Skocz do zawartości
Gość buczi82

AquaManiac

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buczi82
Kolego buczi82, kolega pomylił fora. To nie jest forum żuli spod budki z piwem, tylko forum gdzie rozmawiaja akwarysci morscy. Jesli kolega aby wyrazic swoje mysli musi uzywac rynsztokowego jezyka, niech kolega zmieni forum. Krotko mowiac nastepnym razem za takie chamstwo bedzie ban bez zadnej dyskusji.

Po:

1. obraziel mnie Pan ta wypowiedzia, nie jestem zadnym zulem z pod sklpu, nie znasz mnie i nie mozesz tak pisac!!!

2. jest wolnosc slowa, wiec moge pisac co chce !!!

3. jesli tak Cie to zbulwersowalo to daj mi bana i bedzie z glowy, porady znajde gdzie indziej !!!

4. inni uzywaja gorszych slow i nic z tego nie robisz, skoro ten temat tak Ci jest uziazliwy, dlaczego od razu nie zostal zamkniety, przeciez to bylo wiadomo ze takie cos bedzie...

4. jesli dalej masz jakies bulwersy sam skasuje konto jesli jest to mozliwe i "w d*pie mam, a jak" ...

tyle ode mnie...

EDIT:

za bardzo sie nie orientuje, nie znalazlem opcji usuniecia, wiec prosze o admina o usuniecie konta, skoro jestem zulem z pod sklepu za bardzo nie pasuje do tego forum

pozdrawiam i przepraszam jesli kogos urazilem swoim zachowaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#255262 buczi82 :

2. jest wolnosc slowa, wiec moge pisac co chce !!!

O ile mi wiadomo, wolność słowa nie oznacza, że wolno wszystko. Tak jak w demokracji - nie oznacza ona, że wolno Ci wszystko. Możesz wszystko tak długo, jak długo:

- nie łamiesz obowiązującego prawa

- nie naruszasz tzw. dobrego obyczaju

- nie naruszasz godności osobistej oraz dóbr fizycznych, niematerialnych i prawnych osób trzecich i tych, do których się zwracasz

Tak więc - nie, nie możesz pisać, co chcesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnwne ale jakoś popieram Radka :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

oki w takim razie nie pasuje tutaj, wiec niech admin czyni swoja powinnosc..

nikogo z forum nie obrazlalem, tylko napisalem swoje poglady, ale oki nie ma co spamowac...

milo bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@buczi82 wyluzuj :)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buczi prosze odbierz telefon a jak nie to zadzwon w wolnej chwili. Temat zamykam bo kolejna przpychanka slowna jest zupelnie nie potrzebna.

Buczi REGULAMIN FORUM !!!


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj się zaraz.Co prawda nie czytałem Twoich wypowiedzi,ale wulgaryzmy nie są mile widziane nigdzie.Pozostań na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Regulamin

Proponuję dodać coś o kulturze i poprawnej polszczyżnie

..."patrioci z d*py wysrani, zaj.. ich w pizdu, dobra spadam boi mnie juz nosi i znowu sobotni wieczor zjebany ehhh"...

Nie osądzam poglądów, ale forma wyrażenia ich jest spod tak zwanej "budki z piwem". I w tym starym wątku, niestety nie tylko jeden użytkownik, IMHO przekroczył normy obowiązujące na tym forum.

Lubię czytać forum, wulgaryzmy też są dla ludzi. Jesli komuś pęknie 1000 litrów to spodziewam się adekwatnego użycia pełnej polszczyzny :).

Ale jeśli komuś brakuje słów w wyrażaniu poglądów na tematy społeczne czy polityczne...


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#255277 TMK :

No właśnie Regulamin

Proponuję dodac coś o kulturze i poprawnej polszczyżnie

Jako,że mam problem z ortografią dostałem kilka pouczeń kiedyś i teraz bardziej się staram choć czasem nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

jesli chodzi o przeklenstwa to zobaczcie posty ponizej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjasniona:waving


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.