Skocz do zawartości
inmar

Pomysł na nicka na forum

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde, i masz w kuchni Inge ? Ale rozmawiacie po polsku ? :rambo:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To medaliczka rodowita.

dla niewtajemniczonych Marek poznał żonę na pielgrzymce w Częstochowie :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem "kościelny" proboszcz za młodu nastawił mnie na NIE do kościoła,z gestapo chyba był.Pielgrzymki są dobre do transportu cegieł jak to w kabarecie był,nie obrażając oczywiście zainteresowanych.Żonka jeździła moim autobusem i tak do dzisiaj 21 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zięć wymyślił mi na E-maila jak miałem 9 lat "kubus9" z wiekiem doszło do kubus10 i tak zostaje chociaż powinno być 12.

Ale częściej mam na forach itp nick "Rybiarz" lub "Rybiarz375" wzięło się to od szkolnego pseudonimu jak i od krzyków podczas W-Fu gdy graliśmy w Hokeja dopingowali mi (do dziś) "Rybiapięta"


W akwarium co dobre nie dzieje się szybko

Oprócz zakupu sprzętu i zwierzaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubek,

zmien tego drgajacego kumpla z Wdzydz, bo jak mi przez ramie ktos w biurze zagladnie i to zobaczy, to pomysli, ze jestem jak Ty. :nuke:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż .. mój nick powstał w najprostszy z możliwych sposobów: pierwsze trzy litery imienia + pierwsze trzy nazwiska.

brzmi nieźle i stosuję go od lat :)


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje to ksywa od nazwiska. Od zawsze tak na mnie wołali i przyjęło się. Kiedyś odziwo na "czymś" pasek był zajęty. TRRRAAGEDIAAA - co zrobić niewiele myśląc dodałem przez przypadek alfa i zostało pasekalfa. Do tej pory w sieci funkcjonują zamiennie.

pozdrawiam

michał

Edytowane przez pasek (wyświetl historię edycji)

4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak u większości ksywka za szkoły średniej,89 rozpoczęcie a 2,bo nic i 1 były już zajęte


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po prostu od imienia plus wiek :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic więcej latek nie będę sobie dodawał,na innym forum dla dyskowców mam dalej 21 lat i tak mi z tym dobrze wiecznie młody :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to ksywa z uczelni. Kiedyś kupela mnie tak nazwała i się przyjęło. Potem, gdzieś po 2-3 latach zaczęliśmy analizować skąd taka nazwa i kumpela mówi tak (teraz trochę nadymanej bufonady ;-)

"Szaman, ty się na wszystkich zajęciach zgłaszałeś, miałeś do pogadania na każdy temat, to chyba wszystko wiesz. Ale przecież to nieprawda, czyli jak nie wiesz, to możesz wyczarować, a jak możesz wyczarować, to jesteś Szaman."

Nie ukrywam, że ksywa to coś fajnego na studiach, jeśli się przyjmie. U mnie na ok. 300 osób na roku wielu z nich nie znało mojego imienia, o nazwisku nie mówiąc, a Szaman znał każdy.

Powiem więcej, kiedyś chciałem być lepszy niż plan przewiduje i na jednym z egzaminów zerówka/połówka ściągałem z automatyki ale nie to co trzeba, i jak wszyscy dostali 5/4, ja dostałem 2. Jedyny na roku. Przyszedł czas zajęć z egzaminatorami (jedne z nich to wtedy nasz prodziekan), ja wstaję i mówię, że przepraszam Pana Doktora, grupę i wydział. Nie powiedziałem za co. Doktor się pyta - za co? A ja - za tę szmatę z egzaminu. Szaman, to TY??? - padło z ust Doktora. Sala się ubawiła (koniec końców miałem z tego przedmiotu 5). Tak było fajnie z tą ksywą.

I jedno ciekawe wydarzenie. Wykład z rachunkowości, jakieś slajdy z foliogramu i nieostry obraz. Pani doktor zwraca się do jednego z kolegów - może Pan wyregulować ostrość? Na to sala buchnęła śmiechem. Pani skonsternowana, bo poprosiła niejakiego Tomka Ostrowskiego, ksywa Ostry, o tę regulację ;-)))


RO+DI, TDS, Koralia Nano 900, AquaClear50, grzałka 50W TetraTEC, sól IO, salimetr JBL, testów na razie brak

Nano Reef 30, 3,5kg LR, 4,5kg LS

Start 20.10.2011 wątek tutaj

szaman.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da przypomnienia mój nick to nazwa firmy,ale wzięła się na szybko i jest to połączenie Ingi i Marka.A żona ma tak na imię bo teściowa lubiła Klosa.

Inmar zmień na J23 może jakiś spadek :harhar:


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubek,

zmien tego drgajacego kumpla z Wdzydz, bo jak mi przez ramie ktos w biurze zagladnie i to zobaczy, to pomysli, ze jestem jak Ty. :nuke:

Już się robi :harhar:


W akwarium co dobre nie dzieje się szybko

Oprócz zakupu sprzętu i zwierzaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,tez bym zmienil nik,ale strasznie mi tego obecnego szkoda. Na samym poczatku gdzies tam funkcjonowalem jako "baszurka",no ale zmienilem na "baszurek",obydwa funkcjonuja w sieci i bardzo sie ciesze,ze jeszcze nigdy przy rejestracji nowego konta,nie wywalilo mi,ze takie konto juz istnieje :p. Z tego co pamietam,to tylko raz zarejestrowalem sie na jakims forum kulinarnym jako KapitanMorszczuk :).

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick funkcjonuje od dawien dawna w realu, jeszcze przed erą internetów.


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też jest gość,który ma ksywę Rumun od kilkudziesięciu lat,ale to osiedlowy nierób z tym,że ksywę raczej po wyglądzie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moją ksywkę od 18 lat i powszechnie jej używam.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ksywki używane to:

Bimek z rodzinnego miejsca.

Klima ze szkoły i z wojska od nazwiska.

Szatan z tąd  gdzie obecnie mieszkam.

A forumowe to Stompelusss i Alcoholik

Edytowane przez Alcoholik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna,nie ukrywam,że przez Twojego nicka przypomniałem sobie o tym temacie.Czujesz jak jesteśmy na zlocie,na jakiejś wycieczce a koledzy wołają Cię Alkoholik ? :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.