Skocz do zawartości
Engell1

Aiptasia - Red Sea Aiptasia X

Rekomendowane odpowiedzi

no moje niestety nie dorobiły się jeszcze ukwiała więc to nie dlatego, może dopiero zaczynają odreagowywać przekładkę do większego akwa która miała miejsce tydzień temu


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-4 aplikacje? Walilem po calym zbiorniku (pol butelki) bez efektow ubocznych dla reszty.

Grunt to wylaczona cyrkulacja I odpieniacz, ale odpieniacz po wlaczeniu powinien dac rade wyciagnac pozostalosci.

Produkt dziala, ale przy pladze I tak bedzie powrot.

Blazenki moze sie postresowaly...

Ps. Wiem tylko, ze trzeba uwazac, zeby sie plyn bezposrednio do ukwiala nie dostal (obojetnie jakiego), bo moze chorowac ( z doswiadczenia), co mogloby miec wplyw na np.blazny ktore w nim mieszkaja...

Jeśli w akwarium masz tylko aiptasie to tak też można. Ja bym się stosował do instrukcji umieszczonej w opakowaniu przez producenta.


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas kuracji chemicleanem można zastosować również środek na zabicie aiptasji??


Pozdrawiam Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę się pochwalić (chyba) drobnym sukcesem w tępieniu, sokiem z cytryny. Trzy tygodnie temu potraktowałem dwa osobniki około 0,1 ml na każdą sztukę ze strzykawki z igłą. Miejsca po ich bytności takie jakby szare/wypalone a nowych potworów nie widać. Świadom jednak jestem że skoro były to będzie więcej, to też chcę kupić ze dwie sztuki wundermani z nadzieją że z młodymi egzemplarzami sobie poradzą o ile posmakuje :)


|140L|MIX TOTAL|5x24W|B A W B B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys plage aiptasji. Kupilem chetodona aurige i po tygodniu aiptasja calkowicie zostala wykoszona z akwarium

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia wyglądało to tak, że używając tego produktu tej aiptazji zaczęło mi się robić więcej. Czy one podczas usuwanie tym preparatem nie rozdzielają się na jakieś mniejsze części i nie rozmnażają się?. Zakupiłem dwie krewetki w tamtym tygodniu wundermani i jedną kuekenthali zobaczymy czy sobie poradzą.


Pozdrawiam Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aiptasia x jest nieszkodliwy dla innych koralowców? 

 

Np dla zoantus ów gdzie między nimi jest aiptasia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.