Skocz do zawartości
Sienki

[324l] by Sienki

Rekomendowane odpowiedzi

Kafelki mam wszędzie tylko nie w salonie :waving dziś muszę podjąć decyzje, więc na dniach coś napisze:)

wszędzie gdzie robiłem kafelki mam cokoły z kafli, wygląda estetycznie, a do tego łatwo się czyści ale w salonie?? Takim miłym przytulnym pokoju? wrzucę później fotki, sami zobaczycie.


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pozostają płytki panelo-podobne :waving

Czy to Paradyż (Woodentic, May Way) czy Nowa Gala (SW - Stonewood) może ceny są wysokie ale po ułożeniu wyglądają na idealne panele :waving

No i można zastosować listwy panelowe w kolorze wybranych płytek.

Siedzę w tym i z ręką na sercu mogę polecić.

Jednak bez podłogówki na płytkach zimno.


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giant19s to też braliśmy pod uwagę, nawet jedne drewnopodobne wybraliśmy ale jak się okazało na Polskę jest 5 paczek takich kafli.. :waving inne już nie wyglądały tak fajnie.. więc będą panele, matowe, wyglądające jak deska, ciekaw jestem co z tego wyjdzie..

ps. nowe akwa będzie w rogu tego pokoju, przy wejściu:

3302-pokoj.jpg


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda jakby w bunkrze :waving

żeby ci tylko klamka z drzwi nie zbiła szyby :waving


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331904 kiflu :

wygląda jakby w bunkrze :mooning

żeby ci tylko klamka z drzwi nie zbiła szyby :p

Maciek, Ty to przesadziłeś z wyobraźnią :whip przecież tam nie ma drzwi, nawet futryny nie ma:P postaram się w weekend jakieś bardziej aktualne foto pokazać.

Żeby wam to lepiej zobrazować, a przy okazji pokazać jak to teraz wygląda fotki dla porównania:

3302-pokoj.jpg

3302-pokoj2.jpg


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo.. widzę że już wszystko gotowe teraz czas na baniaczek


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dzrzwi :banghead:mooning

Brakuje tylko szkła. Będzie pięknie.

Będę ciekawski i zapytam...

Cóż to za wypustka na ścianie po prawej?

Tak przypuszczam że to ogranicznik miejsca do przyszłego nowego jeszcze większego baniaka :whip


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#332892 giant19s :

A gdzie dzrzwi :banghead:mooning

Brakuje tylko szkła. Będzie pięknie.

Będę ciekawski i zapytam...

Cóż to za wypustka na ścianie po prawej?

Tak przypuszczam że to ogranicznik miejsca do przyszłego nowego jeszcze większego baniaka :whip

Szkło już jest, stronę wcześniej było widać :p

ta wypustka to miejsce w którym będą wszystkie kable, nad nią zawiśnie Tv. Nie lubię plątaniny kabli, a to taki mój pomysł na zagospodarowanie ich:P


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jeszcze puste :mooning

My tu już czekamy z niecierpliwością na pierwsze pokazy po restarcie :whip


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tapeta burżuazyjna :mooning


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sienki, mały OT: dlaczego chcesz wieszać TV tak wysoko? Będziesz go oglądał stojąc? Idealnie jest gdy masz środek wysokości ekrany na wysokości oczy gdy oglądasz TV. Tak jak planujesz (biorąc pod uwagę katy widzenia w TV) będziesz musiał pochylić TV do przodu...


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#332985 Qlfon :

@Sienki, mały OT: dlaczego chcesz wieszać TV tak wysoko? Będziesz go oglądał stojąc? Idealnie jest gdy masz środek wysokości ekrany na wysokości oczy gdy oglądasz TV. Tak jak planujesz (biorąc pod uwagę katy widzenia w TV) będziesz musiał pochylić TV do przodu...

W dwóch mieszkaniach, w których mieszkałem wysokość przetestowana. Zresztą Tv prawie nie oglądamy z żoną.

Szkło stanie na swoim miejscu jak pomalują się ściany na przedpokoju i zamocują się elementy nad akwa, no i jak się kupi tło do akwa:clowning

Nie ma ktoś w okolicy skały za dużo w baniaku??


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qulfon,Sienki z Karoliną siedząc na kanapie akurat będą patrzeć na wprost telewizora :mooning

Chciałbym już zobaczyć całość poskładaną z szkłem,koroną,półką nad....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek ja też chce już mieć tam akwarium.. ale prace wykończeniowe w mieszkaniu pochłaniają tyle czasu że szok!

Teraz jeszcze myślę nad oświetleniem.. niby byłem zdecydowany na LED, a teraz szukam alternatywy

1) 2x 150W HQI + 2-4 x 54W T5

2) 7-8 x 54 W T5

3) 2x 110-120W LED + 2x39W T5

4) 2x250 + 2x39W ale to już chyba przegięcie :mooning

pod LED mam kolorki, ale ceny zakupu nowych lamp hmm..

Nie ma ktoś czegoś na zbyciu w dobrej cenie??


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x250 + 2x39W - optimum


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#333277 kiflu :

2x250 + 2x39W - optimum

Prawie 600W żywego prądu! hehe

pewnie zostanie to co jest.. 120W LED + 2x39W T5 + 110-120 LED, a po wakacjach może nowa lampa:)


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.