Skocz do zawartości
nowy_zarażony

Oddam psa w dobre rece

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciezkim sercem oddam psa kundelka o imieniu JODA. Niestety moja obecna sytuacja(studia poza domoem, zapracowani rodzice) nie pozwala mi dalej sie nim cieszyc.

Piesek jak ustalilem zostal wyrzucony z jadacego auta i kilka dni chodzil po okolicy. Szybko przywiazuje sie do ludzi, jest bardzo wdzieczny.

Piesek szybko sie uczy. Jego popisowym numerem jest chodzenie na 2ch lapach, potrafi to robic nawet minute i wyglada przezabawnie.

To na pewno zwierze dla osoby ktora przebywa duzo czasu w domu.

Mam jeszcze drugiego psa(dalmatynke) i swietnie sie z nia dogaduje.

Niestety Joda ma padaczke. Jest ustawiony na lekach ktore bierze rano i wieczorem. Ataki sa slabe i wystepuja coraz zadziej. Po konsultacji z kilkoma lekarzami weterynarii, jest duza szansa, ze ataki moga calkowicie minac.

99f8804ecb0b0415m.jpg

Pieska dowioze do 150-200km.

Prosze o kontakt na PW.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary numer z samochodem,a nowy to szczeniaka do reklamówki i zawiesić na śmietniku.Moja córka jest wolontariuszem w schronisku i jak opowiada jakie zwierzaki do nich przychodzą i jak są znajdowane to scyzoryk się otwiera.Jeśli chętny się nie trafi to pozostanie może faktycznie tylko schronisko,z tym,że jest u nas akurat odpłatne 150 zł.Może dlatego ludzie wyrzucają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda:( Najgorsze, ze z relacji sasiadow pies chodzil po osiedlu kilka dni. Na moich oczach jakis idiota potraktowal go butem az zapiszczal. Na pytanie po co do ch*** to zrobil: Bo mnie wkurza!

@inmar napisz mi prosze na PW na czym polega to schronisko i co to za oplata?


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,ze warto tu napisać,aby niektórzy dowiedzieli się jak to z tymi zwierzakami jest.Opłatę tą biorą jako za utrzymanie zwierzaka,to już chyba lepiej zadzwonić na straż miejską a oni mają obowiązek zawołać pracownika schroniska.Jeśli zwierzę jest ranne to nawet weterynarza wołają.Opłata może być różna w różnych miastach lub nie być jej wcale.Od niedawna u nas schronisko prowadzi nowa firma bo poprzednia tylko kasę brała a ta nawet się stara i podobno są fajni ludzie,tak powiedziała mi córka.Jest tych wolontariuszy kilkunastu,przychodzą pomagać przy obsłudze,spacerują z psami i kotami.Schroniska pewnie są w każdym większym mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Jodę.

A co do tych ludzi, którzy go wyrzucili. Brak słów, za to powinny być kary, niekoniecznie finansowe. Dobrze że są też tacy ludzie jak nowy_zarażony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o schroniska, to z tego co wiem nie są one dotowane z budżetu. Polecam zastanowić się nad przekazaniem swojego 1% na schroniska w Waszych miastach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze popytajcie po znajomych. Pokryje koszty lekow a pieska oddam z duzym workiem karmy:) Gdyby nie moja obecna sytuacja na pewno bym go nie oddal.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.