Skocz do zawartości
Snakecharner

Żywa skała - Deep Water Live Rock

Rekomendowane odpowiedzi

Nie muwile ciac tylko nadcinac (bardzo malo)

z tego co piszesz nigdy jej nie cioles

Ja osobiscie prawie 80 lb ciolem

I z tego mam te wnioski

Sk


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#263725 Slawekkrzyzanowski :

Chyba pelnia ksiezyca albo zonka/dziewczyna

[...]

podpowiem, że pełnia miała miejsce 27.05.2010 .

dzisiaj, księżyc pokazuje swoją buźkę tylko w 78 % ...

z reguły staram się rzeczowo pisać i na temat, ale niektóre rady podobne Twoim 'zwalają mnie z nóg' ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#263737 Slawekkrzyzanowski :

Nie muwile ciac tylko nadcinac (bardzo malo)

z tego co piszesz nigdy jej nie cioles

Ja osobiscie prawie 80 lb ciolem

I z tego mam te wnioski

Sk

no, ok, że Ty ciąłeś, czy tam nacinałeś.

ale co to pomoże autorowi wątku, kiedy on zanabył coś, czego chętnie by się pozbył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co czytasz.Ladna pogoda w Polsce

Rowerek i do Koscielisk tak nie daleko.

A gory tak pinkne.Osypka sobie kupisz.

Na Tatry popatrzyz.Powietrze tez super.

Sk

ps chyba nie tak szybko je wyzuci.


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#263748 Slawekkrzyzanowski :

To po co czytasz.

[...]

czytam, bo mogę :)

post o cięciu był najzwyczajniejszym offtop'em i w kontekście kasacji mojego postu przez mecenatora SkoczekPL, zauważyłem, używając 'narzędzia', czyli Twojego postu, że to wybiórcze i niesprawiedliwe traktowanie forumowiczów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Janie, nowa neostrada w domu ?

Post Sławka o cięciu ( chyba bo też się zastanawiam) miał pomóc sprawdzić czy przypadkiem skała nie jest zwykłym cementem.

Po za tym wszystkie posty wróciły na swoje miejsce.

I lepiej już wyluzuj, bo Twoje żarty są nie tyle niesmaczne co po prostu płytkie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#263754 SkoczekPL :

Panie Janie, nowa neostrada w domu ?

?!

#263754 SkoczekPL :

Post Sławka o cięciu ( chyba bo też się zastanawiam) miał pomóc sprawdzić czy przypadkiem skała nie jest zwykłym cementem.

to możliwe podejrzewać o to reef shop ???

#263754 SkoczekPL :

I lepiej już wyluzuj, bo Twoje żarty są nie tyle niesmaczne co po prostu płytkie.

ta opinia nie jest dla mnie absolutnie miarodajna z powodów jakie miały miejsce w tym wątku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#263754 SkoczekPL :

Post Sławka o cięciu ( chyba bo też się zastanawiam) miał pomóc sprawdzić czy przypadkiem skała nie jest zwykłym cementem.

to możliwe podejrzewać o to reef shop ???

Zapytaj autora co miał na myśli a nie mnie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem jedynie pokazać, że moderator powinien postępować w sposób wyważony !

inaczej, jak w tym wątku narobi się bałagan i niepotrzebne pyskówki.

jako osoba mogę mieć swoje opinie. różne. w/g mojego rozumienia, Twoja osoba SkoczekPL, egzamin z moderowania zdała na 3'ję z szynami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik forum, łamiesz jego regulamin, "pienisz" i dodatkowo obrażasz innych.

Tyle w Twoim temacie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ten Sławek, żeby nie było na mnie :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ponownie chciałabym uspokoić Towarzystwo :)

temat z głównego o DW rozmył sie kompletnie - moderator pokasował wątki OT.

żrobił tak jak powinien zrobić mod.

podniosła się histeria, że się usuwa tendecyjnie wypowiedzi.

cały temat włacznie z tymi "bardzo istotnymi" wtrąceniami wrócił i został przeniesiony do Off-Topic. i w momencie, gdy mod nie dpouszcza do obrażania innych, znowu wrzawa!!! i narzekanie! i obrażanie!

niektórzy widzę piszą wyłącznie by obrażać, a kij tam kogo... i nie ważne kogo lub co, skałę, reef-shop, innych forumowiczów , modów...

@jan fitas, Twoim zdaniem, jak rozumiesz postępowanie w sposób wyważony???

bo wg. mnie właśnie przykład takiego postępowania mieliśmy.

to wolny kraj i każdy ma prawo do własnego zdania i oceny, ale niech to się trzyma kupy, mówiąc kolokwialnie.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#263764 SkoczekPL :

Jako użytkownik forum, łamiesz jego regulamin, "pienisz" i dodatkowo obrażasz innych.

[...]

#263754 SkoczekPL :

[...], bo Twoje żarty są nie tyle niesmaczne co po prostu płytkie.

powyższym stwierdzeniem czuję się obrażony przez moderatora. zawarłeś się we własnej formule obrażania innych !

Twoją jedyną przewagą w tej wymianie zdań jest 'przycisk moderatora'. jedynie to!!!

piszę tutaj, żeby zmieścić się EOT'cie :)

wyjęcie z kontekstu = manipulacja !

oryginał:

'... Sławek, lepiej już nic nie pisz w tym wątku, bo zacznę podejrzewać, że przy próbie

piłą, o której piszesz '... nie chacacy zaczepiles swoja noge ...' i dopadła Cię gangrena mózgu ...'

nie inputuję stanu faktycznego, a jedynie używam trybu warunkowego ...

podobnie jak Sławek, '... To po co czytasz, itd ...'

rzecz jasna, Sławka serdecznie przepraszam, jeśli poczuł się obrażony takim układem zdania :)

tylko bez protekcjonizmu proszę ! post miał być 'trzeźwiący', a nie 'śmieszny'.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lejta się:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Janie swoje zdanie podtrzymuję!

Bo jakim dowcipnisiem trzeba być skoro piszę się do kolegi z forum o gangrenie w jego mózgu ?!

Proszę się wyspać i zastanowić czy to było śmieszne.

I też EOT!


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wyprostuje te ciecie skaly.Dalem

zdjecia jak robilem nowa wystawe w moim

baniaku.(byl caly opis na tym forum)

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=211265#211265

http://www.bulkreefsupply.com/store/products/eco-rox-fiji-dry-rock

Jak cialem ta skale to co zauwazylem ze jedne

kawalki z Fiji szly leko przy ciecu.Uzylem

tz koralowe taleze(sa na zjeciach)

http://picasaweb.google.com/m/viewer#album/acutehomecare/5378884787456127969

tez ponoc z Fiji I jeden byl o wiele ciezszy I jak zaczolem

go ciac to zaniast pylu z lekim smrodem

dostalem po oczach piasek I szary pyl.

Wiadomo co to bylo.I teraz wielu z was probuje

okreslic jak ta skala jest w tej dyskusji .

A niestety z zdjec mozna sie tylko domyslec.

Nie bronie tu nikogo ale dopuki wlasciciel

Tych skal nie zrobi jakiegos testu to jest trudno

ocenic co ja i gdzie.Dlatego z mojego doswiatrzenia

ze skalami (stare koralowce) podalem dwa testy.

Byla u nas zadyma bo ktos sie na cia na te zle.

Ale przyznam Bo je kupilem (byly tanie) ze zadne

ze zdjec na tej dyskosji nie byly podobne na tego

dziedostwa gdze wydobywaja w Alabamie,Texasie I paru

innych stanach.I przyznam ze now mam pojecia z kad u was

te skaly biorom.I tak na oko ta z wielkom dziurom przypomina

skaly z Golfu Mexykanskiego.Ale potwierdzic tylko jedna

osoba.Klutnie ,przegadywanie nikomu to nie pomoze

Nie wiem jak wy ale Milo spedzam czs na tym

forum I jest fajnie podyskutowac czy pomuz tym

nowym ktozy bedom nasze wuzki inwalidzki za parenascie

lat pchali.


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#263775 seb :

Lejta się:)

Pozdrawiam

seb

Przyjmuje zakłady, na razie 3:1 na Sławka :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odchodzicie od tematu a chyba jest dość istotny bo czytając opis na RS i widząć to co dostał kolega to jakieś jaja

druga sprawa to ten otwór i podejrzenie że kupiona została używana skała a miała być niby nowa

Przemek po pokazaniu zdjęć przestał się odzywać co jest jeszcze podejrzane/dziwne (nie mogę znaleźć lepszego wyrazu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten otwór wygląda na pozostałość po jakimś zwierzaku, który mieszkał w tej skale.


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Jestem pracownikiem reefshopu i z całą pewnością mogę zapewnić, że nigdy nie wierciliśmy otworów w skale. Zastanawia mnie fakt, że ta sprawa wychodzi dopiero teraz (po roku), tym bardziej, że dziurawy kawałek różni się znacznie od skały oferowanej jako "Deep Water".

Rozmowa tel. poprzedzająca zakup, była przeprowadzona najprawdopodobnie ze mną, w której poinformowałem, że jest to skała gorszej jakości niż Indonezja.

Przykro mi, że baniak tak wygląda i mam nadzieję, że nabierze właściwego blasku.

Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć słowom Sławomira Dla, który twierdzi, iż był obecny podczas ostatniej dostawy. Wkładać skałę skończyłem ok. 5 godzin przed otwarciem sklepu. Nie ryzykowałbym wkładania świerzj skały do zbiornika wystawowego, z którego generalnie nic nie sprzedajemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za literówkę, chodziło o Sławomira Dyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie tym specjalnie nie zabierałem głosu w ostatnich dniach - czekając na wypowiedź Pawła(był na wyjeździe służbowym) - gdyż chciałem żeby to On odpowiedział na zarzuty pod adresem naszego sklepu - a w szczególności zarzuconej nieuczciwości - i sprzedaży skały prosto z frachtu jako skały odgazowanej itd.

Osobiście nie chciałem tego komentować - zarzut wkładania skały prosto z frachtu(!) do ustabilizowaneog zbiornika tylko z spsami - nawet nie napiszę że jest śmieszny bo to po prostu niedorzeczność.

Tak samo przyjazd Klienta do sklepu i sprzedaz gdy skala jest jeszcze w boksach - jak wiedzą lokalni Klienci, sklep podczas dostawy jest ZAMKNIETY i bardzo rzadko ktokolwiek jest wpuszczany do środka.

Ten fragment tego rozbudowanego tematu uważam za zamknięty.

Do tematu skały nie będe się dodatkowo odnosił po raz kolejny - nie zamierzam komentować ponownie sprawy z przed roku, opinie sklepu przedstawiłem dosyć jasno - dla "dobra sprawy" sklep nie będzie się przyznawał do spraw w których nie czuje się winny - w dodatku w sytuacji gdy sklep oskarżany jest o nieuczciwość. Skoro tego typu zarzuty nie zostały podniesione w kontakcie bezpośrednim między Klientem a sklepem - to tym bardziej nie ma miejsca na to na forum publicznym.

Jak dużo rozbieżnosci jest w tym wątku - nie bąde ponownie wypisywał - po prostu już mi się nie chce kolejny raz. Nie zobaczylłem również wspomnianych kawałków skał(potem okazalo sie ze to jeden kawałek) z 5-6 otworami - teraz okazało się że z jednym. Pomijam fakt ze przedstawione (ostatnie zdjęcia) dotyczą tych samych kawałkow - na pierwszym zdjęciu widać różne kawalki rozłożone na stole, nie tylko płyty z ostatnich zdjęć - ale oczywiście można pokazać tylko to co jest w danej sprawie wygodne - a to że skała z otworem jest jedna a nie kilka - a otwór jest jeden - a nie wiecej to juz dla niektorych nieistotne..

Zachęcam również do wywiercenia TAK DUŻEGO OTWORU w takiej skale(taka forma - cienka i przestrzenna) - zapewniam że to niemożliwe.

Podsumowując napiszę - na pewno od dziś żadne kwestie dotyczące spraw między sklepem a Klientem nie będa wyjaśniane na forum - nie do tego jest to forum, dla wielu osob każdy temat poświęcony sklepowi ReefShop jest okazją do jazdy bez trzymanki - co nie ma nic wspólnego z merytoryczną dyskusją.

Co do komercyjności forum - podejrzewam ze część osób które podnoszą taki zarzut nie rozumie pewnych podstawowych zagadnień związanych z prowadzeniem czy to firmy, czy tego typu przedsięwzięć jak NR - ale nie zamierzam nikomu nic tlumaczyć.

Nie wiem również co ma komercyjnosc forum (każdy serwis jest czyjąś własnością) do pisania własnego zdania - o ile w sposób bezpodstawny nie godzi ono w dobre imię innych osób czy firm - tego typu wypowiedzi NIGDY nie były moderowane.

Zasady umieszaszczania ogłoszeń są wszystkim znane - a to że nie tolerujemy pseudokomercji i kryptoreklamy - wydaje mi się że spraw oczywistych nie powinno się wyjaśniać.

Temat zostaje zablokowany - wszelkie kwestie służące wyjaśnieniu tej sprawy - przez osoby naprawdę zainteresowane proszę kierować do sklepu - 058 6611051, sklep@reefshop.pl

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.