Skocz do zawartości
inmar

Wczasy w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Tak śmigamy po świecie a jak to się mówi swego nie znamy.Wiem,że czasem Egipt jest tańszy niż wczasy w Polsce,ale jednak chciałbym dla rodziny poszukać wakacji w naszym kraju.Myślę o jakichś jeziorach,lasach,itp. dla rodziny z dziećmi.Nie wiem,może jakaś Lubelszczyzna ?

Macie jakieś propozycje,znajomości,swoje dobra do wynajęcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesnym latem bardzo fajne jest Zakopane albo Solina w Bieszczadach. Adresów nie mam ale w tym okresie na pewno nie przepłacisz za całkiem fajne kwatery.


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam moja ukochana Ostrode i okolice :-) Jesli jeziora - to tylko mazury :-) Az sie rozmazylem... hehehe


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Stary. Nie jedne wakacje czasu by ci brakło...

U nas jest tyle do zwiedzania ze...i to w kazdym rejonie naszego kraju poczynając od południa przez wielkie równiny mazowsza, wielkopolski na północy konczac.

Nad baltykiem moze i niema raf koralowych ale za to jak dasz nura to pełno małż, wodorostów, robali, meduz itp. Do tego piekne plaze, lasy na skarpach, porty, miasteczka...

Osobiscie polecam okolice Wladyslawowa jest co zwiedzać, super plaze a i na Hel mozna sie wybrac np. Ciuchcią; po drodze Jastarnia, Jurata...sam miód.

Dla calej rodzinki przygoda.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie.


100x40x60h, Sunpower 6x39w, Vertex omega 130, 6045 + RW8,  Tunze 1073.020, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remi masz racje, ciuchcia... i tylko ciuchcia :-) bo samochodem z wladyslawowa na hel to w sezonie mozna dostac %^&*$% heheheeh :-)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam miejscowosc Szteklin kolo Starogardu Gdańskiego.

Cisza, spokoj, jeziora i koniec geografii............

I do Szymona blisko :-)

Bylem tam 2 lata temu z corką.


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Mazury ,miejscowosc Wygryny,szczupaki po 3kg normalka ,piekne krajobrazy i za***isty spływ kajakowy w miejscowosci Ukta..POLECAM czarter łodzi motorowej w cenie 300 zł za dobe ..Ja mam juz swoją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#254994 ozim :

Wczesnym latem bardzo fajne jest Zakopane albo Solina w Bieszczadach. Adresów nie mam ale w tym okresie na pewno nie przepłacisz za całkiem fajne kwatery.

Do Zakopanego mam blisko i byłem wiele razy jak i akurat nad Soliną.Tak myślę właśnie o jakimś końcu świata.Gór akurat nie lubię bo rodzinka jęczy,że trzeba deptać pod górkę hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar ja polece Ci Pddabie

Zdjecie mowi samo za siebie. Jeszce kilka lat temu byla to typowo sezonowa miejscowosc zapomniana przez Boga i ludzi Dojazd polegal na tym ze w pewnym monecie na drodze ze slupska do Rowow w kierunk Leby odbija sie w ciemny las. Jedzie kilka kilometrow i nagle dojezdza sie do miejscowosci o ktorej malo kto wie ze istnieje a jest fantastycznie. Kilka lat temu polozyli asfalt a w samej osadzie polozyli kostke brukowa. Wczesniej byly utwardzone drogi i piach.

Mlodym ludzia tejze osady nie polecam bo za spokojnie, ale komus kto chce oddetchnac od zgielku, szuka ciszy spokoju, zapomnienia - bajka. Po sezonie wszytsko zamkniete no moze dziala jeden osrodek dla rechabilitantow. Za czasow sredniej szkolu kiedy w sezonie jezdzilem tam do pracy wioska liczyla sobie do 2tys turystow. Po sezonie na stale zameldowne dwie rodziny. Piekne plaze w odleglosci 5-10min. Sciezki rowerowe, klify, okliczna agroturystyka, pola namiotowe. Punkt medyczny, teraz juz rozwinieta komunikacja Ustka, Rowy, Leba wiec jak zona zostanie z dziecmi to ty do na rybki:D a na nastepny dzien z cala rodzinka wycieczka do Sowinskiego parku narodowego. Nie wiem jak tam teraz z bezpieczenstwem, ale telefony maja juz zasieg. Dawniej policja przyjezdzala raz na tydzien popytala okolicznych sklepikarzy, wlascicieli dwoch osrodkow czy wszystko OK i dowidzenia.

oj... ale sie rozmarzylem. Piekne te czasy pracy w sezonie, kiedy wymiana turystow co 2 tygodnie i te dziewczyny pragnace przezyc wakacyjna przygode:baby

http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl&lr=&tbs=isch:1&q=poddabie&sa=N&start=0&ndsp=18


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu

To może jakiś zlocik tam zorganizować w lecie ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubicie pomażyć to proponuje cofnąć sie w czasie.

Mało kto wie, że już pod koniec XIX w. półwysep Westerplatte stał się znanym miejskim kąpieliskiem i letnim uzdrowiskiem.

Westerplatte

kurort morski

221-westerplatte_1907.jpg

Do roku 1900 wybudowano także kolejne obiekty: od strony kanału przystań dla statków spacerowych, zajazd z pokojami do wynajęcia, korty tenisowe, obiekty do leczniczych kąpieli błotnych i cieplnych, osobne kąpieliska dla pań i panów nad brzegiem morza, muszlę koncertową i kolejne wille oraz pensjonaty

221-westerplatte_1912.jpg

221-westerplatte_1912_kurhaus.jpg

221-westerplatte_lazienki1.jpg

221-westerplatte_restauracja_warthalle_przy_przystani.jpg

221-westerplatte_przystan_statkow_na_kanale.jpg

221-westerplatte_strandhalle_poczxxw.jpg

Wybudowano też długie, bo aż 120 metrowe molo spacerowe z przystanią dla statków żeglugowi przybrzeżnej o nazwie Kaiser Steg, czyli Cesarska Kładka.

221-westerplatte_plaza_molo.jpg

Wybaczcie mi za sentymentalny zwrot w strone starego pięknego Gdańska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#255008 chodi :

remi masz racje, ciuchcia... i tylko ciuchcia :-) bo samochodem z wladyslawowa na hel to w sezonie mozna dostac %^&*$% heheheeh :-)

Na rowerach się bardzo fajnie śmiga po tych rejonach :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetne fotki @zako gdzie takie dorwałeś??


New project 75×60×60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#255839 pawulon :

świetne fotki @zako gdzie takie dorwałeś??

Jak to gdzie ? To są pamiątki rodzinne kolegi. Nie poznałej na fotkach babci naszego szacownego kolegi :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#255734 zielony mintaj :
#255008 chodi :

remi masz racje, ciuchcia... i tylko ciuchcia :-) bo samochodem z wladyslawowa na hel to w sezonie mozna dostac %^&*$% heheheeh :-)

Na rowerach się bardzo fajnie śmiga po tych rejonach :)

W dzisiejszych czasach kiedy na rodzine przypadają nie raz po 2 samochody, a dzieci worzone są w fotelikach, przejazdżka pociagiem to atrakcja dla dzieci i dla dorosłych którzy dawno juz zapomnieli jak korzysta sie z tego środka lokomocji. Linia kolejowa Władysławowo-Hel nie posiada trakcji elektrycznej wiec składy ciagniete sa przez rozne lokomotywy spalinowe, które nonstop trąbią na przechodzących turystów. Najlepiej zająć miejsce w wagonie za lokomotywą.

Na rowerach tez spoko.


100x40x60h, Sunpower 6x39w, Vertex omega 130, 6045 + RW8,  Tunze 1073.020, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawulon TU znajdziesz to co wstawiłem i o wiele więcej a mianowicie całą historie powstania Westerplatte :)

Sławku Ciebie chyba tez na fotce widziałem :)

A TU dla zainteresowanych dawnym Gdańskiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#255003 remii :

..

Osobiscie polecam okolice Wladyslawowa jest co zwiedzać, super plaze a i na Hel mozna sie wybrac np. Ciuchcią; po drodze Jastarnia, Jurata...sam miód.

Dla calej rodzinki przygoda.

Cudze chwalicie, swojego nie znacie.

byłem i nie polecam, nic ciekawego, morze lodowate ze sie nie da wejsc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był mój pra, pra, pra, pra,pra pra ........ dzidek :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jezioro nidzkie na mazurach. Nie wolno tam pływać na silniku spalinowym jest więc cicho i prawie nie ma bananowej części społeczeństwa bansującej gdzie się da... Najlepiej popłynąć na sam "koniec" jeziora za mieliznę. Cisza spokój, środek puszczy... miodzio.


Taki co na bank zrobi to czego nie wolno.

MAM 5 LITRÓW CIEMNOZIELONEGO FITO DO ODDANIA. JAK NIE ODDAM TO W KLOZECIE POPŁYNIE

Chętnie wymienię fito na:

>>>brachionusa,

>>>glony,

>>>tanie miękasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#255940 konradzior2 :

Polecam jezioro nidzkie na mazurach. Nie wolno tam pływać na silniku spalinowym jest więc cicho i prawie nie ma bananowej części społeczeństwa bansującej gdzie się da... Najlepiej popłynąć na sam "koniec" jeziora za mieliznę. Cisza spokój, środek puszczy... miodzio.

tp bardzo interesujace,może jakiś link ? Mieszkasz tam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.