Skocz do zawartości
slawomirdyl

Otwarcie konkursu fotograficznego 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Natan możesz też brac udział :)

Fotki 800x600 zmieszczą się w 255kb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#257943 Natan :

punkt 16 jest dla mojej wygody.

Tzn.? przecież mógłbyś wysłać fotkę, tylko nie mógłbyś na nią głosu oddać :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no. Adamoo. Masz bana ;-)))) hehehehe. Powinno byc jakies rozgraniczenie dla amatorow i zawodowcow bo to jaja sa jakies :-) Robisz fotke, piekna cacy, juz chcesz wrzucac - i demotywacja po zobaczeniu czegos takiego :-))) \

Z reki kogos takiego jak adamoo nawet apitasia w roli glownej ma szanse stac sie zdjeciem miesiaca.

To nie fair !!!!:banghead

hehehee

Ale calkiem powaznie :kapelusz

Mistrzostwo swiata

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#257943 Natan :

punkt 16 jest dla mojej wygody.

20 cm - jest to szerokość fotek przy których nie rozjeżdża się forum, czy to będzie 800 px czy 640 px to już mnie nie interesuje byle by było max 20 cm.

Tak się składa, ze często oglądam forum na tv ponad 40 cali, centymetry są pojęciem względnym... trzymajmy sie pixeli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#257946 adamoo :

a jeszcze dziś zrobiłem kilka fotek ;-)

no to mamy zwycięzce w kategoriach oko, ryba, noc :) mistrzostwo :)

@Natan - zgadzam się z regulaminem - ale ja bym dał w nagrodę podpis pod fotką i dodatkowo jeśli wyrażacie zgodę zrobiłbym z tego elektroniczną wersję kalendarza w postaci wallpaperów na pulpit również z podpisem autora zdjęcia - po co mamy lansowac się na naszym wąski poletku jak możemy pokazać to szerzej :)

co do rozmiaru zdjęcia - jesli ma być z tego wydruk i ewentulanie tapety fajnie, żeby była podana rozdzielczość lub format np 800x600 czy coś - żebymsy mieli jednakowo wykadrowane fotki...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko wielkiego Strombusa czuwa ;-)


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#257948 zielony mintaj :
#257943 Natan :

punkt 16 jest dla mojej wygody.

Tzn.? przecież mógłbyś wysłać fotkę, tylko nie mógłbyś na nią głosu oddać :)

Dane z głosowań beda raportowane do excela, nie chce mi sie szukac osob ktore wyslaly fotke i sprawdzac na kogo glosowaly.

To tylko jeden głos.

#257952 thomash666 :
#257943 Natan :

punkt 16 jest dla mojej wygody.

20 cm - jest to szerokość fotek przy których nie rozjeżdża się forum, czy to będzie 800 px czy 640 px to już mnie nie interesuje byle by było max 20 cm.

Tak się składa, ze często oglądam forum na tv ponad 40 cali, centymetry są pojęciem względnym... trzymajmy sie pixeli...

99 % osob oglda forum na czymś mniejszym niż 40 cali, ja ogldam na 17"

Im wiecej px tym lepsze zdjecie, to jest konkurs więc im lepsze zdjecie tym wieksze szanse, a wiec moge przypuszczać że osoby zainteresowane konkursem same zadbają o to by zdjęcia były dobrej jakosci i mieściły się w tych 20 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zrobiło się tu zamieszania, moim celem jest zrobienie na 2011 rok kalendarza z naszymi fotkami ale myślałem że można to połączyć z konkursami ale widzę że to się nie da. Zrobimy tak: mamy parę miesięcy

jeśli ktoś chce wysyłajcie fotki do końca Października 2010 Ja zostawiam to jako temat otwarty z konkursami

Jak się dogadacie to może coś wyjdzie ja otwieram nowy o kalendarzach.

Pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#257943 Natan :

20 cm - jest to szerokość fotek przy których nie rozjeżdża się forum, czy to będzie 800 px czy 640 px to już mnie nie interesuje byle by było max 20 cm.

dalej nie rozumiem jak można operować w internecie (na monitorze) centymetrami...

że niby fotka ma w 72 dpi mieć 20 cm? bo ja linijką po kompie nie mierze...

więc proponuje jak wcześniej pisałem robić w jednym formacie np 800x600 pixeli - 72 dpi - a oczywiście mieć na kompie fotkę w dużej rozdzielczości na potrzeby ewentualnego wydruku


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#258217 slawomirdyl :

Troszkę zrobiło się tu zamieszania, moim celem jest zrobienie na 2011 rok kalendarza z naszymi fotkami ale myślałem że można to połączyć z konkursami ale widzę że to się nie da. Zrobimy tak: mamy parę miesięcy

jeśli ktoś chce wysyłajcie fotki do końca Października 2010 Ja zostawiam to jako temat otwarty z konkursami

Jak się dogadacie to może coś wyjdzie ja otwieram nowy o kalendarzach.

Pozdrawiam

dlaczego sie nie da połączyć tego z konkursami? wiem, że to był Twój pomysł - bardzo dobry zresztą - ale największe zamieszanie to właśnie robisz zakładając kolejny nowy temat :) są małe zgrzyty organizacyjne - ale jak raz ustalimy to dalej poleci :) wg mnie jest to mega proste - nie wiem czemu się sprzeczamy - każdy widział chyba najnormalniejszy kalendarz - jest w nim 12 fotek przeważnie takiej samej wielkosci - więc nie wiem co w tym trudnego, żeby takie zrobić - wybrać najlepsze - i poskałdać kalendarz

proponuje po raz 3ci jeden rozmiar fotek - 800 x 600 pixeli - dobra jakość - fajne wykadrowae - fajne ujęcie i pomysł ... wrzucamy fotki po jednej na konkurs do jednego topicu - po 2 tyg - głosowanie ... i zamykamy pokolei miesiące :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafie totalnie robic zdjec, moze dla tego, ze nie bardzo mam czym :-) hehehe

Ale za to potrafie uzywac zapalniczek ze roznymi kolorami swiatelek ;-):-):-) - w koncu pstrykac kazdy moze.... ;-)

3377-niefoto.jpg


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego sie nie da połączyć tego z konkursami? wiem, że to był Twój pomysł - bardzo dobry zresztą - ale największe zamieszanie to właśnie robisz zakładając kolejny nowy temat :) są małe zgrzyty organizacyjne - ale jak raz ustalimy to dalej poleci :) wg mnie jest to mega proste - nie wiem czemu się sprzeczamy - każdy widział chyba najnormalniejszy kalendarz - jest w nim 12 fotek przeważnie takiej samej wielkosci - więc nie wiem co w tym trudnego, żeby takie zrobić - wybrać najlepsze - i poskałdać kalendarz

proponuje po raz 3ci jeden rozmiar fotek - 800 x 600 pixeli - dobra jakość - fajne wykadrowae - fajne ujęcie i pomysł ... wrzucamy fotki po jednej na konkurs do jednego topicu - po 2 tyg - głosowanie ... i zamykamy pokolei miesiące :)

OK można pokąbinować, masz w tym troszkę racji :)

Pamiętrajcie tylko że rozdzielczość 800 x 600 nie nadaje się do druku zachowajcie orginały

pozdrawiam

ps. proszę niech różowa miotełka wywali tamten temat. Jak coś powrócimy.


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zeo

sprytny.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adobe Photoshop 7.0 ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana odcieni i nasycenia przez Microsoft Office Picture Manager

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło :) Tylko pixeli brakuje ale dobra droga

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie to co jest najprostsze jest najtrudniejsze :) , niestety my Polacy tak mamy , żeby konkurs się udał musi być jedna zdecydowana osoba , która rządzi a inne się podporządkują i nie ma żadnej dyskusji na temat czy to ma być 20 cm czy 800 pikseli. Jest regulamin i koniec.

Wystarczyło by , że jedna osoba zbiera zdjęcia , i wrzuca je na forum , w tym samym temacie wszyscy oddają swój głos, na koniec miesiąca osoba odpowiedzialna zlicza głosy i wszystko jasne , banalnie proste , ale to się nie uda :) , bo jest za proste :)


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę tak: Zostajemy tu i wysyłamy zdjęcia do 31 Października. Wysyłajcie co i jak chcecie od rybek, koralii i cyjano liczą się fotki i jak najwięcej nie ma limitu........ w Listopadzie moderatorzy wybiorą

fotki i tyle :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciii....robię sobie kupę....i nikt mnie nie widzi.....

1630-obraz%200382.jpg

Dlaszszego ja tu jestm.....i o so choccciii?

1630-obraz%20029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.