego forum.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzieki z aodpowiedz.

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przemku kiedy koncowy opis testu i konfrontacji, wszyscy z niecirpliwoscia czekaja.

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry jestes Miloo :)

tresci malo, ale za to 9 postow wiecej.

Mowie Ci, niedlugo Swirlej`a przegonisz :)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj chlopakowi spokoj. :)

Chyba nie tylko on czeka na porownanie tych odpieniaczy. :)


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale te pytajniki mógł sobie darować - rozwalił cąły układ strony.

Milo, weź zedytuj tego posta i usuń te pytajniki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no naprwde fajnie,znowu ktos kasuje moje posty,naprawde zajebi....

Co to sie porobilo na reefie..

jak tylko sie czlowiek cos dowiedziec chce to odrazu

Go zbulzgaja ,pieprza cos o nabijaniu postow, i tak dalej,

Ludzie skonczcie juz z takimi czynami i wypowidziami,

bo coraz mniej ludzi was czyta i chce sluchac i ...

Myslicie ze kim Jestescie,"guru"...

Koncze juz bo naprawde masz juz dosc,ciagle jakis zarzutow, pretensji...


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miloo: może Twoje posty zostały skasowane bo było w nich 0 treści ??

zamiast pisać 100 "??" może lepiej co 2 dni napisać "kiedy będzie dalsza część artykułu ??" albo walnąć do Przemka na priv ??


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie szkodzi ze

"może Twoje posty zostały skasowane bo było w nich 0 treści ??"

co to ma do rzeczy, przeciez to jest wolny kraj, i moge opisac to co Mi sie podoba i co chce, ale ze ktos kasuje moje posty to juz Mi sie to ma podobac!!!

Ludzie nie traktujcie nano-reef.pl- u ,jak swoja wlasnosc,kazdy moze pisac to co chce, a jak cos mu sie nie podoba to niech nie czyta,i juz.

Wlasnie edytowalem swoj tekst, bo za chwile znowu jakis fajfus zarzuci Mi nabijanie postow na Forum,wiec koniec tematu.

I basta.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na Twoje pytania po kolei:

- po pierwsze - artykuł dokończę, mając w najbliższym czasie chwilę wolną - o co niestety bardzo trudno - liczę że w przeciągu dwóch tygodni z materiałem zdjęciowym będzie już w komplecie

-po drugie - nie mieszaj wolnosći słowa i wypowiedzi do tego, że Twoje posty (o żadnej treści - jak 100 znaków zapytania) są usuwane - uniemożliwiają one bowiem prawidłowe oglądanie forum

- jeśli tego typu moderowanie uważasz za fajfusowanie - cóż , to Twoja sprawa, jednak ja Ci powiem, że zamierzam dalej fajfusować i pilnować porządku - bo mam do tego prawo i uważam to za słuszne.

Na koniec oświadczam publicznie, że tego typu posty(nie treść - a forma) będą usuwane - gdyż to po prostu są śmieci. Jak doradził Ci wyżej kolega - to samo można zawrzeć w bardziej cywilizowanej formie.

I nikt nie uważa się za guru - nie wiem po co takie rzeczy piszesz - i dla Twojej wiaodmości, czyta nano coraz więcej osób i co najwaznijesze - coraz więcej osób zaczyna pisać.

:)

Pozdr

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam Cie za GURU akwarystyki morskiej w Polsce .....:) najlepsze jest to FORUM , masz duze doswiadczenie , bardzo ladny sklep i tak 3 maj poprostu nie zwracajac uwagi na "cholote ":) a dojdziesz jeszcez wyzej i staraj sie powalic na nogi konkurencje , wal prosto w leb ile wlezie az popadaja jak przecinki :D:)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe przecinki:D:D:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej,"cholota", to mozesz Ty sie do niej zaliczyc!!!


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miloo, spoko, wolnosc slowa jest ale jest tez szacunek dla innych forumowiczow. Ze wzgledu na niego nie powinienes umieszczac tylu postow, ktore nic nie wnosza a tylko zabieraja czas aby otworzyc ta strone. Nie mowiac juz o tym, ze otwarcie kazdej strony zabiera dodatkowy transfer w sieci, za ktory i my forumowicze i wlasciciel forum placi.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.