Skocz do zawartości
spongebob

KSW 13 KUMITE OBSTAWIAMY

Rekomendowane odpowiedzi

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej

95 kg.: Mamed Khalidov (20-4-1) vs. Ryuta Sakurai (20-15-5)

Pozostałe:

Open.: Mariusz Pudzianowski (1-0) vs. Yusuke Kawaguchi (11-1)

Półfinały turnieju w wadze półciężkiej

95 kg.: Blachowicz / Brutus vs. Mendes / Orłowski

95 kg.: Skibski / Vegh vs. Tabera / Aschugbabjan

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej

85 kg.: Vitor Nobrega (9-2) vs. Krzysztof Kułak (22-12-2)

Finał turnieju w wadze ciężkiej

105 kg.: David Olivia (4-0) vs. Konstantin Gluhov (6-4)

Ćwierćfinały turnieju w wadze półciężkiej

95 kg.: Jan Blachowicz (8-2) vs. Julio Brutus (6-0)

95 kg.: Tomasz Molski (0-1) vs. Wojciech Orłowski (2-2)

95 kg.: Łukasz Skibski (5-1) vs. Attila Vegh (16-2)

95 kg.: Daniel Tabera (14-2-3) vs. Grigor Aschugbabjan (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Mamed to ziomek z olsztyna więc obstawiam na niego. (Arrachion MMA Olsztyn)

2 walka mam nadzieje że Pudzian da rade

A resztę zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej

85 kg.: Vitor Nobrega (9-2) vs. Krzysztof Kułak (22-12-2)

Nasz Krzysiu, ciekawym pojazdem zajechał pod ring, ale mają ludzie fantazje :)

Edit: Ale opłaciło się bo wygrał :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO teraz nasz Pudzianek....... oby się udało :)

Edit: Walka nudna jak nie wiem co, ale ........ wygrał :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie jego (Pudziana) masa i siła, to by dostał łomot, jak się patrzy. Zero techniki, zero umiejętności, tylko bezładna młócka przypominająca wiatraki w Holandii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tylko na początku poleciały capy.

Później tylko klincz i dociskanie masą ciała do podłogi..... zobaczymy za dwa tygodnie jak mu pójdzie z Da Silvą :) oj będzie się działo.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajmy mu czas to przecież dopiero pół roku :) ,ale te walki są bekowe heheheh


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95 kg.: Mamed Khalidov (20-4-1) vs. Ryuta Sakurai (20-15-5)

Teraz kibicujemy :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:strutingdyby on miał jeszcze technikę i umiejętności to musieli by takich dwóch japońców przysłac na niego a tak mieliśmy niezły show....


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#258004 adamus_23_as :

:strutingdyby on miał jeszcze technikę i umiejętności to musieli by takich dwóch japońców przysłac na niego a tak mieliśmy niezły show....

+ Kondycję bo tego mu ewidentnie brakuje na dłuższe walki.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nasz Mamed się nie popisał a może inaczej japoniec był nie do pokonania zawzięty i wytrzymały a co do Pudzianka dajcie mu czas bo jak by miał facet więcej kondycji to rozjechał by rywala jak czołg , japoniec warzył 110 kg a on nim rzucał ja workiem na Silve to za mało ale jak przegra na punkty to i tak będzie sukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z taka kupa miesni ciezko w szybkim czasie zrobic kondycje,obawiam sie ze ta Sylvia spierze pudziana,oby wytrzymal perwsza runde,a bedzie ciezko:banghead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałam. :) Ale że nie znam się na MMA, a komentator był delikatnie mówiąc mało ogarnięty... powiedzcie mi czemu Pudzian wygrał (tzn wygrał na punkty, ale czemu po 2 rundach)? Nie miało być 3 rund? Wcześniej były po 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walki o pas składają się z 3 rund, walka pudziana była zwykłą walka która jest 2 rundowa. Wygrał na punkty w pierwszej i drugiej, gdy by wygrał tylko 1 a 2 przegrał wtedy była by dogrywka i były by 3 rundy.


Akwarium 120 * 40 * 50 h

Oświetlenie BP EX+ 120 W

Cyrkulacjia Hydor - Koralia 4 (2 szt.) 4600 l/h

Odpieniacz Deltec AP 600

Obieg AM OR 3500 l/h

Start niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem na twarzy pudziana bylo widac przerazenie i rozczarowanie. Byl nastawiony, ze bedzie wygladalo to tak samo jak walka z najmanem. Absolutny brak kondycji naszej telegwiazdy, barowa technika i absolutny brak pomyslu na walke. Pudzien teraz tanczy, spiewa i gotuje. Ciekawy jestem, czy po tej walce dotrze do niego, ze nie jest taki super jak myslal. Walczyl w koncu z 'zaledwie' trzecioligowym zawodnikiem i przekonal sie jaka jest przepasc miedzy amatorem a slabym zawodowcem.

Mam nadzieje, ze sie chlop wezmie za siebie i popracuje nad czyms wiecej niz miesnie. A kolejna walka bedzie albo naprawde ciekawym widowiskiem ze sportowego punktu widzenia, albo spektakularna porazka naszego miesniaka, ktory liczy na sciskanie i tarzanie sie po macie.

Zdecydowanie bardziej mi pudzian pasuje do ringu niz do wszystkich innych miejsc w jakich teraz mozna go spotkac, wiec trzymam kciuki, ze skupi sie wlasnie na tym.

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudzian po walce miał zdziwioną minę bo myślał że z japońcem pójdzie mu gładko jak z Nejmanem, ale co by nie mówić Mariusz ma siły od cholery widać to było po twarzy rywala miał ją zmasakrowaną a to były tylko obcierki po niecelnych ciosach Pudziana. Dajmy mu rok no morze dwa i wtedy zobaczymy co potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khalidov vs Sakurai - co jak co ale jak dla mnie to japoniec powinien dostać pas , i dziwi mnie trocę werdykt sędziów.


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No on też miał taką minę jak by o tym wiedział ale jak to mówią żeby pokonać mistrza i zdobyć pas trzeba go znokautować. Mamed ma połamane żebra po walce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienia. :)

Ja akurat jestem zaskoczona, że Pudzianowi idzie tak dobrze. :) Nie trenował wcześniej sportów walki, póki co macha łapami na oślep (albo przynajmniej mi się tak wydaje), a mimo wszystko wygrywa. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewaise bo tak dobieraja mu przeciwnikow. Pudzian z totalnie niepopularnej dziedziny sportu zrobil sama swoja osoba medialne show przynoszace krocie. Jesli przegra - kranik sie zakreci. Nie sa to walki na smierc i zycie, wiec za odpowiednia oplata nie jest trudno znalezc przeciwnika. I wszyscy sobie zdaja z tego sprawe. Jestem pewny, ze jego kolejny przeciwnik nie bedzie o wiele lepszy :-)

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, mi się wydawało, że ten Japoniec zły nie jest. Zwłaszcza po tych krótkich filmikach z jego udziałem. No ale ja się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#258109 chodi :

ewaise bo tak dobieraja mu przeciwnikow. Pudzian z totalnie niepopularnej dziedziny sportu zrobil sama swoja osoba medialne show przynoszace krocie. Jesli przegra - kranik sie zakreci. Nie sa to walki na smierc i zycie, wiec za odpowiednia oplata nie jest trudno znalezc przeciwnika. I wszyscy sobie zdaja z tego sprawe. Jestem pewny, ze jego kolejny przeciwnik nie bedzie o wiele lepszy :-)

pozdrawiam

lukasz

chodi co ty bredzisz widziałeś kto jest następnym przeciwnikiem pudziana sprawdź i poczytaj sobie a później wydawaj swoje opinie i osądy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudzian - 30s furii, 9 minut nudy. I łapania powietrza jak dziadek po wejściu na Giewont. I taki gość będzie Małysza na emeryturę wysyłał :banghead


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie może i walczy chaotycznie i nie tak jak sobie wszyscy wyobrażają, ale weźmy poprawkę że to jego 2 oficjalna walka. Bawi się w to od niedawna wiec dajmy mu szanse. Warunki ma chęci też za trochę czasu i za rok to będzie zabijaka :)


Akwarium 120 * 40 * 50 h

Oświetlenie BP EX+ 120 W

Cyrkulacjia Hydor - Koralia 4 (2 szt.) 4600 l/h

Odpieniacz Deltec AP 600

Obieg AM OR 3500 l/h

Start niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.