Jump to content

pj007

Klubowicz
 • Content count

  69
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zielona Góra

Recent Profile Visitors

212 profile views
 1. Rezerwacja piasku do wtorku
 2. Sprzedam nadwyżkę ostatniego zakupu. Zostało mi 20 kg piasku ReeFlowers Pearl White Sand. Granulat super, na tyle duży że cyrkulator nie podbija do słupa wody a na tyle mały że nadal jest drobnym piaskiem a nie żwirem. Nie będę go reklamował bo to znany i ceniony produkt. Cena za 1 kg - 6 zł. Można kupić mniej niż 20 kg. Piasek sprzedany. Sprzedam lampę Maxspect Razor r420r 130W Lampa na gwarancji, zamontowane ledy Cree 8000k. Stan lampy technicznie jak i wizualnie idealny. Koszt zakupu i wymiany ledów Cree 8000k na 15000k w autoryzowanym serwisie ok 450-500 zł Oczywiście można samemu wymienić panele LED, trwa to ok 10 min. Cena: 950 zł W skład zestawu wchodzą: - lampa - zasilacz - soczewki 90 stopni - linki do podwieszenia lampy - pudło - paragon.
 3. pj007

  nowa lampa

  CREE/Bridge Lux spory rozrzut. Nie oczekiwałbym tu Cree.
 4. pj007

  e-rybka komentarze

  Ja w tym wypadku nie dziwię się reakcji klienta. Adnotacja brak sterowania przez wifi sugeruje możliwość sterowania manualnie. Tu bez dwóch zdań. Wybieg marketingowy lub niski poziom opisującego przedmiot. Zadam pytanie dlaczego ta adnotacja dotyczy wifi ? Czy adnotacja typu : brak możliwości sterowania lampą nie jest lepsza i wyczerpująca? Co do samego sklepu ogólnie ok, ważne na kogo się trafi. Potrafią zareagować szybko i profesjonalnie ale zdarzają się im wpadki.
 5. Ok daje mi teraz żółtą pianę. Tylko czym się sugerować przy regulacji dopływu wody ? Bo rozumiem iż im więcej wody tym wydajniejszy ?
 6. Odpiemiacz od dna sumpa do listwa wody w sumie ma ok 23 cm
 7. Witam Jestem posiadaczem odpieniacza MAgus Curve A5. Używka Moja soliczka ma w obiegu ok 140-150L. Pompa obiegowa Jebao DCP-2000 (wymieniona zostanie na coś cichszego do maks wydajności 3000l/h. Skała ceramiczna, bakterie Microbe-Lift Special Blend. Akwarium działa 5 dni, postanowiłem dziś załączyć odpieniacz i tu pytanie. Mam dwie regulacje: podawanie wody: od 1 do 6 oraz podawanie powietrza. Czym się sugerować przy ustawieniu odpieniacza. Dodam iż jak nie przykręciłem powietrza to miałem pełny kubek piano- wody w 30 sec. Jak przykręciłem dopływ powietrza sytuacja się mocno poprawiła i odpieniacz nie podaje już tak szybko piany, piania jest ok 10 cm poniżej progu wlania się do kubka. Dopływ wody ustawiłem na 3,5 z tym że to było losowanie niż konkretna wiedza w tym zakresie. Kostka: 50x50x63
 8. pj007

  Jebao

   

  Witam

   

  Mówisz że masz dwie i obie ciche.

   

  Może kupić jeszcze jedną a tą dać do reklamcji? I tak potrzebuję rezerwowej pompy w razie awarii podstawowej.

 9. pj007

  Blau reef motion 2.3 KDC

  Moją dam do reklamacji. Ona daje hałas piszczący jak odkurzacz który słychać u sąsiada. Nie ma wibracji. To inny rodzaj hałasu.
 10. pj007

  Blau reef motion 2.3 KDC

  Dzięki za odpowiedź 699 zł masakra Może jest jakiś tańszy sklep :)?
 11. pj007

  Blau reef motion 2.3 KDC

  Cena nie niska. Cholerka 600 zł za popychacz wody. Kurcze widzę że jest kłopot. Zetlight Horizon WiFi 3000 Pompa Obiegowa 3000l/h Warto płacić za dodatki typu obieg wody w dzień a inny w nocy ? Nie korzystałem z takcih dodatków. Jest to tylko jedna z bardziej kosztownych opcji.
 12. pj007

  Blau reef motion 2.3 KDC

  Tak czy siak drugą obiegówkę muszę mieć w razie awarii. Życie za drogie aby np przez 3-4 dni być bez obiegówki. Zbiornik ma wody 160l (tyle wlanej). Do tej pory starczyło te 2000l/h. Koszta też mają dla mnie znaczenie a te Red Devil bardzo drogie z tego co widzę. Może ktoś jeszcze zaproponuje jakąś ciekawą alternatywę.
 13. pj007

  Blau reef motion 2.3 KDC

  Mama jebao DCP 2000 cholera głośna jak mała lodówka. Będę ją reklamował.
 14. pj007

  Blau reef motion 2.3 KDC

  Witam Czy ta pompa obiegowa jest godna uwagi czy omijać z daleka. Szukam pompy w rozsądnych pieniądzach i co najważniejsze z bardzo wysoką kulturą pracy. Cisza jest tu priorytetem.
 15. pj007

  Wysokość słupa wody w kominie

  OK przytnę zgodnie z zaleceniami. Wkleje jutro zdjęcie jak to u mnie wygląda przed małą modyfikacją
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.